U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

🔴SUPER OKAZION!! Apartament 1+1 Rruga Taulantia Durres

🔴SUPER OKAZION!! Apartament 1+1 Rruga Taulantia Durres


Shiten apartamene 1+1 Rruga Taulantia, Durres. Apartamentet ndodhen ne katin e 5.1 etj banim te nje pallati te ri dhe disponon nje siperfaqe totale prej 82 M2 m2. Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na konta...


Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, prane Vila L parkimi i perfshire ne cmim

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, prane Vila L parkimi i perfshire ne cmim


Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane Vila L. Informacion mbi apartamentin: kati 6 banim i nje pallati 8 katesh, sipërfaqe totale 109 m2. Organizimi: sallonin ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, i investuar, k...


Apartament 2+1, Qira, Rruga Margarita Tutulani

Apartament 2+1, Qira, Rruga Margarita Tutulani


Rruga Margarita Tutulani, jepet me Qera apartament 2+1, siperfaqe 110 m2, kati 4 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar , kondicioner, orientim me diell. Jepet me Qera 40 000 Leke


Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez Tirane

Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez Tirane


Shitet toke truall ne Rrugen Teuta Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 5000 m2. Trualli shitet me 50 euro m2.Toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym.Trualli eshte afer me shkollen profesionale ne Kamez.Toka ka dokumen...


Apartament 2+1, Qira, Pallati me shigjeta

Apartament 2+1, Qira, Pallati me shigjeta


Rruga e Kavajes, prane pallatit me Shigjeta, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 120 m2, kati 9 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell. Jepet me Qera 300 Euro ne muaj


Okazion! Shitet Dyqan 32 m2 ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane

Okazion! Shitet Dyqan 32 m2 ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane


Okazione ! Shitet Dyqan 32 m2 me Hipoteke ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane,Dyqani ndodhet tek Pallatet Hawai tek Kryqezimi i rruges Dritan Hoxha me rrugen e Spitalit ushtarak afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te Kryeqytetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 32m2. Ambjenti e...


Golf5

Golf5


Shitet golf 5,viti 2006,1.9 naft,manual,me dokumenta te paguara,me te gjitha sherbimet e bera,Cmimi 4800 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim.


Polo 2004

Polo 2004


Shitet polo,viti 2004,benxin,me dogan te paguar me te gjitha sherbimet e bera,bej dhe ndrrim me ndonje makin,cmimi 3000 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim.


Bmw X6

Bmw X6


Shitet bmw X6 viti 2009,me 90 klm,me te gjitha sherbimet e bera,cmimi 22000 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim me ndonje makin.


Benx kupe

Benx kupe


Shitet mercedez benz,viti 2002,nafte,me dokumenta te pagura, me te gjith sherbimet e bera, vaj filtra goma,cmimi 2800 euro i diskutueshem pranoj dhe ndrrim.


Audi A3

Audi A3


Shitet Audi A3,viti 2017,1.6 nafte,automat,me te gjitha sherbimet e bera,super full me te gjitha opsionet,me dogan te paguar


Laptop Lenovo Thinkpad T440p

Laptop Lenovo Thinkpad T440p


Oferte Lenovo ThinkPad T440p 🔥 ▶ Ekran 14.1" ▶ CPU: Intel Core i5-4300m 2.60 GHz ▶ RAM: 8 GB DDR3 Memory ▶ HDD: 1000 GB Sata ▶ GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 159 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁 Shitje me Karte BKT Prima ( 0%...


Hp Z440 Workstation

Hp Z440 Workstation


Oferte nga Planet Computers 🔶 Workstation HP Z440 🔶 i pershtatshem per programe 3D, CAD, paketat Autodesk, Adobe, programe Inxhinjerike etj 🔷 CPU: Xeon E5-1650 v3, 3.50 ghz 6 Core /12 Thread 🔷 RAM: 32 GB DDR4, 2400 MHz Memory 🔷 SSD: 250 GB Sata 🔷 HDD: 1000 GB Sata 🔷 Grafike: nVidia Quadro M50...


Lenovo Workstation S30

Lenovo Workstation S30


Oferte nga Planet Computers 🔶 Workstation Lenovo S30 Thinkstation 🔶 i pershtatshem per programe 3D, CAD, paketat Autodesk, Adobe, programe Inxhinjerike etj 🔷 CPU: Xeon E5-2690, 8 Core / 16 Thread 2.90 GHz 🔷 RAM: 16 GB DDR3, 🔷 SSD: 120 GB Sata 🔷 HDD: 500 GB Sata 🔷 Grafike: nVidia Quadro K2200,...


Laptop Hp Elitebook 850 G2

Laptop Hp Elitebook 850 G2


Oferte nga Planet Computers 🔶 Laptop HP EliteBook 850 G2 🔶 🔷 Ekran: 15.6" Full HD 🔷 CPU: Intel Core i5-5300U 🔷 RAM:8 GB DDR3 Memory 🔷 SSD: 250 GB Sata 🔷 GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 299 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁 Shit...


Laptop Lenovo Ideapad 320 Core i7-8th Gen ( Brand New )

Laptop Lenovo Ideapad 320 Core i7-8th Gen ( Brand New )


Oferte nga Planet Computers! 🔶 Lenovo IDEAPAD 320 BRAND NEW 🔶 🔷 Ekran 15.6" FHD 1920 x 1080 🔷 CPU: Intel Core i7-8550U up to 4.00 GHz 🔷 RAM: 8 GB DDR4 Memory 🔷 SSD: 250 GB Sata 🔷 GPU: Nvidia MX 150 2 GB Per me shume ------> https://cutt.ly/Lenovo-320-core-i7 Cmimi: 779 € per me shume ko...


Gaming Pc

Gaming Pc


Oferte nga Planet Computers! 🔶 GAMING PC 🔶 🔷 Kase: Sharkon Kase Gaming WINDOW LED 🔷 Bllok Ushqimi: Cooler Master PSU 600W 🔷 CPU: Ryzen 5 2600 X, 6 CORE 4.25 GHz 🔷 Motherboard: MSI B450 GAMING PLUS MAX 🔷 RAM: 16 GB DDR4 2400 MHz 🔷 SSD: 250 GB Kingston Sata 🔷 HDD: 1000 GB Toshiba Sata 🔷 K.Gra...


Router Dual Band AC1200

Router Dual Band AC1200


Oferte nga Planet Computers! 🔷TP Link Archer C50 AC1200 Wireless Dual Band Router Frequenca: 2.4GHz and 5GHz 2.4GHz: Up to 300Mbps 5GHz: Up to 867Mbps Wireless: IEEE 802.11n/g/b 2.4GHz IEEE 802.11ac/n/a 5GHz Cmimi 3999 Leke per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Munde...


Point of Sale Pos per Markele Restorante dhe pika shitje te ndryshme

Point of Sale Pos per Markele Restorante dhe pika shitje te ndryshme


Oferte nga Planet Computers, POS all in one i pershtatshem per Markete / Bar Restorante dhe Pika shitje te ndryshme. 🔶 COM01103 POS (Point of Sale) 🔶 🔷 Ekran 15" TOUCHSCREEN 🔷 CPU: Intel Core i3-3217U 🔷 RAM: 4 GB DDR4 Memory 🔷 SSD: 64 GB Sata 🔷 GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 79.900 Lek pe...


Laptop HP Elitebook 840 G3

Laptop HP Elitebook 840 G3


Oferte nga Planet Computers 🔶 HP EliteBook 840 G3 🔶 🔷 Ekran 14.1" FHD 1920 x 1280 🔷 CPU: Intel Core i5-6300uup to 3.00 GHz 🔷 RAM: 8 GB DDR3 Memory 🔷 SSD: 250 GB Sata 🔷 GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 289 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte I...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!