U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet super apartament 1+1 ne Golem Durres tek Mali Robit.

Shitet super apartament 1+1 ne Golem Durres tek Mali Robit.


Shitet super apartament 1+1 ne Golem Durres tek Mali Robit. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 52 m2 ,siperfaqe e perbashket 8 m2 dhe siperfaqe verande 96 m2. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertese 5 kateshe e rrethuar nga pishat fantastike te zones. Organizimi: salloni, dhoma e gju...


Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit.

Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit.


Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 65000 m2 me certifikatë pronësie, buze rruge kryesore. Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per komplekse vilash dhe rezidencash. Per me shume informac...


🔴SUPER OKAZION!!! SUPER CMIM!! Apartament 1+1 Prane Caza Italia

🔴SUPER OKAZION!!! SUPER CMIM!! Apartament 1+1 Prane Caza Italia


🔴SUPER OKAZION!!! SUPER CMIM!! Apartament 1+1 Prane Caza Italia Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re prane Caza Italia Rruga 29 Nentori. Apartamenti është i organizuar nga salloni, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Objekti ndodhet në katin...


Shitet apartament 1+1 tek Rruga Qemal Stafa tek Pazari i Ri.

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Qemal Stafa tek Pazari i Ri.


Shitet apartament 1+1 tek Rruga Qemal Stafa tek Pazari i Ri. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 68.23 m2 ndodhet ne katin e 1-re te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore . Organizimi fillon nga salloni, dhoma e gjumit, nje tualete dhe nje ballkon. Per me shume informacion...


Shitet apartament 1+1+ parkimi i perfshire ne cmim tek Hipoteka

Shitet apartament 1+1+ parkimi i perfshire ne cmim tek Hipoteka


Shitet apartament 1+1+ parkimi i perfshire ne cmim tek Hipoteka ne nje kompleks te ri. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 67.7 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore . Organizimi fillon n...


Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit,

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit,


Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Disponon nje siperfaqe prej 61.45 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik me orjentim fantastik lindje perendim, pozicjon fantastik. Organizimi: sallon ndenjeje bashke me ambientin e gat...


Apartament 1+1, Qira, Bllok

Apartament 1+1, Qira, Bllok


Xheko Imperial, Rruga Perlat Rexhepi, jepet me Qera apartament 1+1, siperfaqe 61 m2 , kati 1 pallat egzistues, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vehte, dhome gjumi, tualet, i mobiluar, orientim me diell. Jepet me Qera 250 Euro


Apartament 1+1, Qira, Don Bosko

Apartament 1+1, Qira, Don Bosko


Don Bosko, Kompleksi Fiori Di Bosko, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 71 m2, kati 5 me ashensor, i pa banuar me pare, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithi me parket, sistem kapot, dopio xham, orientim me diell....


Shitet banesa në lagjen Bregu i Diellit 118m²

Shitet banesa në lagjen Bregu i Diellit 118m²


Shitet banesa në lagjen Bregu i Diellit 118m² / 60,500 euro ''URGJENT" Banesa posedon: -Sallonin me kuzhinë 3 Dhoma gjumi -Banjo -Ballkon -Shpajz dhe parking per veturë - garazh. Banesa gjendet në Rr.Bedri Shala, Kati 4 Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshm...


Shitet apartament 2+1 në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko.

Shitet apartament 2+1 në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko.


Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko. Informacion mbi apartamentin: sipërfaqja e apartamentit 105.32 m2, kati i 5 banim, orientim perëndim. Organizimi: ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cilësime të tjera: ndërtim i ri e cilësor bosh, me...


🔴 Shitet Super Apartament 2+1 Cmim Super Okazion Vala Mar Gjiri I Lalzit Durres!!!

🔴 Shitet Super Apartament 2+1 Cmim Super Okazion Vala Mar Gjiri I Lalzit Durres!!!


🔴 Shitet Super Apartament 2+1 Cmim Super Okazion Vala Mar Gjiri I Lalzit Durres!!! 🔵 Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 79.3 m2 ne katin e 2 te nje nga rezidencat e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me...


🔴 Shitet Apartament 1+1 me Cmim Super Okazion!!!

🔴 Shitet Apartament 1+1 me Cmim Super Okazion!!!


🔴 Shitet Apartament me Cmim Super Okazion!!! Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës. I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i Vala Mar Residenc. In...


Shitet apartament 2+1 në Bllok prane Librit Universitare ne rrugen Perlat Rexhepi.

Shitet apartament 2+1 në Bllok prane Librit Universitare ne rrugen Perlat Rexhepi.


Shitet apartament 2+1 në Bllok prane Librit Universitare ne rrugen Perlat Rexhepi. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim i nje pallati 11 katesh, siperfaqa 140 m2 Organizimi: ambjenti gatimit, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkoni. Apartamenti shitet i mobiluar dhe dispono...


Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !

Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !


Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit...


🔴 Super Okazion 980€/m2 Apartament 2+1 Square 21 Rruga e Kavajes !!

🔴 Super Okazion 980€/m2 Apartament 2+1 Square 21 Rruga e Kavajes !!


🔴 Super Okazion 980€/m2 Apartament 2+1 Square 21 Rruga e Kavajes !! Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Square21’. Siperfaqe totale 124.7 m2 ku 107.5 m2 siperfaqe ndertimi 17.2 m2 siperfaqe e perbashket, kati i 7 banim. Or...


🔴SUPER OKAZION!! Apartament 1+1 tek Unaza e Re, prane Vila L.

🔴SUPER OKAZION!! Apartament 1+1 tek Unaza e Re, prane Vila L.


Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane Vila L. Informacion mbi apartamentin: kati 4 banim i nje pallati 7 katesh, sipërfaqe totale 134 m2, dokumentacion i rregullt hipotekor. Organizimi: sallonin ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi,...


Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi.

Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi.


Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi. Ndodhet ne katin e 1 banim te nje vile dhe disponon nje siperfaqe totale prej 55m2. Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, i pershtatshem per zyra te ndryshme Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontakto...


🔴SUPER OKAZION!!! SUPER CMIM!! Apartament 3+1 Fiore Di Bosko

🔴SUPER OKAZION!!! SUPER CMIM!! Apartament 3+1 Fiore Di Bosko


Shitet apartament 3+1 ne katin e 1 banimi, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko. Apartamenti disponon siperfaqe totale: 132.1 m2. Apartamenti ka 1 sallon, 3 dho...


Shitet apartament 1+1 Blloku

Shitet apartament 1+1 Blloku


Shitet apartament 1+1 Sheshi Willson. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 i nje godine 5 kateshe, siperfaqe 45.7 m2, 1 dhome gjumi nje dhome ndenje , me certifikate pronesie. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Detaje te tjera: bosh, pallat ekzistues. Zona ku ndodhet apart...


Jepet Ambient me qira per Banka Show Room tek Stadiumi Dinamo

Jepet Ambient me qira per Banka Show Room tek Stadiumi Dinamo


Jepet me qera ambient tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi ambientin : sipërfaqja e ambientit 96 m2,kati 0. Detaje të tjera : fasadë xhami, buzë rrugës kryesore, tualeti . Mundësi ideale për tipologji te ndryshme biznesi si banka, show room, bar, restorant, pasi ndodhet ne nje zone shume te freku...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!