U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shes Banesen

Shes Banesen


Shes Banesen ne Bregun e Diellit te Banesat e Bardha ne katin e 1 me sipe pre 70m2 me Flet Poseduse ,ka kete Renditje 2 Dhoma te Fjetjes Sallon Kuzhine Banjo. nr 045-405-263


Shitet banesa

Shitet banesa


Elegante, komode dhe e mobiluar. Ne qender te Prishtines, 10min ecje tek Sheshi, dhe 6min nga Tokbashqja. Banesa gjithesej ka: - 1 sallon me kuzhine - 1 dhome gjumi - 1 shpajz - 1 banjo - 1 ballkon Adresa e sakte: Rruga Ismail Dumoshi, tek market Mani, afer shtepise se pleqeve dhe shko...


SHITET banesa e Mobiluar

SHITET banesa e Mobiluar


#Shitet banesa e mobiluar Lipjan Kati 5 ⭐️ ZBRITJE prej 40.000 në 36.000 EUR ⭐️ 💶Cmimi: 36.000 EUR 📌Vendndodhja: Lipjan 📐Siperfaqe: 70m² 🛌 2 Dhoma Gjumi 🛋 Sallon 🍽Kuzhine 🛁 Banjo 👀Ballkon ⭕️ Banesa shitet komplet me mobile , në banese mungon vetem pjesa e kuzhines ! Gjitha mobilet jan...


GARSONJERE ME QIRA

GARSONJERE ME QIRA


Leshohet Garsonjere me qira ne L.Muhaxhereve, perball Hotel Afes. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift.


Leshoj villen me qera

Leshoj villen me qera


⭕️Leshoj villen me qera per nderkombetare ne ⭕️Bregun e Diellit villa posedon : ⭕️nje hapsir gjelbruse dhe garazh ⭕️ne katin e 1-rë Sallon ⭕️Kuzhin me trepezari ⭕️dhe nje WC ⭕️ne katin e 2-të ⭕️tri dhoma gjumi ⭕️banjo dhe ne katin perdhes ka nje hapsir prej 100m2 dhe nje teras 60m2 ⭕️V...


Banesë Ekskluzive me qira

Banesë Ekskluzive me qira


Lëshohet Banesa me qira në lagjen Arbëria afër ambasadës Amerikane ka hapsirë prej 95 m2 gjendet në katin përdhesë ka terase të madhe. Posedon: ⊵Sallon ⊵Kuzhinë ⊵Dy Dhoma gjumi ⊵Banjo ⊵Koridor ⊵Ballkon Cmimi 450€ Kodi A75


SHITET banesa 109m2

SHITET banesa 109m2


SHITET banesa 109m Kati 1 me Mobile - Tre Dhoma Gjumi - Salloni - Kuzhina - Banjo - DEPO - Garaxh personale Banesa është e mobiluar me keste te larta Shitet vetem për bleres serioz Çmimi : Me marrveshje


Shitet Banesa Në Dardani

Shitet Banesa Në Dardani


Shitet banesa në Dardani -Banesa gjendet afer restaurantit Dubrovnik te kurrizi. -Banesa ka sipërfaqe prej 55m2, kati I 7, me ashensor funksional. -Banesa posedon dhomen e dites, dhomen e gjumit, banjo, dhe depo. -Banesa është e gatshme për banim, me dokumentacion të rregullt. -Cmimi:68,000...


Ofrohet banesa komode me qira

Ofrohet banesa komode me qira


Leshohet banesa me qira tek ne lagjjen "Lakrishte" ne objektin ku ndodhet banka te "Procredit Bank".Ne katin e 4 me ashensor funksional me çip kartel Banesa ka kete renditje dy dhoma te fjetjes, sallonin, kuzhinen, banjo dhe ballkon. Banesa eshte shume moderne dhe te gjitha orendite jane te reja. P...


Shitet banesa 90m2

Shitet banesa 90m2


⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik afër restoran Ariut ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 dhome gjumi ⭕️2 Banjo ⭕️Ballkon ⭕️Banesa komplet e mobiluar


Shtepi me qera afer Spitalit Amerikan

Shtepi me qera afer Spitalit Amerikan


Shtepi me qera afer Spitalit Amerikan ne Veternik Leshohet shtepia me qera afer spitalit Amerikan ne Veternik. Shtepia eshte me hyrje te veqant dhe eshte 2 kate. Shtepia eshte e madhe 130m2 dhe ka kete renditje: Kati I: Salloni Kuzhina me Trapezari Banjo Ballkon Kati II: 2 Dhoma Gjumi D...


Shitet shtepia 450 m2

Shitet shtepia 450 m2


Shitet shtepija ne rrugen e Germise me saktesisht perball Universitetit amerikan, me hapsire prej 5ari, hapsira mrenda shtepise eshte 450m2. Eshte e ndertuar para pak kohesh, eshte ne gjendje te mire, ofron kushte komode, gjendet ne nje pozite mjafte te mire dhe nje vend i qete qe e ben kete pjese t...


GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 2005

GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 2005


SHITET GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 2005 GJENDJE PERFEKTE 1 PRONAR Cd Changer 6 CD , Memory Card Regjistrim deri 12.06.2020 Goma te dimrit 2019 Dragodan ( Arbëri) Prishtinë


MERCEDES B CLASS AUTOMAITK 200 CDI 2010

MERCEDES B CLASS AUTOMAITK 200 CDI 2010


MERCEDES B CLASS 200 CDI RKS 1 VIT AUTOMATIC 7 SHPEJSI FULL SERVIS PAISJE TE FRENIMI ULJE FILTERA PAISJE TE AMERTIZIMT GOMA TE REJA NE GJENDJE SUPER TE MIR PA ASNJEE DEFEKTT REGJSTRIM 1 VIT POSEDON AUTOMATIC KLIMATRONIC ULSET ME NXEMJE RADIO CD ORGJINAL MERCEDES TEMPOMAT COPYUTER BO...


Golf 7 R DSG 300Hp

Golf 7 R DSG 300Hp


Shes Golf 7 R TSI Dsg 4Motion 300ps i po sa ardhur nga Gjermania I Doganum dhe i Rigjistruar ne RKS Per me shum info kontakto nr +38349219061


Audi A3 S-line 2011

Audi A3 S-line 2011


Audi A3 1.6 Tdi viti 2011 247850 km te kalume me liber te servisit. Karrikat me nxemje Dritat xenon LED, Panoram, Tempomatt, Senzor. PA DOGAN Vetura esht ne gjendje shum te mire dhe gjindet ne Prishtine Per ma shum informata Viber/whatsapp-+38345400940


Audi A3

Audi A3


Shitet Audi A3 1.9TDI Automat e ardhur nga Zvicrra 102.000Km te garantuara ulëset lëkur me nxehëse 2 par felga me guma dimër dhe verë 11 muaj regnistrim Audi është në gjendje të rregullt për më shum info :044237170


VW Passat Variant 2.0 DSG

VW Passat Variant 2.0 DSG


Shpalljet Mitrovicë Makina Vetura VW Volkswagen Passat Passat VW Volkswagen, Passat, Passat në gjithë Kosovën VW Passat Variant 2.0 DSG ➜ Shpalljet ➜ 14 400 EUR Shitet nga: Mensur Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj VW-Passat-Variant-2-0-DSG- Type...


Golf 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9 TDI


Shitet Golf 5 1.9 TDI, viti 2007, 226.000km(te garantuara), +GOMAT E DIMRIT ME BANDASHA DHE RROTKAPNE ORIGJINAL VW, 4 dyer, 5 shpejtësi, vetura nuk ka asnje defekt, 2 çelsa, libri i servisit, klima dy-zonale, gjithashtu ka edhe sistemin kunder vjedhjes (ZEDER).


Pezho 207 HDI Dizel

Pezho 207 HDI Dizel


Shitet pezho dizel viti 2008 n gjendje perfekte rrypin ndrrum ulen gumat dimrit treja qe 2 vite veq nje pronar hargjime shum vogla


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.