U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.


Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkëpunimi dhe përkushtimi, GotaNews ka arritur të ketë një kontent konkurues në tregun shqiptar dhe të huaj. Kompania kërkon...


Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par

Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par


Tiranë Zona/Rruga : Bulevardi Zogu 1 Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifikate por ne brendesi rreth 80m, ne Qender te Tiranes, prane Universitetit UFO, pallat ekzistues, ne katin e 3, i rikonstruktuar totalisht, i mobiluar, orientim veri-lindje-perendim. Me Hipo...


Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko

Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko


Shitet Apartament 1+1 me sip,60m ne katin e 6 me ashensore, ne nje pallat i ndertuar ne vitin 2000,pallatet blu te arabit. Eshte e pajisur me certifkate pronesie. Per me shume kontaktoni.


Shitet Apartament 2+1 te St,Trenit

Shitet Apartament 2+1 te St,Trenit


Zona/Rruga : Stacioni i Trenit Shitet Apartament 2+1 +1 tualet + 1 ballkon me siperfaqe 80m, super kompleks, te Stacioni i Trenit, ndertim i ri, punime teper cilesore, kati i 11, jo i fundit, orinetim Jug. Me Hipoteke Cmimi 98.000 euro Per detaje dhe nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni...


Shitet Apartament 3+1+2 te Blv i Ri (Usluga)

Shitet Apartament 3+1+2 te Blv i Ri (Usluga)


Zona/Rruga : Rreshit Petrela,St Trenit Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,140m ne katin e 9 ne nje pallat 12 katesh me ashensore dhe teper cilesore ne kompleksin Usluga te ish St,Trenit afer me Bulevardin e Ri.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ka orientim nga Jugu eshte gjithe koh...


Shitet Super Apartament 2+1 te Ali Demi

Shitet Super Apartament 2+1 te Ali Demi


Shitet apartament fantastik 2+1 ne Ali Dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 dhe orientim nga Perendimi. Apartamenti organizohet ne: sallon ndenie bashke me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave ka...


Shitet Apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate

Shitet Apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate


Shitet Apartament 2+1+2 tualete+ 1 ballkon, me siperfaqe 105m, ndertim i ri, kati i 2, orientim jug-lindje-perendim,pallat i ri punime cilesore, termoizolim, sistem kaldaje, vetrata plastike gjermane. Eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me shume kontaktoni. Cmimi 106.000 euro bosh. Me m...


Shitet Apartament 2+1 te Globi

Shitet Apartament 2+1 te Globi


Zona/Rruga : Kavajes,te Globi Shitet Apartament 2+1 me sip 95m, te ish parku i autobusave, ne rrugen e Kavajes, ndertim i ri ne katin e 5, i pajisur me ashensor por nuk ka as verande dhe as ballkon. Me hipoteke Per me teper kontaktoni


Shitet Apartament 2+1+2 te Komuna e Parisit

Shitet Apartament 2+1+2 te Komuna e Parisit


Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Medar Shtylla, ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te 11-katesh me 2 ashensore. Ka siperfaqe prej 110m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ka ndricim natyral pjesen me te madhe te di...


Shitet Apartament 1+1 te Rr,Barrikadave

Shitet Apartament 1+1 te Rr,Barrikadave


Shitet Apartament 1+1 me sip,61m ne katin e 5 banim ne nje pallat te ri 12 katesh me ashensore,dhe teper cilesore,dhe mire i administruar.Apartamenti eshte restauruar totalisht dhe shitet i mobiluar. Eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me shume kontaktoni.


Jepet me Qera Apartament te ish Kinema 17 Nentori

Jepet me Qera Apartament te ish Kinema 17 Nentori


Jepet me Qera Apartament 2+1+2 me sip 140 m² kati 8 ne nje pallat super cilesore dhe arreduar ne menyre komode dhe moderrne. Ad,Te Galeria te Ish Kinema 17 Nentori. Ka dhe nje Garazhd per makinen nqs duhet eshte plus 60 euro/muaj.


ME QERA 3+1+2 TE PIAZZA QENDER 500EURO

ME QERA 3+1+2 TE PIAZZA QENDER 500EURO


Jepet me qira apartament 3+1+2 te Piazza, ne Qender. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati me ashensor. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ambienti eshte i bollshem si dhe i mobiluar mire, me kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket. Ndod...


Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience

Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience


Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominium Estate "Zogu i Zi" hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: - Agjente Imobiliare Ne qofte se jeni ne kerkim te nje pune afatgjate me te...


APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE RRUGA FORTUZI

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE RRUGA FORTUZI


Jepet me qira apartament 2+1+2 prane Qendres tek Rruga Fortuzi. Apartamenti ka siperfaqe neto prej 112m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Eshte totalisht i mobiluar ne nje stil komod dh...


APARTAMENT MODERN 2+1+2 ME QERA ASTIR 370EURO

APARTAMENT MODERN 2+1+2 ME QERA ASTIR 370EURO


Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Astir. Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi, me te gjitha orendite e reja. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Jepet me qira per 370 euro. Per me shume info...


Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres


Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia ere e perfunduar me grafiato jashte brenda e rregulluar super me materiale cilesore ska nevoj per investim me dokumenta ne rregull shitet per arsye se jetojm jashte per me shum informacion kontato ne...


SHITET APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES

SHITET APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES


Shitet apartament tek Shkembi i Kavajes prane hotel Majestic me nje pozicion te favorshem prane detit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Organizohet nga nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket e cila ka dalje ne dy ballkone, dhe nje tualet. Per me...


SHITET APARTAMENT TEK MALI ROBIT

SHITET APARTAMENT TEK MALI ROBIT


Apartamenti me siperfaqe te brendshme prej 46.6m2 ndodhet ne nje kompleks shume cilesor, ndertesat disponojne ashensore gjithashtu kompleksi disponon dhe nje pishine per banoret. Organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti shitet i mobiluar m...


USA ambasy apparatament 1+1 i mobiluar

USA ambasy apparatament 1+1 i mobiluar


shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen tereza apartamenti esht i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por ed...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.