U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

MERCEDES-BENZ ,, E350CDI,Avangard FULL2010__14500

MERCEDES-BENZ ,, E350CDI,Avangard FULL2010__14500


•Shitet Mercedes Modeli E350 Disel 3.0L• * Viti 2011* * Motorri 3.0 Diesel 170Kw(231ps)100km/6.5L* * Marsh Automatik 7G Tronik * * Kilometra te garantuara 170.000km▪️* * Distronik dhe pasqyre me sinjal tejkalimi* * Timon me komanda dhe shpejci marshi F1* * Klima Tronike 4 Zonale para dhe pa...


TAUREG 3.0 DIZELL 2006 RKS 10 MUJ 1PRONAR 2QELS

TAUREG 3.0 DIZELL 2006 RKS 10 MUJ 1PRONAR 2QELS


*TAUREG 3.0 DIZELL S-LINE -AUTOMATIK TIPTRONIK *1 PRONAR 2 QELSA LIBRA SERVISI *KM 192 TE GATANTUERA *FULL EXTRA VITI 2006 =EXRTRA: PULLA NE TIMON -SHPEJSI NE TIMON -NAVI TE MADH PLUS -SHANZHER ME 6 CD -TEPOMAT KLIM TRONIK -NXEMJE KARRIKA -SENZOR PARKIMI SENZOR SHIU -DRITAT XENON BI XE...


ALFA-147B-1.6 BENXIN AUTOMATIK 2004 RKS 7 MUJ REGJ

ALFA-147B-1.6 BENXIN AUTOMATIK 2004 RKS 7 MUJ REGJ


ALFA -147B-1.6 BENXIN AUTOMATIK 2002 RKS 7 MUJ REGJISRIM ME GJITHA SERVISET E KRYERA KOPLET 4 GOMA TREJA DIMRIT 1 PRONAR FULL OPSION EKSTRA: Klim tronik Shpejsi ne timon Pulla ne timon Navi te madh me cd Hologenka mjeglle Karrikat lekur me nxemje Tepomat ne timon Hidrolik me levizje Plu...


MERCEDES-BENZ ,, E350CDI,Avangard FULL2010__14500

MERCEDES-BENZ ,, E350CDI,Avangard FULL2010__14500


•Shitet Mercedes Modeli E350 Disel 3.0L• * Viti 2011* * Motorri 3.0 Diesel 170Kw(231ps)100km/6.5L* * Marsh Automatik 7G Tronik * * Kilometra te garantuara 170.000km▪️* * Distronik dhe pasqyre me sinjal tejkalimi* * Timon me komanda dhe shpejci marshi F1* * Klima Tronike 4 Zonale para dhe pa...


LEXUES PER BARKODA - PRINTER TERMIK PER BARKODA

LEXUES PER BARKODA - PRINTER TERMIK PER BARKODA


*BARCODE SCANNER LLOJE TE NDRYSHME . *PRINTERA TERMIK PER KUPONA CMIME. DEKLARACION ETJ. *VIZITONI FAQEN TONE NE FACEBOOK IGMA ELECTRONICS PER TI PARE TE GJITHA PRODUKTET TONA. -----*scanner scaner skaner skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barc...


TAUREG 3.0 DIZELL 2006 RKS 10 MUJ 1PRONAR 2QELS

TAUREG 3.0 DIZELL 2006 RKS 10 MUJ 1PRONAR 2QELS


*TAUREG 3.0 DIZELL S-LINE -AUTOMATIK TIPTRONIK *1 PRONAR 2 QELSA LIBRA SERVISI *KM 192 TE GATANTUERA *FULL EXTRA VITI 2006 =EXRTRA: PULLA NE TIMON -SHPEJSI NE TIMON -NAVI TE MADH PLUS -SHANZHER ME 6 CD -TEPOMAT KLIM TRONIK -NXEMJE KARRIKA -SENZOR PARKIMI SENZOR SHIU -DRITAT XENON BI XE...


GOLF 6 1.6 TDI MATCH 2012

BMW 730D individual Model M 2010

BMW 730D individual Model M 2010


BMW 730D MOTOR 3.0DISEL Super Full opcione Fellne M-Power 20 me goma Michelin . Lane assist,Ekran tek xhami per km,Distronic Plus,Ulse te modelit M para dhe mbrapa ngrohje+ftofje dhe memorje, Keyless Go, Dyer hapje me senzor, plus bagazg me buton, Drita Big Xenon Efficient Dynamics , Rec CD Bl...


Passat Variant 2.0 DSG Bluemotion 2016!

Passat Variant 2.0 DSG Bluemotion 2016!


Shes veturen Passat Variant 2.0 DSG Bluemotion! Viti i prodhimit 24.10.2015,ne qarkullim nga viti 2016! Km te certifikuara me liber,dhe servis gjithmone ne Volkswagen! Shpenzimet: 5.3 l/100km Lokal ; Autoudhe 4.10 l/100km dhe mikse 4.5 l/100km Ergo Comfort! Park Controll, kamera para dhe prapa...


Sunlux Barcode scanner 1 vit garancion

Sunlux Barcode scanner 1 vit garancion


Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL Barcode scanners ✅Modele të ndryshme me 1 vit garancion ➡️Transporti Gratis ne tere Kosoven 📞Viber Whatsapp +377 45 888 140


Kompnia vetem per Blerje veturash Ne KOSOVE VW

Kompnia vetem per Blerje veturash Ne KOSOVE VW


''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr...... “Auto24” Kompania me e fuqishme ne vend per Blerjen e te gjitha llojeve te veturave me Kesh AUTO24??KONTAKTI 049 300 273 ose 044 865 125 Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 99-2015 Mercedes A,B...


Kamerë sigurie

Kamerë sigurie


Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. ndërsa është e pajisur me një sërë karakteristikash të avancuara, karakteristika të sigurisë dhe lidhje të shpejtë. Pamjen e kamerës mund ta shikoni përmes (Cloud P2P) nga çdo kompjuter, celula...


Modem tp link

Modem tp link


Shitet Modem i ri pa perdor


Golf 7

Golf 7


Shitet Golf 7, motori 2.0. Te kaluara vetem 2500 km te garantuara. Servisi i pare i kryer. Ne gjendje shume te mire, pa asnje verejtje. Çmimi me marreveshje.


Bilardo zeki Nr 9nsh ( BILARDO TE REJA)

Bilardo zeki Nr 9nsh ( BILARDO TE REJA)


shitet biliardo e re modeli i ri vjen i kompletuar 3 shtega topat mbajtsi numratorja dhe ndriqimi per info kontaktoni 044213842 TAG bilard biljardo biliard biljard pikado fabi rrakitaqki ping pong etj TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATSSSS


Porsche Cayenne 3.0 Regjistrim i Par Full 2016

Porsche Cayenne 3.0 Regjistrim i Par Full 2016


Porsche Cayenne 3.0 dizell Full opcjon . Guma te reja 2019 pa as ni investim servisin e madh të kryer . Kontakt/Nr: 049 444 500 ☎️


GOLF 6 2.0 TDI 2009 153.000 KM DOGAN HOMOLOGIM

GOLF 6 2.0 TDI 2009 153.000 KM DOGAN HOMOLOGIM


Shitet Golf 6 2.0 TDI I Ardhun nga Gjermonia Me Dogan dhe Homologim Kilometra te garantuara 110PS Gjendje Perfekte


Viti 2008 1.6i Reno Megan Me aksident

Viti 2008 1.6i Reno Megan Me aksident


Viti 2008 1.6i Reno Megan Me aksident vetura dhez dhe hec per test i duhet vetem investime karoseri RKS i qlajmruar 044865125


VW crafter

VW crafter


shes vw crafter 2.4 diesell 6 ulse gjamat elektrik 2 klima te ndame komfor shum te mir perdoret transport edhe per udhtar posedon radio cd manual nduesi i shpetsis


VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015

VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015


SHITET GOLF 7 I Ardhun Nga Gjermania PA DOGAN Viti : 2015


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.