U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW PASSAT 1.9T(DI) - (MUNDESI NDRRIMI)

VW PASSAT 1.9T(DI) - (MUNDESI NDRRIMI)


Shitet vw passat 1.9t(di) te kuqe 6+1 marsha ne gjendje shum te mire Mundesi ndrrimi...


tv 55 polsh lg shitet

tv 55 polsh lg shitet


televizor i markes LG 55 polsh led 2019 i esht thy ekrani pjeset e tjera ne gjendje t mir cdo gje fuksionale shitet per pjes ose po t keni ekran jau ble flm kontakt 0676628226


SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 5, KORÇË

SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 5, KORÇË


Shitet shtëpi private në lagjen 5 Korçë. Sipërfaqa totale është 85m², ku 85 m² është shtëpia Organizohet në: 3 dhoma gjumi, 1sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe një dhome pritje. Çmimi i shitjes është 60,000 €uro/Total i diskutueshem. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069...


BMW X6 Okazion!!!

BMW X6 Okazion!!!


Shitet BMW X6 full ekstra, 3.0, pa takse luksi, Xdrive, viti 2009, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. E importuar nga Florida, 106000 milje me garanci dhe te gjitha serviset e kryera ne USA. Te gjitha taksat e paguara per nje vit.


Shitet Tuareg 3.6

Shitet Tuareg 3.6


Shitet Tuareg 3.6 i vitit 2008, full ekstra, dogane e paguar, ne gjendje perfekte motrrike dhe xhenerike, e importuar nga Florida, me 138 milje origjinale me garanci.


Mercede benz

Mercede benz


Shitet c klas 220 cdi automatic ne gjendje shum te mire letrat e prera per nje vit cmimi pak i diskutushem


Ford Fusion 1.6 tdci

Ford Fusion 1.6 tdci


Fusion 1.6 nafte, viti 2007 me xhama te zinj origjinale.2 celsa, kompiuter bordi, komanda ne timoni, kondicioner, alarm, te gjitha sherbimet e kryera dhe rip faze te nderuar, plus 4 goma dimerore, letrat e paguara per 1 vit. 0694010464


Toyota RAV 4

Toyota RAV 4


Makina është në gjëndje shum të mirë , me shërbime të sapokryera . Makina është ekonomike . Shitet sepse du të mar makinë më të re.


MERCEDES-BENZ E280 //EVO Avantgarde gaz/benzine

MERCEDES-BENZ E280 //EVO Avantgarde gaz/benzine


Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim te gjitha jane bere ne dt.1 tetor 2019 bateri e re me liber servisi impjant gazi lovato i montuar ne gjermani 2 pale goma verore&dimerore xhama te zinj baxho sedilje me ngroje navi parktronic 3 celsa dokumentat deri ne tetor 2020


MERCEDES-BENZ E CLASE evo 220 cdi

MERCEDES-BENZ E CLASE evo 220 cdi


MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007 , FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC TAPICERI LEKURE E RROBE NGJYRE E ZEZE (shum e paster) SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA (origjinale fabrike) SENSOR SHIU, SESNSOTR DRITE, FENERET XENO BI NXENON + ME LARJE .FENER INTELIGJENT (me...


BMW 320d 2008 Sapoardhur nga Italia me dogane

BMW 320d 2008 Sapoardhur nga Italia me dogane


Shitet Bmw 320d ne gjendje shume te mire 6+1 marsha manual sapoardhur nga Italia me dogane te paguar.Fundvit i 2007 me 206500km,pilot automatik,ndezje start-stop,mbyllje qendrore,4 xhama elektrik,pasqyra elektrike,disqe alumini,klima 2 zona,cd player,komanda ne timon,aux,etj.Cmimi 4500€


OKAZION ↘️ AUDI A6 2.0 dizel 2005 ↘️

OKAZION ↘️ AUDI A6 2.0 dizel 2005 ↘️


Shitet Audi A6.viti 2005,motor 2.0 naft.makina esht ne gjendje perfekte,motorike, xhenerike,dhe vizuale.ME NAVIGATOR,6 CD PLAYER,PILOT AUTOMATIK,DRITAT XENON,ABS,SRS,ESP, SENSOR PARKIMI,ETJ....letrat te paguara deri mars 2020.goma 100% te reja te sapovendosura. JO NDRIM.


Mobilje dhe karrige.

Mobilje dhe karrige.


Shiten mobilje,karrige,kolltuqe,tavolina. te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit te meposhtem.


Mercedes E klas avantgarde 2004 automat

Mercedes E klas avantgarde 2004 automat


Shitet mercedes benz E270 Cdi viti 2004 AVANTGARDE. kamio automatike/tip tronik.tapiceria lekure shume e paster.perde i xhamit mbrapa elektrike origjinale.sendiljet elektrike me butona qe komandohet tek dyert.me masazh me ngrohje.dritat kseno biksesno.navi te madh.sistemi I audios HARMAN/KARDON.baxh...


Vw Golf V 1.9 TDI

Vw Golf V 1.9 TDI


VW Golf 5, viti 2006, 1.9 TDI, 199.000km,kambio manuale 6+R, shume makine e paster, ne gjendje te mire motorike xhenerike dhe estetike, goma dimerore ne gjendje shum te mire. Ngjyra blu e erret. Me dogane te paguar. Cmimi 4300€ i diskutueshem 0697392009


OFERTE TABLETE 10core HI9 Air(1cop e fundit)

OFERTE TABLETE 10core HI9 Air(1cop e fundit)


RAM/ROM:4GB/64GB Network :4G LTE Display resolution:2560x1600 Display Size:10.1" Processor Core:10 core Performanca ne lojra: https://www.youtube.com/watch?v=e_X7Xy86cto 180mij leke te vjetra


Nike Air Force 1 ***Te vecanta***

Nike Air Force 1 ***Te vecanta***


Nike Air Force 1 Numer UK 8.5 EU 43 100% Origjinale te blera ne angli tek MBC (instagram @mattbcustoms) Jane custom made Ne kutine origjinale Shiten sepse nuk eshte numri im 130 euro NEN KOSTON REALE Per me shum kontakt whatsup 355696993848


!!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

!!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB


E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te tille perdor dhe vete 240mij lek te vjetra i diskutueshem


GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN


Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe eshte ne foto 210mij lek i diskutueshem whatsapp +355696993848


Tavoline arre

Tavoline arre


Shitet tavoline ngrenie dru arre.


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.