U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Fiat punto 1.4 b dogan homollogim kryn ch tip

Fiat punto 1.4 b dogan homollogim kryn ch tip


Fiat punto 1.4 benzin 8 ventila gjendje femomenal vp 2010 klim 4 goma treja dimnit frenat e ri dogan homollogim kryne priadhja zvicerr garantoj per km 193 mij libra sevisit sevisi e madh i kryn en zvicerr garantoj me faktura gjendja tij tip top 0 investim 2 qelsa +377 45 473 992 blers sejoz flm


Audi A4,TDi 2.0 i Auto Matic sa po DOGANUAR

Audi A4,TDi 2.0 i Auto Matic sa po DOGANUAR


Audi A4,TDi 2.0 i Auto Matic sa po DOGANUAR Vetura e Sapo ardhur Nga "ZVICRRA" (SG)🇨🇭 Ju Garantojme per kilomatra • mund t'i verifikoni edhe te serviset e autorizuar. Vetura i posedon keto gjera: Ccm:2.0 TDI -143 / Ps 228 bhp or 105 KW, Viti 20 .10 .2010 ~~ Modeli 2011. • AutoMatic Multitroni...


VW GOLF 7 1.6

VW GOLF 7 1.6


VW Golf 7 1.6 Diesel Viti : 2014 Uleset me nxemje dhe masazh Uleset gjysemlekur Regjistrim 11 muaj Servisin e kryer Kamer mrapa Goma te dimrit te reja Goma rezerv me fellne 17 Fellne 17 Xhamat color Interior led Etj


Shitet bmw 5 ne gjendje prefekte rks

Shitet bmw 5 ne gjendje prefekte rks


Shitet bmw 520 qe 4 muj e doganume rks bmw asht ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet facelift original full extra xenzora parkingu para mas,karrikat me Nxemje,komanda timon,tempomat,vullanin multifunksjonal, dritat xenon bigxenon me rrobot i ul e i qon sipas nevojes klimatronik dy zonale pa...


Shitet Ford focus

Shitet Ford focus


Ford focus 1.6 benzin 1999 ne gjendje te shkelqyer. Per me shume info tel viber +38344961118


Biçikleta super bike

Biçikleta super bike


Shiten biçikletat te ardhura nga gjermania Qmimi per cope e bardha 200€ e zeza 250€


Bare restorante me qera ne Sarande

Bare restorante me qera ne Sarande


Jepet me qera bar restorant ne sarande rreth 300metrakatror buze rruge 20 metra nga deti dhe bulevardi kryesore,lokali ka qen ne pun zgare piceri me super xhiro,lokali ka 150m verand dhe 100m katror brenda 40m katror ka 2wc 15000 euro ne vite


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.