U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Banes luksoze me qira te sllovenia sport 140m2

Banes luksoze me qira te sllovenia sport 140m2


Banesa posedon: 2 sallona 1 kuzhin 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 ballkon 1 koridor banesa gjindet te sllovenia sport e kompletume me gjitha mobiljet e reja Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni LIRZA ! Për kontakt +383 4...


Ofrohet banesa me qera per zyre te 3 sheshirat

Ofrohet banesa me qera per zyre te 3 sheshirat


Banesa gjendet te 3 sheshirat prapa ProKredit Bankës 80m2 në katin e parë. Banesa posedon: 2 dhoma - Sallonin me kuzhinë - Banjo - Ballkon e mobilume komplet per zyre posedon nxemje me rrymë dhe termokos. Çmimi: 600 euro /muaji , diskutohet per afatgjat. Me lokacion gjindemi në Ulpianë ,...


Sapphire nitro r9 390 8gb

Sapphire nitro r9 390 8gb


Shitet sapphire r9 390 8gb ngjendje perfekte. Viber: +491784103900


Aparat "Special" Per lagështi myk vllag

Aparat "Special" Per lagështi myk vllag


Shes Aparatin kunder lagështisë mykut-vllages KONTAKT +37744--395--435 Aparat kundër Mykut.Vllages -Lagështisë. shes Aparatin "New Generation "i Gjenerates se re " Viti 2019 e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum tê Sigurt , "Aparati asht Prodhim Zvicran . Posedon Libren - CD - 3...


shitet iphone 6s 16gb origjinal

shitet iphone 6s 16gb origjinal


Shitet iphone 6s gold 16gb i ardhur nga 🇨🇭ngjendje shum tmir pa asnje defekf🔥 •Ce europian origjinal •me finger funksional •me kamera funksionale •full unlock •gjdo sen funksional pa asnje defekt •i rujtum •vjen me foli,fotroll


Alfa Romeo Juliette 2.0 MJTD 2011 sportline

Alfa Romeo Juliette 2.0 MJTD 2011 sportline


Viti. : 2011/2012 Motorri : 2.0 MJTD 103 kw - 140 ps Ndrrusi : manul 6 shpejtesi Km. : 179.000 km Me dogane te paguar , importuar nga Gjermani Mumdesi shitje me kredi apo leasing Tel :00383 44 182 577 Veturat tona mund ti shikoni duke shenuar tek rubrika cfar kerkoni Auto dukagjini


Passat 2.0 TDI DSG Highline

Passat 2.0 TDI DSG Highline


vetura eshte ne gjendje shume te mir teknike dhe optike , 2.0 tdi 140 ps Automatik , kilometra 190.000 te garantuara me liber servisi e sapo ardhur nga jasht . mund te shitet me apo pa dogane . blerje edhe permes bankes me kredi apo leasing


Banes me qira në Mat1 me 2 dhoma gjumi

Banes me qira në Mat1 me 2 dhoma gjumi


Banesa posedon: 1 sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 ballkon 1 koridor Banesa gjindet ne mati1 komplet e mobilume qmimi 270 euro Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni LIRZA! Për kontakt +383 44 374 331 .


Garsionerk me qira në Lakrisht e mobilume

Garsionerk me qira në Lakrisht e mobilume


Garsionerk posedon: 1 dhom dite me kuzhin 1 banjo 1 koridor banesa gjindet në Lakrisht te banesat e Shipnis kati 3 e mobilume komplet qmimi 200 euro Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni LIRZA ! Për kontakt +383 44...


Golfi 1.6 dizel fabrikisht me Rks 3 Muj.Viti 91

Golfi 1.6 dizel fabrikisht me Rks 3 Muj.Viti 91


Shes ndrroj.Golfi 1.6 Dizel fabrikisht Viti 91.me Rks 3 Muj.kontarat bohet.hipotek 0.denime 0.Vetura ka Motorr shum tmir.dhez mir.bateri tre.antifriz.nxen mrena mir.5 shpejsi.muzik.freni i punon.2 qelsa.liber servisi.dritat xenon bx.fellne me Goma treja.osht shum i rujtun i paqt.korizjon nuk ka kerk...


Audi A5 3.0 TDI Quattro S-Line

Audi A5 3.0 TDI Quattro S-Line


Audi A5 3.0 TDI 3x S-Line Viti: 2011 Automatic quattro Full Opsione 043 997 999


Banes me qira në Lagje te spitalit e mobilume

Banes me qira në Lagje te spitalit e mobilume


Banesa posedon: 1 sallon me kuzhin 1 dhom gjumi 1 banjo 1 ballkon 1 koridor banesa gjindet ne lagje te spitalit afe viva freshit e mobilume komplet qmimi 250 euro pak i diskutushum Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni...


BANES ME QIRA TE SHKOLLA PAVARSIA ME 2 DHOMA GJUMI

BANES ME QIRA TE SHKOLLA PAVARSIA ME 2 DHOMA GJUMI


BANESA POSEDON: 1 SALLON ME KUZHIN 2 DHOMA GJUMI 1 BANJO 1 BALLKON 1 KORIDOR BANESA GJINDETN AFAER SHKOLLES PAVARSIA OSHT ME GJITHA MOBILET E REJA QMIMI 350 EURO Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni LIRZA ! Për kon...


Shitet banesa në Tophane 60.000euro

Shitet banesa në Tophane 60.000euro


Lokacioni: Tophane / Rr. Pjetër Bogdani Posedon: 2 Dhoma gjumi - Sallon me kuzhinë - Banjo - Ballkon - Shpajz E mobilume komplet 78m2 në katin e 4, nuk posedon lift. Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni LIRZA ! Për...


Banes me qira te Swiss Diamondi  e mobilume

Banes me qira te Swiss Diamondi e mobilume


Banesa posedon: 1 sallon 1 kuzhin 1 dhom gjumi 1 banjo 1 ballkon 1 koridor Banesa gjindet te swiss Diamond e mobilume komplet qmimi 250euro banesa osht me nxemje prek qytetit Me lokacion gjindemi në Ulpianë, perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni...


Ofrohet me qera Shtëpia në Veterrnik 700€ /muaji

Ofrohet me qera Shtëpia në Veterrnik 700€ /muaji


Lokacioni:Prapa Grand Stores me saktësisht prapa Restaurantit të Peshkut ''Te Vela''. Shtëpia eshte 2 katëshe 200m² Kati parë: Salloni 60m² i bashkangjitue me kuzhinë, 1 Dhomë 20m² , Banjo14m², Shpajzi, lavanterija dhe kaldaja ndihmese për nxemjen qendrore. Me lokacion gjindemi në Ulpianë ,...


Shitet Banesa në dragodan 51m2 me mobile komplet

Shitet Banesa në dragodan 51m2 me mobile komplet


banesa posedon: 1 sallon me kuzhin 1 dhom gjumi 1 banjo 1 ballkon 1 koridor banesa gjindet në Dragodan te banesat e tregtis e mobilume komplet cmimi 51000euro Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni LIRZA ! Për kontakt...


Jepet banesa me qera në Dragodan 300 euro

Jepet banesa me qera në Dragodan 300 euro


Banesa posedon: Dhomen e ditës me kuzhinë Dhomen e gjumit Ballkon Banjo Banesa osht komplet e mobilume komoplet gjendet ne katin e 2. 300euro /muaji Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni LIRZA! Për kontakt +383 44 374...


Banesa me qera te Standardi me 2 dhoma gjumi

Banesa me qera te Standardi me 2 dhoma gjumi


Banesa me qera te Standardi me 2 dhoma gjumi 450 euro Banesa posedon: 1 Sallon me kuzhinë 2 Dhoma gjumi 1 Banjo 1 Ballkon Posedon nxemje dhe garazhd nentokesore private banesa gjendet ne lagje te spitalit ne banesat e standardit kati 5 Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes ....


Banes me qira te Grandi me 2 dhoma gjumi

Banes me qira te Grandi me 2 dhoma gjumi


BANESA POSEDON: 1 SALLON 1 KUZHIN 2 DHOMA GJUMI 1 BANJO 1 BALLKON 1 KORIDOR Banesa gjindet ne Qender të Prishtines afer Hotel Grandi e mobilume komplet qmimi 450 euro Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes . Rruga" Dëshmoret e Kombit ". Ju mirëpresim agjensioni LIRZA ! P...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!