U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Opel Zafira 1.9 Diesel // 2008

Opel Zafira 1.9 Diesel // 2008


Opel Zafira 1.9 Diesel i vitit fundi 2008 me 250.000mij, kamio manuale 6+R, xhama te zinj, sallon gjysem lekur + rrobe, sensor parkimi, 7vende, ganxh terheqse. i sapo targuar ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike. cmimi : 4.600€ i diskutueshem cel: 0685444451


BMW

BMW


BMW 328i Xdrive Viti - 2016 200cc 4x4 SPORT+ COMFORT+ ECO PRO DRITAT FULL LED Makina esht ne gjendje shum te mir Te gjitha sherbimet e bera Me dogan te paguar 📲0692803087


Shitet Asus Zenfone 5

Shitet Asus Zenfone 5


Shes Asus zenfone 5 ( i zi ) , Ram 2 GB , storage 16GB . I pajisur me dy karta . Telefoni eshte ne gjendje shume te mire , mbajtur me xham mbrojtes dhe kase armor , gjendja 9\10 .SHoqerohet me aksesor origjinal Shitet per arsye mosperdorimi . Cmimi 10000 leke, i diskutueshem.


Shitet Shtëpia 2+1,110 M2, Në Qendër OKAZION

Shitet Shtëpia 2+1,110 M2, Në Qendër OKAZION


Shitet shtepia 2+1, ME HIPOTEKË në qendër të Fierit, përballë xhamisë, Pallati i Gjendjes Civile. Apartamenti është i organizuar në: 2dhoma + 1 sallon + 1 tualet me dritare + 1 kuzhinë(instalime ekzistuese per tualet) + 2 ballkone nga lindja e diellit. Kati i 8 nga 11. Pallati eshte ri me ashensor A...


Mercedes benz EVO 220 SHiTET-NDROHET viti 2008!

Mercedes benz EVO 220 SHiTET-NDROHET viti 2008!


Makina sapo ka ardh nga Gjermania. I ka te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje. Makina ka : ngrohje sedilesh, baxha xhami, sensora parkimi etj. E gatshme per cdo prov. CMIMI DISKUTUSHEM


TABLET HUAWEI!

TABLET HUAWEI!


shes tablet me kover original e vet i ardhur nga Italia.


LENTE CANON 70 - 300

LENTE CANON 70 - 300


shes lente canon 70 * 300 ardhur nga it.


Laptop TOSHIBA 15.6Inc

Laptop TOSHIBA 15.6Inc


Oferte per Laptop Toshiba Tecra 15.6Inc Procesor i5 2.67GHZ RAM 4GB HDD 250GB Karte Grafike Intel HD Porte Seriale RS232 Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS "NAD&A" Adresa: Rruga Skenderbeu,#Fier 📲📲Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj Kesh kur merr mallin.


BMW 328i Xdrive 2016

BMW 328i Xdrive 2016


SHITET OCAZION BMW 328i Xdrive 2016 Ne gjendje shum te Mirmbajtur 》 Ful opzione☆ 》200cc 4x4《 SPORT+ COMFORT+ ECO PRO 📲0692803087


Kompjuter I kompletuar Okazion

Kompjuter I kompletuar Okazion


➡️Marka:Dell ➡️Modeli:Optiplex ➡️Cpu:Core2Duo 2.93GHZ ➡️7GB Ram ➡️Kart Grafike 1GB Dedicated ➡️Ne gjendje super pune. ➡️Luhet shume mire City Car Driving.EuroTruck Simulator2 ➡️Hard Disk250GB HDD 🖥Bashke Me Monitor⌨️Dhe Tastjer... Monitori:Marka:Dell Cmimi:120mije leke Dergesa dhe me Pos...


samsung s8 pluse

samsung s8 pluse


shitet s8 pluse ose nderrohet me iphoon 7 128 giga ose 7 pluse 32 giga


Mercedes!C Class  220 Evo! MUNDESI NDRRIMI!

Mercedes!C Class 220 Evo! MUNDESI NDRRIMI!


MERCEDES BENZ! Elegance! C Clase 220 Evo. Viti 2005. Automatike! Ne gjendje shume te mire. Sherbimet te kryera. Goma te reja 90% sallon mershin bezh shum i mbajtur. Me navi te madhe pasqyra me palosje. Makina ska koment, e vlersoni nga afer dhe tek mekaniku! Mundesi Ndrrimi. Tel 0682583535!


Laptop Acer Aspire 15.6Inc Led Slim

Laptop Acer Aspire 15.6Inc Led Slim


Oferte Laptop Acer Aspire 15.6Inc Led Slim ES1 Procesor Intel Quad Core 1.86GHZ RAM 4GB SSD 120GB Bateri ne gjendje shume te mire Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS "NAD&A" Adresa: Rruga Skenderbeu,Fier 📲📲Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj Kesh kur merr ma...


C300 V6 BENZIN 2013 AMG

C300 V6 BENZIN 2013 AMG


C klas 300 viti 2013 benzin motorri 2987cc behet me gaz 100% 4MATIC super full makina KOMPLET XHAM LART PANORAMIC 140mi klm me garanci navi kamera parkimi mp3 aux blututh sistemi i muzikes HARMAN KARDON +bagazhier 6sd 2celsa inoxi sensor sallon meshine sedile me ngroheje+kimando eletrike dritat ksen...


Opel Corsa 1.3d 5 Porta

Opel Corsa 1.3d 5 Porta


Opel Corsa 1.3d 5 Porta. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTE Me doganë të paguar. Motor 1.3 Naftë. 160 mijë KM. Viti 2006. Kambjo manuale. Xhama elektrik. Klima/Abs/Airbag. Radio CD. Mbyllje qëndrore pult 2 çela. Pasqyra elektrike. Fenera mjegulle etj. “JO...


Suzuki Grand Vitara 1.9D

Suzuki Grand Vitara 1.9D


Suzuki Grand Vitara 1.9D Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTE “JO NDËRRIM” Me doganë të paguar. Viti 2007. Motor 1.9 Naftë. 158 mijë KM. Kambjo manuale. Klimatronik. Sedilje me ngrohje. Abs/Airbag/Esp. Disqe alumini. Xhama,Pasqyra Elektrike. Radi CD mp/3. K...


Fiat Bravo 1.6 Diesel

Fiat Bravo 1.6 Diesel


Fiat Bravo 1.6 Diesel Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTE Jo ndërrim. Me doganë të paguar. Viti 9/2008. Kambjo manuale 6+1. Motor 1.6 Naftë. 174 mijë KM. Ajër i kondicionuar 3 zona. Radi CD MP3. Disqe alumini. Abs/Esp/Airbag. Xhama elektrik. Fenera mjegulle...


Volkswagen Touran 2.0 TDI

Volkswagen Touran 2.0 TDI


Volkswagen Touran 2.0 TDI Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTE JO NDËRRIM. Me doganë të paguar. Viti 2005. Motor 2.0 Naftë. 184 mijë KM. Kambjo Manuale 6+R. Klimatronik Bizon. Kompjuter Bordi. Abs,Esp,Airbag. Radio CD. Pasqyra Elektrike. Xhama Elektrik. Cru...


BMW X5 xDrive diesel

BMW X5 xDrive diesel


BMW X5 xDrive diesel. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTE. JO NDËRRIM. Me doganë TË PAGUAR. Viti 2011. Motor NAFTË. Cilindrata 2993. “JO TAKS LLUKSI” 160 mijë KM. Kamera 360 GRADË. Tavan PANORAMIK. Kambjo AUTOMATIKE. Sensor PARKIMI,PARA/MBRAPA. Dopjo KLIMAT...


Audi A3 SportBack 1.9 TDI

Audi A3 SportBack 1.9 TDI


Audi A3 SportBack 1.9 TDI. Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTE Jo ndërrim. Me doganë të paguar. Viti 2007. Motor 1.9 Naftë. 140 mijë KM. Kambjo manuale 6+1. Klimatronik 2 zona. Sedilje me ngrohje. Disqe alumini. Mbyllje qëndrore pult. Xhama elektrik. Abs/Es...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!