U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Audi Q7

Audi Q7


Audi Q7 Sline 30 000 € i diskutushem


OFROJ PUNE SHITESE NE QENDER(PEDONALE) SHKODER

OFROJ PUNE SHITESE NE QENDER(PEDONALE) SHKODER


Ofroj pune me kohe te plote shitese ne kancelari. Mosha 23-35 vjeçe Te njohe dhe te perdore mire kompjuterin Preferrohet te dije Anglisht, Italisht ne komunikim Preferohet qe te kete eksperienca te meparshme ne shitje. Të jetë ,komunikueshëm, metodikë dhe të organizuar Ndershmëri dhe me integr...


Okazion BMW X5 3.0si Benzine Gaz Full Full !

Okazion BMW X5 3.0si Benzine Gaz Full Full !


Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje)(panoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnje opsion goma te rreja taxat sa po jan paguar makina ka impiant gazi me 5 vjet garanci cdo sherbim i ber mak...


Golf 4

Golf 4


Shitet Golf 4per arsye mos perdorimit whatsapp +355 67 664 3862


RIPARIM  DHOMA FRIGORIFERIKE ELEKTROSHTEPIAKE , LAVATRICE

RIPARIM DHOMA FRIGORIFERIKE ELEKTROSHTEPIAKE , LAVATRICE


RIPARIM DHOMA FRIGORIFERIKE ELEKTROSHTEPIAKE , LAVATRICE


MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15 EURO

KERKOHET URGJET APPARTAMENT ME QERA SHKODER

Hard-disk i jashtem 3TB per PC/Laptop

Hard-disk i jashtem 3TB per PC/Laptop


Shitet HDD (Hard-disk) i jashtem 3TB per PC/Laptop. Cmimi 300 mij lek. Kontakt 0676996786 tel/SMS Viber ose WhatsApp


Sharp printer/skaner/fotokopje

Sharp printer/skaner/fotokopje


Shes printer/skaner/fotokopje Sharp ideale per zyra dhe biznese. Cmimi 550 euro (670 mije lek). Kontakt 0676996786 tel/SMS Viber ose WhatsApp


Shes Audi automatin viti 2010

Shes Audi automatin viti 2010


Kam per te shitur nje audi a3 automatik me naft dhe me dogan te paguar navigator sensor full me te gjitha opcionet.Mak ka 220 mij km te certifikuara me te gjitha dokumentat tek audi


SHITEN 5 TV NGA 250€ COPA ME TE GJITHA OPSIONET

SHITEN 5 TV NGA 250€ COPA ME TE GJITHA OPSIONET


PHILIPS 46° SONY 42° SAMSUNG 50° SAMSUNG 50° PANASONIC 48° TV JANE ME TE GJITHA OPSIONET SI USB,YOUTUBE,HDMI PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE CEL 0677195749


Audi a3

Audi a3


Shes audi A3 viti 2004 1.9 naft ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike e sa po ardhur nga italia me dokumenta te bera shume ekonomik cmimi eshte i arsyeshem nr 0696204157


Shitet 1+1 kati 3 te Albtelekomi 45000 Euro

Shitet 1+1 kati 3 te Albtelekomi 45000 Euro


Shitet 1+1 pallat i ri kati 3 ne qender te qyteti afer Albtelekomit 45000 Euro.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion.


Jepet me qera 2+1 kati 3 ne Perash 180000 Leke

Jepet me qera 2+1 kati 3 ne Perash 180000 Leke


Jepet me qera hyrje pallati 2+1 kati 3 e kompletuar ne Perash 180000 Leke.Per cdo iinformacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion


Benz 220

Benz 220


Shes benz 220 cdi kater feneresh shume i mbajtur me te gjitja sherbimet e bera me goma te reja cmimi i arsueshem nr 0696204157


Mercedes benz ML 280 CDI

Mercedes benz ML 280 CDI


📂Marka: Mercedes benz 📁Modeli: ML 280 CDI 📂Fuqia motorrike: 280 cdi 📂Lloji i kambios: Automatike 📂Karburanti: Nafte euro 4 📂Viti prodhimit: 2006 📂Kilometrat: 280000 📂Cmimi: 8500 euro 📂Nr kontaktit: 0674734094 📂Opsionet shtese ,4 matic 7g tronic..marsha ne timon.. Model..premium ngjyra e ze...


Seat- Nafte 2.0-automatik

Seat- Nafte 2.0-automatik


Seat altea viti 2006 me naft motorr 2.0 kamio automatike sensor parkimi xhana te zi origjinal .


Renault scenic 2003 per pjes kembimi 0692157279

Renault scenic 2003 per pjes kembimi 0692157279


Renault scenic 1.9dci 2003 sic shifet ne foto vetem per pjes ..flm


KERKOHET APARTAMENT ME QERA NE SHKODER

KERKOHET APARTAMENT ME QERA NE SHKODER


KERKOJ NJE SHTEPI ME QERA TE MOBILUAR NE QENDER TE SHKODRES PER DY MUAJ


KERKOHET PUNOJSE AGJENSI SHERBIMESH

KERKOHET PUNOJSE AGJENSI SHERBIMESH


PUNOJSE AGJENSI TURISTIKE PAGESA, SIGURACIONE ,RIMBUSHJE,PAGA ESHTE E KENAQSHME


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.