U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

E 350 blueeficent 2011

E 350 blueeficent 2011


Shitet makina e sapo ardhur makina eshte me dogan te paguar gati per targa makina eshte ne gjendje super shum e mbajtur shum e paster nga brenda dhe nga jasht eshte full opsion me baxho xhami,air matic,blueeficent,marrshe ne timon navi te madh cdo gje viti fundi 2011 me 180 mi km cmimi i diskutushem...