U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Okazion Mercedez Benz c-220

Okazion Mercedez Benz c-220


Shitet Mercedez Benz c220 avangarde Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania Me dogane te paguar Kambjo- automatike Disje -aulumine Navigator-CD Sendile lekure Makina eshte ne gjendje shume te mire Te interesuarit te kontaktojne


Okazion shitet toyota corolla verso

Okazion shitet toyota corolla verso


Shitet toyota corolla verso 200naft viti 2006 me letra te paguara ne dhjetor,makina esht ne gjendje te shkelqyer mund ta kontrrolloni ku te doni,esht makin familjare shum e forte shum ekonomike dhe komode


Ford Fiesta 1.4 TDci

Ford Fiesta 1.4 TDci


SHITET PER ARSYE EMIGRIMI ! Ford Fiesta viti 12/2008 1.4 Tdci , gjendje shum e mire me 100 000 km origjinale me garanci , e importuar nga gjermania ,letra te sapoprera me kualidimin dhe siguracion deri me date 22.11.2020 , e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj !


Mercedes Benz GLK 280 benzine

Mercedes Benz GLK 280 benzine


Makina sa po ka ardhur nga Zvicra,eshte ne gjendje perfekte.215000 km te certifikuara ne filjalin Mercedes te gjitha me fatura,te verifikueshme lehtesisht.Full opsion:Xhama te zi orgjinal,sensor parkimi,drita xeno,senilet me ngrohje,navigator,sendilet me butona levizese dhe memorie,mbyllje pasqyrash...


Mercedes-Benz A-class 200-benzin 129000 km

Mercedes-Benz A-class 200-benzin 129000 km


Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte,shum e paster si brenda dhe jasht.Asnje defekt motorik mekanik. Km 129000 ORGJINALE (liber servisi) e ardhur nga Zvicer. Eshte me dogan te paguar gati per targa Auto DP


Jepet me qira apartament 2+1 tek Lagja 5 Maj,Elb

Jepet me qira apartament 2+1 tek Lagja 5 Maj,Elb


Jepet me qira apartament 2+1 tek Lagja 5 Maj, Elbasan. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe prej 90 m². Organizohet në: sallon + kuzhinë më vete, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 2 ballkone. Është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe tepër të veçantë, i plotësuar me të gjitha kushtet e nevo...


Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2

Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2


Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2, kati i 3 banese, ne kompleksin e banimit Rezidenca Shopi. Apartamenti eshte i ri me punime mjaft cilesore dhe ne nje zone te qete banimi. Ka hapesira te bollshme me drite, me nje holl te madh ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 ballkon dhe 1 kor...


Mercedes Benz E 200 CDI Bluefficency Amg Packet

Mercedes Benz E 200 CDI Bluefficency Amg Packet


Marka 👉 Mercedes Benz E 200 CDI Forca mottorrike 👉184 hp Lloji i kambjos 👉Automatike Karburanti 👉Nafte Viti i prodhimit 👉2010 Kilometrat👉 260 mij Cmimi 👉 14000 € Nr i kontaktit👉0697502055 Pershkrim 👉 Mercedes Benz E 200 CDI Amg paket origjinale 260 mij kilometra Ngrohje sedilesh Fener...


Shtepi 1+1 ne Elbasan

Shtepi 1+1 ne Elbasan


I pa nevojshëm për asnje ndëryrje ne rregullime. E pajisur me çertifikate pronesie likujduar nga shitesi. Rruga Thoma Kalefi L.Shënkoll Kati i 5 Me sakt 60m katror


shitet aparat fotog LUMIX FZ45

shitet aparat fotog LUMIX FZ45


Shitet aparat fotografik LUMIX FZ45 ne gjendje te shkelqyer,dhe i paisur me te gjithe aksesoret si ne foto.


SUPER APARTAMENT 2+1+2wc PALAT I IRI 110M2

SUPER APARTAMENT 2+1+2wc PALAT I IRI 110M2


Shitet Super Apartament ne qender te Elbasanit, I pozicionuar ne katin e fundit te pallatit, ne katin e 9 me Oxhak me kaldaja. Apartamenti ka sallonin dhe kuzhinen me pamje nga qender Elbasanit, 2 dhoma gjumi edhe nje soxhorno te bollshme, ballkon perimetral dhe 2 tualete. Pallati ka administrim te...


C 220 CDI AVANTGARDE MANUAL SOT I ARDHUR

C 220 CDI AVANTGARDE MANUAL SOT I ARDHUR


PERSHENDETJE , SHITET NJE MERCEDES I MODELIT C KLASS MOTORR 220 CDI , MANUAL ME 6 MARSHE , NE GJENDJE SH TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ,MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA , ME SH OPSIONE DHE SH EKONOMIKE EURO 4 DPF MADEL AVANTGARDE BI XENON DRRITAT SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA NAVIKATOR SISTEM...


Shitet apartament me sip 131m tek Neptuni

Shitet apartament me sip 131m tek Neptuni


Okazion ne qender te Elbasanit....! Shitet apartament me sip totale 131m ne katin e 6 tek pallati Neptun . Apartamenti ka 2 dhoma gjumi te medhaja, 1 dhome soxhorno te madhe, 2 banjo , 2 ballkone , 1 dhome magazine per gjerat qe nuk perdoren. Apartamenti eshte bere jashte planimetrise se opallatit e...


FORD RANGER 2.5 nafte 2007

FORD RANGER 2.5 nafte 2007


Ford ranger me motorr 2.5 nafte viti i prodhimit 2007 . I ardhur nga Zvicera 🇨🇭🇨🇭🇨🇭. Me dogane te paguar , gati per targa . Me kondicioner, xhama elektrik , 4+1 vende, disqe alumini . Pedana , zgara karrocerie. Shume ne gjendje. Cmimi 7200€ Cel 0697754040


SHITET PEUGEOT 206 1.4/BENXIN +GAZ NE LETRA

SHITET PEUGEOT 206 1.4/BENXIN +GAZ NE LETRA


SHITET PEUGEOT 206/ ME MOTORR 1.4 BENXIN GAZ NE LEJE VITI 2002 LETRAT E PAGUAR DERI NE GUSHT 2020 LUKUN ESHTE I VECANTE MAKINA ESHTE BERE ME POROSI /DISPONON TAVAN XHAMI//KOMPLET //PASQYRA ME PALOSJE ME BUTON//FSHIRSET ME SENSOR SHIU ///KONDICJONER ME KLIMA // 4 XHAMA ELEKTRIK SENDILJE GJYS KAMAOSH...


Opel Astra 1.9

Opel Astra 1.9


Makina e sapo ardhur nga Ita, me kompjuter ne bord , me sensor parkimi , me klima , 4 gomat e reja , sherbimet e bera.


Skoda Fabia

Skoda Fabia


Makina e sapo ardhur nga ITA, te gjitha sherbimet e bera, gjendja perfekte, e sapo targuar,shum ekonomike 4litra per 100km, cmimi i diskutushem.


ML 320 , W164

ML 320 , W164


Makina ne gjendje shum te mire,me letra deri ne mars 2020. Te gjitha serviset te kryera. 4 matic,sedile lekure dhe cope,disqe 17 me goma te reja. Cmimi i negociueshem.


Okazion!!!

Okazion!!!


Shitet per arsye largimi Peugeot 206 viti 2001 motorr 1.1 Benzine, shum ekonomike. Sherbimet e sapo bera.


Mercedes Benz C 220 cdi “sport edition”

Mercedes Benz C 220 cdi “sport edition”


Mercedes Benz “Sport Edition” Viti:2005 Motor:220 CDI Camio: Automatic Km:223000 Gjendje optimale Opsionet: Drita xeno Sendile lekure Ngrohje sendilesh Sensor parkimi Navigator etj... Çmimi:5500€ I diskutueshem Auto DP


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.