U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Apartament me Qera Kompleksi Diamond Hill Vlore

Apartament me Qera Kompleksi Diamond Hill Vlore


Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Diamond Hill Vlore, Uji i Ftohte. Apartamenti eshte i ri, i sapo areduar ne menyre moderne me siperfaqe 65m2, kati 5. Kontakt 0693944784.


Apartament me Qera Kompleksi Diamond Hill Vlore

Apartament me Qera Kompleksi Diamond Hill Vlore


Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Diamond Hill Vlore, Uji i Ftohte. Apartamenti eshte i ri, i sapo areduar ne menyre moderne me siperfaqe 65m2, kati 5. Kontakt 0693944784.


Opel astra 1.7 naft Shitet+ Nderrohet me mak b+g

Opel astra 1.7 naft Shitet+ Nderrohet me mak b+g


Makina eshte ne gjendje shum te more motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera,gomat 80%..Dokumentat te paguara deri ne fund te tetorit 2020. Makina eshte shume e paster si brenda dhe jasht.Per me shume info kontaktoni ne nr 0693217237.


Apartament 129m2 ne pallat te ri

Apartament 129m2 ne pallat te ri


Apartamenti eshte ne pallat te ri. I sapo ndertuar . Me certifikate pronesi 129m siperfaqe totals, 116m siperfaqe e brendeshme dhe 13m siperfaqe e perbashke. Fotot ju japinin nje info me te qarte te apartamentit. SHITET OSE NDEROHET ME DYQAN PLUS DIFERENCEN E CMIMIT. DYQANI MUNDESISHT TE NDODHET NE...


Audi A6 Sline, Automatik , 2006

Audi A6 Sline, Automatik , 2006


Makina eshte ne gjendje shume te mire mire, si nga ana motorike dhe xhenerike, makines sapo jane paguar dhe taksat, automatic+tronik,komanda ne timon, sallon lekur, gomat ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoje per asnje sherbim, mund ta provoni ku te deshironi, flm


OKAZION!! Shitet 1+1 i mobiluar

OKAZION!! Shitet 1+1 i mobiluar


Apartamenti ndodhet ne lagjen Enver Jaho perballe gjykates se apelit, eshte ne katin e 9. Apartamenti eshte 70 m² me certifikate pronesie ka 2 ballkone, eshte i pabanuar dhe totalisht i mobiluar, Shitet per arsye emigrimi, cmimi i diskutushem


FOR RENT / JEPET ME QERA

FOR RENT / JEPET ME QERA


Jepet apartament me qera ne Rrugen Murat Terbaci kompleksi Olso zonen me te mire te qytetit Apartament 130 meter katror ,totalisht i mobiluar edhe me ene guzhine peshqira e carcafe. 2 dhoma gjumi ,sallon i madh ,tualet ,ballkon ,Smart Tv,Internet me Fibbra ,Ballkon i madh me pamje te plote na deti ....


FOR RENT / JEPET ME QERA

FOR RENT / JEPET ME QERA


Jepet Apartment totalisht i mobiluar Rruga Murat Terbaci kompleksi Oslo Apartament me dy guzhina edhe ne ballkon edhe e sallon . Mobilim i vitit 2019 ,apartament i ri ,eshte okay per maksimumi 5 persona, Flat Screen Tv Smart ,Internet Me Fibbra, ashensor ,Apartament shume i bukur. Vetem telefonate s...


Hyundai santafe 2006

Hyundai santafe 2006


Shitet hyundai santafe kamio automatike e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me letrat per 1 vit ne gjendje te mire super e paster sherbimet e bera . Kamer parkimi ekran me tach , me kondicjoer xhama elektronik para mbas , xhama te zinje origjinal gomat te mira ,mundet ta kontrolloni ku te...


Apartament Shtepi 15 mij me qera Vlore Lungomare

Apartament Shtepi 15 mij me qera Vlore Lungomare


Apartament 2.000 mij lek nata ose 15.000 mij lek ne muaj, deri ne fund te mait. Rruga Shaban Demiraj Vlore. Apartamenti esht 1+1 me ballkon, 75 m². 2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri, ne Lungomare dhe afer ne qytet. Posht baneses ka dyqan me ushqime dhe vend parkimi. Apartamenti esht...


Shitet apartament

Shitet apartament


Shitet shtepi e rregulluar,2+1 me certifikate pronesie,prane plazhit te vjeter


Volvo V40 Benzin/Gas

Volvo V40 Benzin/Gas


Shitet Volvo V 40 GPL motorr 200 CC .Dokumenta te paguara deri ne Qershor 2020 !Gjendja teknike TOP!! Makina 100% funksionale! Ky eshte cmimi fundit 2650 € !


Shitet BMW

Shitet BMW


Shitet automieti tip Bmw transmetues manual me 6 marsha viti prodhimit 2005. Motor 320 diesel


SHITET 2+1+2 APARTAMENT GJIGAND NE VLORE OKAZION

SHITET 2+1+2 APARTAMENT GJIGAND NE VLORE OKAZION


Apartamenti ndodhet perballe stadiumit Flamurtari, ne qender te Vlores vetem 5 minuta larg ne kembe nga lungomare. Apartamenti organizohet nga nje korridor i madh me hapesire qe te con ne sallonin e madh ku ndodhet dhe njera nga kuzhinat dhe ka dalje dhe ne ballkon. Ka dy dhoma gjumi me hapesire te...


Okazion Audi A4 1.9 TDI

Okazion Audi A4 1.9 TDI


Shitet Audi A4 1.9 nafte me 197.000 kilometra Kambio manuale Motor 1.9 nafte teper ekonomik Viti i prodhimit 2005 Dokumentat te paguara deri ne maj 2020 Te gjitha sherbimet e kryera Struktura e makines Station Wagon, makina eshte teper e paster nga ana vizuale, generike dhe motorike. Cmimi 39...


Shiten 2 x Apartamente 1+1 57m 800 Euro

Shiten 2 x Apartamente 1+1 57m 800 Euro


Shiten 2 x Apartamente perball Stadiumit Flamurtari Apartamentet jane totalisht te mobiluar dhe ndodhen ne katin e 5 dhe 7 me ashensor. Nuk an qene asnjeher te banuar me pare dhe jane dhene vetem 2 muaj per turista ne booking.com. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Vlores dhe eshte sh...


Fiat punto 2005 1.2 8v euro4

Fiat punto 2005 1.2 8v euro4


Shitet fiat punto i sapo ardhur nga italia vetem me dogan te paguar 1.2 8 valvula viti 2005 me kondicjoner , makina esht e gacme per cfardolloi prove gjithashtu mundet ta kontrolloni ne mekanikun tuaj cmimi diskutushem


ML naft 2996cc, ME DOGAN, i diskut OKAZION

ML naft 2996cc, ME DOGAN, i diskut OKAZION


✅Shitet mercedes-benz ml300 w164 nafte e vitit 2008 me ✅115.000 KM✅ ORIGJINALE! Gjendje Perfekte. E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar. ✅Makina Posedon: ✅ABS✅ ESP ✅SRS ✅4 Xhama elktrik Pasqyra elektrike ✅Audio Cd Aux Navi ✅Kondicjoner Klima ✅ Drita anti...


MacBook Pro 2017 13’’ OKAZION

MacBook Pro 2017 13’’ OKAZION


Ne gjendje perfekte. 256gb ssd, 123 cikle baterie. Blere 1600eu para nje viti. Shoqerohet me karikues origjinal. Cmimi i padiskutueshem. WhatsApp


Mercedes Benz E220 CDI

Mercedes Benz E220 CDI


shitet e class 220 cdi viti 2005 me 228 mij km origjinale. Makina eshte me dogan dhe me targa ne gjendje shum te mir me motorr te zi. makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.