U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Extra ponuda, Renault Twingo so samo 78000km od Mk

Extra ponuda, Renault Twingo so samo 78000km od Mk


Se prodava Renault Twingo 2004 god. kupeno vo Mk (vtor sopstvenik, kupeno od prijatel). Kolata ima neverojatni 78000 km, moze da se proveri kade sakate. Redovno servisirana (uredna kniska), nikogas seriozno udrena, pedantno cuvana.Mnogu povolna potrosuvacka, niski trosoci za servis (2000 den), edno...


Extra ponuda, Renault Twingo so samo 78000km od Mk

Extra ponuda, Renault Twingo so samo 78000km od Mk


Se prodava Renault Twingo 2004 god. kupeno vo Mk (vtor sopstvenik, kupeno od prijatel). Kolata ima neverojatni 78000 km, moze da se proveri kade sakate. Redovno servisirana (uredna kniska), nikogas seriozno udrena, pedantno cuvana.Mnogu povolna potrosuvacka, niski trosoci za servis (2000 den), edno...


NOV DVOSOBEN STAN CENTAR

NOV DVOSOBEN STAN CENTAR


Sifra 1199 Se IZDAVA dvosoben nov kompletno namesten i opremen stan so posebna spalna, dnevna so trpezarija i kujna, banja i balkon.Ekonomicno greenje. Kontakt 070 317 369 Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon


Kuka vo Butel 2

Kuka vo Butel 2


Kukja e so povrsina od 81m2 + dvor 280m2 , istata ima podrum koj e delen na dva dela, moznost za da se parkira kola, ima cetiri sobi i kujna, e vo mnogu dobra lokacija pozadi ucilisteto Panajot Ginovski Butel 2, istotaka mestoto e vo mnogu mirna lokacija.


STAN OD 87M2 VO CAIR

STAN OD 87M2 VO CAIR


Се продава стан од 87м2+6м2 подрум.Одлично одржуван со убав распоред и функционалност на собите.Има голема тераса со убав поглед.Станот нуди просторни можности за пренамена и зголемување на бројот на собите.Станот е на трети спрат и има имотен лист.Цената е фиксна.


Se izdava 3 soben stan vo Novo Lisice

Se izdava 3 soben stan vo Novo Lisice


Се издава 3-собен, комплетно опремен стан во Н. лисиче на 5/7 кат, лифт, парно, клима, 2 купатила..


Audi S6

Audi S6


за продажба ауди s6


PEUGEOT 307 1.6HDI PERFEKTNA

PEUGEOT 307 1.6HDI PERFEKTNA


KOLATA E OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI PK KAIS ULJE FILTRI KOMPLET PLOCKI GLAC NOVI GUMI SITE CETIRI PALI VOZI NEMATE NIKAKVIN DAVACKI PO NEJZE VO BESPREKORNA SOSTOJBA E MOZE DA SI JA PROVERITE VO SERVIS PO VAS IZBOR. FULL OPRE...


Shpalljet  Shkup  Centar  Vendbanime  Banesa  Banesa në gjithë Maqedoninë  Stan na Vodno

Shpalljet Shkup Centar Vendbanime Banesa Banesa në gjithë Maqedoninë Stan na Vodno


Prodavam stan na Vodno, ul. Slavjko Arsov 36a/24 so pogled na Skopje. Stanot e 97m2 vnatresen prostor, dve terasi od 11 i 4 m2, so dve spalni sobi, kujna, ostava i dve kupatila. Stanot se prodava prazen ili celosno opremen ,moze zamena za pomal stan so vasa doplata Moze da me kontaktirate na Viber...


Stan KAPISTEC 92m2 so 2 SPALNI RENOVIRAN-NAMESTEN

Stan KAPISTEC 92m2 so 2 SPALNI RENOVIRAN-NAMESTEN


Се продава стан во Капиштец кај Цветен пазар и Зебра, 92м2 со 2 спални, на 6/12 кат со лифт и парно,вц и купатило,РЕНОВИРАН И НАМЕСТЕН ШИФРА 18625 za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com


Luksuzno namesten stan vo Capitol

Luksuzno namesten stan vo Capitol


Stanot e nov i luksuzno namesten vo Capitol sopstveno greenje so termo pumpa dve kupatila, mashina za perenje i sushenje kujna napravena so poseben dizaj i materjali odlicna lokacija na 6 kat mozno e i izdavanje za podolg period za firmi povrat na DDV


STAN SO 2 SPALNI VO CENTAR KAJ PESTALOCI

STAN SO 2 SPALNI VO CENTAR KAJ PESTALOCI


ШИФРА:1762 Се продава стан во Центар кај Песталоци(Железничка зграда) со површина од 52м2.Распределен со Голема дневна соба,кујна,2спални соби со дневна светлина(прозорци) 1бања,2балкона и подрум,станот е реновиран,позициониран на 2Кат без лифт.Ориентација Југ


Nov stan vo Mi Da Complex

Nov stan vo Mi Da Complex


Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Mi-Da Complex 60m2, dvosoben, kompletno novo opremen. cena 250e kontakt: 070 317 751


Nov trosoben vo Taftalidje 1 by NOVA

Nov trosoben vo Taftalidje 1 by NOVA


Agencija Casa prodava nov trosoben stan vo Taftalidje 1 (ul.Praska;do NOVA) 91m2 severnoistocna orientacija,parking mesto, vednash vseliv. cena 1000e/m2 kontakt: 070 317 751


Kuka vo naselba Cair

Kuka vo naselba Cair


Povolno se prodava nova 3 spratna kukja vo naselba Cair do porodilna bolnica CENA PO DOGOVOR Info Samo na tel: 071372221


Se izdava stan od 30m2

Se izdava stan od 30m2


Се изнајмува стан во Ново Лисиче на Адора зградите на претпоследна станица 5 и 15. Станот е нова градба на 1 кат погоден за фирми.


GALAXY A50 128GB 24 MESECI GARANCIJA MOBILFON

GALAXY A50 128GB 24 MESECI GARANCIJA MOBILFON


SAMSUNG A50 FULPAKET SO ORIGINALNA OPREMA I GARANCIJA 24 MESECI BUKVALNO NOV OTVOREN ZA SITE MREZI ..070 402 107...078 218 511...078 868 666... 072 73 23 23.


IPHONE XS MAX 64gb SPACE GRAY NAJNISKA CENA

IPHONE XS MAX 64gb SPACE GRAY NAJNISKA CENA


BUKVALNO KAKO NOV,KORISTEN 6MESECI,KOMPLET AKSESOARI,INTERNACIONALNA GARANCIJA,NEVERLOCK


GALAXY NOTE 10 NOVI NEVERLOCK 2god MOBILFON

GALAXY NOTE 10 NOVI NEVERLOCK 2god MOBILFON


SAMSUNG NOTE 10 DUAL SIM NOVI NEVERLOCK OD TELEKOM.MK SO PISMENA GARANCIJA 24 MESECI ..=070 402 107=078 868 666=078 218 511=072 73 23 23= 02 3069888


SAMSUNG S10 KAKO NOV BELA BOJA

SAMSUNG S10 KAKO NOV BELA BOJA


TELEFONOT E KAKO NOV,BELA BOJA,RABOTI NA SITE OPERATORI


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.