U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Audi A3 Sport Back me dogan sapo ardhur

Audi A3 Sport Back me dogan sapo ardhur


🔶🔶🔶AUDI A3 SPORT BACK 🔶VITI 2005 🔶2.0 TDI (Nafte) 🔶KAMJO MANUALE 6+R 🔶EURO 4 🔶257 MIJ KILOMETRA ORIGJINALE 🔶RADIO CD MP3 🔶SEDILE SPORT 🔶SEDILE ME NGROHJE 🔶TAPICERI SUPER 🔶KLIMA 🔶TIMON TRESH 🔶Airbag(SRS), ABS 🔶ESP( SISTEM KUNDRA RRËSHQITJES, 🔶DISQE ALUMINI 17 GOMA TE REJA 🔶GJENDJA TEKN...


Audi a3 sport back automat, OKAZION FULL OPSION

Audi a3 sport back automat, OKAZION FULL OPSION


Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni , bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe palosje dhe antiverbim, dritat auto, sensor shiu,sensor dritash, goma te reja, hapje mbyllje me...


Audi a4, 2.0 TDI AUTOMAT i sapoardhur, 152 mi km

Audi a4, 2.0 TDI AUTOMAT i sapoardhur, 152 mi km


Audi a4 viti 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me palosje, 2 celsa, airbag,abs,esp, navi te madh,condicioner, komanda tek timoni, limitator shpejtesie, bord kompjuterik, cd pleyer origjinale, kseno, fener f...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.