U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Opel Astra

Opel Astra


Shitet **OPEL ASTRA** Viti 2005. Motorri 1.7 diesel. Airbag,aebiese, xhama elektrik, kondicioner, 4 dyer, letrat dhe kualidimi te sapobera, 190,000 km te bera. Konsumi 6 litra te kombinuara. Makina ndodhet ne Durres. **CMIMI OKAZION 3000 €** 0694472624


CASIO i ri ne Kuti.

CASIO i ri ne Kuti.


Shite Casio i ri ne Kuti. cel 069 73 09 899


ML 270 cdi Special edition

ML 270 cdi Special edition


Shitet ML 270 CDI Automat viti 2005 me letra te rregullta xhama te erret original sendilje elektrike pilot automatik makina ka 176000 km origjinale. Pasqyra me palosje sistem parrot dvd mrapa . makina eshte ne gjendje perfekte. e gatcme per cdo prove.0694075188 Viber /whatsapp.


SHITET VILE 3 KATE PRANE KRYQIT KUQ,DURRES!

SHITET VILE 3 KATE PRANE KRYQIT KUQ,DURRES!


SHITET VILE 3 KATE PRANE KRYQIT KUQ,DURRES!Kati i pare organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe koridor te madh,Kati i 2 organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete,1 koridor te madh dhe 1 ballkon,Kati i 3 organizohet ne nje salle te madhe me oxhak dhe ballkon.Disponon obo...


SHITET APARTAMENT 1+1 CURRILA ,DURRES!

SHITET APARTAMENT 1+1 CURRILA ,DURRES!


SHITET APARTAMENT 1+1 CURRILA ,DURRES!Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 dhome depo,1 tualet dhe 1 ballkon me pamje te mrekullueshme te detit.Kati i 3 i nje pallati mjaft cilesor i survejuar me kamera 24/24.Pallati disponon pishine ngjitur me bregun e detit ku ju jep mundesin...


SHITET APARTAMENT 2+1 TE KRYQI KUQ,DURRES!

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KRYQI KUQ,DURRES!


SHITET APARTAMENT 2+1 TE KRYQI KUQ,DURRES!Apartamenti organizohet ne 2 dhoma,1 dhome te madhe ndenje me oxhak,1 tualet,1 dhome depo,verande te madhe nga krahu i lindjes dhe jugut dhe 1 ballkon.Kati i 2 i nje pallati te ri cilesor prane kryqit te kuq lagja 18 ,Durres. INFO:📞0695300573 SIP📐 100m2+80...


SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARD,DURRES!

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARD,DURRES!


SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARD,DURRES!Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 5 i nje pallati ekzistus dhe cilesor buze rruge ne bulevardin kryesor te Durresit me nje pamje te kendshme.Shkallet praktike jo shume te larta. INFO:📞0695300573 SIP📐48m2...


JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!


JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 koridor te madh,1 dhome depo,2 tualete dhe 2 ballkone.Kati i 2 i nje pallati te ri cilesor me ashensor. INFO:📞0695300573 CMIMI💶 220€/muaj 🌐www.alimobiliare.com


SHITET KOMPLEKS MAGAZINASH NE SHKOZET,DURRES!

SHITET KOMPLEKS MAGAZINASH NE SHKOZET,DURRES!


SHITET KOMPLEKS MAGAZINASH NE SHKOZET,DURRES!Gjenden 5 godina ne total me funksione te ndryshme. Siperfaqe 4750 m2 INFO:📞0695300573 🌐www.alimobiliare.com


SHITET GODINE 1 KATESHE PRANE KRYQIT KUQ,DURRES!

SHITET GODINE 1 KATESHE PRANE KRYQIT KUQ,DURRES!


SHITET GODINE 1 KATESHE PRANE KRYQIT KUQ,DURRES!Pozicionohet buze rruge duke dhene mundesine e shfrytezimit te aktiviteteve te ndryshme si dhe mundesi ngritje deri ne 4 kate per banim.Ka nje siperfaqe 160 m2 ndertim dhe projekt per cdo kat tjeter qe mund te ngrihet 180 m2 per kat. INFO:📞0695300573...


SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL DETIT VOLLGA,DURRES!

SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL DETIT VOLLGA,DURRES!


SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL DETIT VOLLGA,DURRES! Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 dhome depo,2 tualete,3 ballkone me pamje te mrekullueshme te detit.Kati i 9 i nje pallati cilesor me ashensor.Mobilim bashkekohor dhe i pa perdorur. INFO:📞0695300573 SIP📐 160 m2 CMIMI💶 15...


JEPET ME QERA AMBJENT 100 m2 PRANE GJYKATES,DURRES

JEPET ME QERA AMBJENT 100 m2 PRANE GJYKATES,DURRES


JEPET ME QERA AMBJENT 100 m2 PRANE GJYKATES,DURRES!Organizohet ne nje ambjent te madh me 1 ndarje.Kati i 2-te i nje pallati mjaft cilesor.Fasade xhami.I pershtatshem per biznese si klinika dentare,call center etj. INFO:📞0695300573 SIPERFAQE 100 m2 CMIMI 💥500€/muaj💥 🌐www.alimobiliare.com


JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!


JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 dhoma depo,2 tualete dhe 1 ballkon.Kati i 5 i nje pallati cilesor me ashensor me cip.Totalisht i mobiluar. INFO:📞0695300573 SIP📐 120m2 CMIMI💶 370€/muaj 🌐www.alimobiliare.com


Audi A6 allroad

Audi A6 allroad


Okazion per 10 dite Audi allroad a6 ne gjendje shume te mire , me letra te paguara deri korrik , sendilje me ngrohje makina eshte krah anglez , Shitet per arsye mos perdorimi


Apartament me qira 2+1+bllk 💶Qira: 380 Euro/muaj 📌Ish Stacioni i Trenit, Durres

Apartament me qira 2+1+bllk 💶Qira: 380 Euro/muaj 📌Ish Stacioni i Trenit, Durres


Apartament me qira 2+1+bllk 💶Qira: 380 Euro/muaj i diskutueshem 📌Ish Stacioni i Trenit, Durres ⭕️Apartamenti ndodhet në katin e 9-të të një pallati te ri 12 katësh me ashensor 📐Sipërfaqe 124 m² 🛏2 Dhoma 🛋Sallon 🍽Kuzhinë 🔹2 Tualete 🔹Koridor 🔸Ballkon • Apartamenti është i organizuar...


SHITET VILE 2 kateshe ne Vala Mar Hamallaj Durres

SHITET VILE 2 kateshe ne Vala Mar Hamallaj Durres


Shitet vile me siperfaqe ndertimi 232m2 dhe 422 m2 hapesire e gjelber, ne Rezidencen "Vala Mar", destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon.Ne Kompleksin Turistik Vala Mar eshte ndërthur eksperienca, profesionalizmi dhe metodologjia...


SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALL TATIM TAKSAVE,DURRES!

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALL TATIM TAKSAVE,DURRES!


Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Kati i 6 i nje pallati ekzistues. INFO:📞0695300573


SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DEGES POLICISE,DURRES!

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DEGES POLICISE,DURRES!


Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 2 i nje pallati ekzistues mjaft cilesor buze rruge. INFO:📞0695300573


JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT PLAZH,DURRES!

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT PLAZH,DURRES!


Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 2 ballkone me pamje te mrekullueshme te detit. kati i 2 i nje pallati cioesor ne vijen e pare me detin. INFO📞0695300573


JEPET ME QERA GARSIONERE BUZE DETIT PLAZH,DURRES!

JEPET ME QERA GARSIONERE BUZE DETIT PLAZH,DURRES!


Organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome gatimi,1 tualet dhe 1 ballkon me pamjen e mrekullueshme te detit.Kati i 3 i nje pallati cilesor. INFO:📞 +355 69 676 6769


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!