U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW TOURAN 1.9 TDI -05

VW TOURAN 1.9 TDI -05


6 BRZINI, 2 ORIGINALNI KLUCA,1 GODINA REGISTRACIJA ,ZELEN KARTON , TEMPOMAT , ELEK STAKLA,


Samsung Galaxy J5 2016

Samsung Galaxy J5 2016


J 2016 shitet 200€ 1 muj i perdorur


VW GOLF 6 2.0 GTD 170 PS -10 Full oprema

VW GOLF 6 2.0 GTD 170 PS -10 Full oprema


VW GOLF 6 2.0 GTD 170 PS 2010 Full oprema. 234000 km so servisna kniga. 4 novi gumi. Reg 18.01.2021.


VW POLO 1.6 TDI -10

VW POLO 1.6 TDI -10


VW POLO 1.6 TDI 2010. REG 01.2021.


GTX 1080 w/ Warranty garancija 2019

GTX 1080 w/ Warranty garancija 2019


Selling a Factory OC Gigabyte G1 - GTX 1080 The card is in great condition, 3 fans and LED lights. The card is under warranty so if you have any concerns send it straight to service. ----- But as mentioned above the card is in great condition and the warranty is until March of 2019! ----- Th...


Shiten kamera SONY

Shiten kamera SONY


Shiten 3 Kamera SONY 2500 me nga 2 bateria. Kamerat janë gjendje prefekte dhe menjëher mund të hynë në punë. Se prodavat 3 Kameri SONY 2500 so 2 bateri. Kamerite se vo prefktna sostojba i moze vednas da se pocna so0 rabota. Çmimi / Cena 1 Kamer - 1000 Euro 2 Kamera - 900E + 900E = 1800 Eur...


MERCEDES-BENZ B180 AUTOMATIC DIESEL

MERCEDES-BENZ B180 AUTOMATIC DIESEL


Mercedes b180 (80kw) diesel automatic panorama full oprema goma treja/ nova gumi Led lights


Preinstalacija na kompjuter i laptop i servis

Preinstalacija na kompjuter i laptop i servis


Servis i popravka na kompjuteri i laptopovi na lice mesto. Instaliranje na operativen sistem zavisi od jacinata na kompjuterot i laptopot windows xp, windows 7 windows 8 windows 10. Instalacija na site programi potrebni za vasiot kompjuter i laptop. Microsoft office 2003 2007 2010 NERO 10 P...


Nova vikendica na Popova Sapka

Nova vikendica na Popova Sapka


Се продава ново изградена викендица во ски центарот Попова Шапка. За повеќе информации обратете се на нашите агенти: 044/338-821 – Канцеларија 070/206-220 – Јован 072/241-122 – Леандрит


Se izdava dobra vikendica vo Tetovo

Se izdava dobra vikendica vo Tetovo


Se izdava dobra vikendica so dobri uslovi Kapacitet za 15 dusi 3 spallni sobi i dnevna so kujna Jepet me qera vikend shtepie kushte shum te mira Kapacitet deri ne 15 vete 3 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine


Mitsubishi Pajero 3.2 CDTI 4X4 Full -08

Mitsubishi Pajero 3.2 CDTI 4X4 Full -08


Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 171.000 km i e so kompletna oprema: -KLIMATRONIC -ABS+SRS+ESP -BORD KOMJUTER -TEMPOMAT -AVTOMATSKI MENUVAC -RACEN REDUKTOR SO BRZA I SPORA -8 AERBEGA -FABRICKO RADIO CD -ALU FELNI SO NOVI GUMI -SERVO VOLAN -CENTRALNA BRAVA -EL.PROZORI -EL.RETRO...


Vende pune me qera te frizeri tendenc

Vende pune me qera te frizeri tendenc


Frizeri tendenc ofron vende pune me qera kontakti pronari 0041764377417 Instagram tendencstudio


Iphone 7 Plus

Iphone 7 Plus


UNITELmobilestore : 072 745 745 iPhone 7 Plus • GRATIS Xham mbrojtes dhe fotroll • • GRATIS Staklena folia i fotrolla • • Gjendemi ne rrugen e iLindenit perball OTO NETKO-s.. • Se naogame vo iLindenska karsia OTO NETKO.


Seat Altea -06 TDI - DSG

Seat Altea -06 TDI - DSG


Se prodava Seat Altea 2006, TDI DSG Cobra menjac, tempomat, centralno, elektrika na site stakla, vo mnogu dobra sostojba Moze i zamena vasa ili moja doplata


VW Passat 2.0 tdi

VW Passat 2.0 tdi


Se prodava pasat 2.0 tdi bluemotion ful oprema Kupen od Porche , prv gazda , cena 15.500 bez zameni


iPhone 6 64GB

iPhone 6 64GB


iPhone 6 ➡️ 64 GB *Telefonot raboti vo site mrezi* *3 Meseci koristeno* *FULL UNLOCK* *So nego ide adapter originallen od apple i headphones (slushalki) originallno od apple! -Ima mal defekt na zadnata kamera, sto moze se popravi. Cena : 320 (FIKSNA) BEZ ZAMENI ------------------------------...


VW Golf VI 1.6 TDI HighLine -10 170.000km Dizel

VW Golf VI 1.6 TDI HighLine -10 170.000km Dizel


VW GOLF-6 1.6 TDI 105 KS EURO-5 " High-Line " MOTOR, 5-BRZINI MANUEL MENUVAC, NA ORIGINALNI 170 000KM SO SERVISNA KNISKA, TEMNO METALIK,PROIZVEDEN 2010GOD. SO "TREND-LINE" OPREMA : - 10 X AIRBAG - ABS, ESP (SISTEM PROTIV PROLIZGUVANjE ) - BORD KOMPLUTER - START-STOP ZA MALA POTROSUVACKA - CD,MP-3 OR...


Microsoft Surface Pro 3

Microsoft Surface Pro 3


Se prodava Nov tablet Microsoft Surface Pro 3. Neotpakuvan vo kutija. 076 200 669


Playstation 3 So 2 controllers 2 Igri Kako Nov

AUDI A4 20TDI 140 KS FULL OPREMA -09

AUDI A4 20TDI 140 KS FULL OPREMA -09


AUDI A4 20TDI 140 KS KOMPLETNO OPREMEN SO REDOVNA SERVISNA KNISKA OD 2 SOPSTVENIK REGISTRIRAN CELA GODINA. OPREMA: AVTOMATSKA DIGITALNA KLIMA ABS/EBD/TRC/ASR 6XAIRBAG ALUMINSKI BANDAZI 16 (NOVI LETNI GUMI) VOZILO VO KLASA NA TOYOTA,MAZDA,HONDA,FIAT,RENAUT,PEUGEOT,CITROEN,SEAT,SKODA,VOLKSWAGE...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.