U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Land Rover sport HSE

Land Rover sport HSE


Land Rover sport HSE full opsion pa dogan vetura gjendet në Prishtinë


BMW X5 35d X-Drive

BMW X5 35d X-Drive


Shitet BMW X5 35d viti: 2012 Full Opsione +383 43 997 999


Mazda CX-7 2.2 Diesel 4x4

Mazda CX-7 2.2 Diesel 4x4


Mazda CX-7 2.2 Diesel 4x4 Viti; 2010 Camer ngrohje Sedile +383 43 997 999


VW Passat 3C 1.6TDI

VW Passat 3C 1.6TDI


Passat 3C 1.6TDI 120 ps


Audi A4 3.0TDI quattro

Audi A4 3.0TDI quattro


Audi A4 3.0TDI quattro 3xs-line pa dogan vetura gjendet nē prishtinē km 215000km


Bmw seria 3

Bmw seria 3


Shitet Bmw seria 3, 1.6 benzin, 1992, me Baxha , disqe alumini goma te mbasme 100% te reja sport dhe para 80%, me dokumenta te rregullta. Cmimi 1200 € shum pak i diskutushem


BMW X5 35d X-Drive

BMW X5 35d X-Drive


Shitet BMW X5 35d viti: 2012 Full Opsione +383 43 997 999


Mazda CX-7 2.2 Diesel 4x4

Mazda CX-7 2.2 Diesel 4x4


Mazda CX-7 2.2 Diesel 4x4 Viti; 2010 Camer ngrohje Sedile +383 43 997 999


VW Golf 7 dizel

VW Golf 7 dizel


Golf 7 2015 je gjendje shume te mire I sapo arrdhur nga anglia diesel Ngjyra esht e veqante vishnje assis drive sistem automatik drive stop sistem automatik etj..


Mercedes E Class 280 4 Matic

Mercedes E Class 280 4 Matic


Mercedes E klase 280 viti 2009 i sapo ardhur nga zvicra 4 matik me 85 mi km te garantuara qmimi 5999


Mini Cooper S

Mini Cooper S


Mini Cooper S 1.6 Benzine Viti: 2008 km: 179 999 Full Opsione +37744666746 +38649222303 049 222 303


Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane)

Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane)


Modeli: ML-Class / Mercedes-Benz ML 350 Viti: 2011 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 170 000 - 179 999 Karburanti: Naftë Targa: Të huaja Ngjyra: E hirit Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane) Viti 2011 Km: 180000 te Garantuara me liber sherbimesh. Full Opsione +38649222303 049 22...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.