U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande


Shitet Apartament me pamje nga deti ne Sarande,ne afersi te qendres 5 minuta distance me kembe larg plazhit dhe shetitores se qytetit.Prona ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 ,ndodhet ne katin e 5-te ne zone te mire prane gjithe sherbimeve te nevojshme.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gju...


Okazion,Shitet Apartament i mobiluar 80 m2

Okazion,Shitet Apartament i mobiluar 80 m2


Shitet Apartament ne Sarande i mobiluar,me nje siperfaqe totale prej 80 m2 .Prona ndodhet ne katin e 4-te dhe eshte e perbere nga 1 dhome gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne rrugen "Mithat Hoxha" 10 minuta distance me kembe nga deti.Kontaktoni me ne...


OKAZION shitet apartament 1+1 28000€

OKAZION shitet apartament 1+1 28000€


Apartament me një dhomë gjumi në shitje në Sarandë. Prona ndodhet pak metra larg qendres se qytetit afer policise në katin e pare të një ndërtese 2 katëshe. Sipërfaqja totale e pronës është 60m2 dhe përbëhet nga: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 tualet dhe 1 ballkon. Na kontaktoni...


Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit

Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit


Shitet apartament 1+1 ne Sarande apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi.Ka nje siperfaqe totale prej 77m2 dhe ndodhet ne nje zone te mirete qytetit afer cdo sherbimi qe ju nevojitet.Prona eshte e organizuar ne : 1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 ballkon dhe 1 tualet.Jeni te mirepri...


Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti  ne Sarande

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande


Apartament per shitje ne Sarande, me pamje nga deti ne rrugen "Idriz Alidhima" .Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallatit te ri ne rrugen kryesore.Ka siperfaqe totale prej 90 m2, eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi , 1 sallon dhe guzhine e perbashket , 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndërtesa është e...


Shitet Apartament 1+1 ne Sarande

Shitet Apartament 1+1 ne Sarande


Apartament per shitje me nje siperfaqe totale prej 75 m2 Apartamenti ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha, 100 meter larg plazhin.Ndodhet afer cdo shërbimi te nevojshem si shkollat, restorante. Prona eshte e mobiluar plotesisht dhe përbëhet nga: - 1 Dhomë gjumi - 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, - 1...


Apartament 1+1 ne shitje Sarande

Apartament 1+1 ne shitje Sarande


Apartament per shitje ne rrugen butrinti nje zone e preferuar prane te gjitha sherbimeve. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te dhe eshte i mobiluar. Prona eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe nje ballkon. Mos hezitoni te kontaktoni me ne per info...


Apartament 1+1 totalisht i mobiluar

Apartament 1+1 totalisht i mobiluar


Shitet Apartament i mobiluar me një dhomë gjumi në Sarandë.Apartamenti ndodhet në rrugën Mithat Hoxha disa minuta largësi nga plazhi. Prona është e organizuar në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontakt për informacione të mëtejshme ose për një vizitë në...


Shitet Apartament/Papafingo 110 m+ GARAZH.

Shitet Apartament/Papafingo 110 m+ GARAZH.


Shitet apartament ne rrugen e 5-t me siperfaqe totale 110 m2.Apartamenti ka pamje full nga deti.Apartamenti ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualete,dhe ballkon me mjaft hapesire.Kati 7 me ashensor,vetem 3 hyrje ne kat.Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh..Per me shu...


Papafingo ne shitje prane Bulevardit+Garazh

Papafingo ne shitje prane Bulevardit+Garazh


Shitet apartament ne Lagjen nr 1, shume prane bulevardit kryesor me siperfaqe prej 96 m2. Apartamenti ka pamje full nga deti.Ka nje organizim ne sallon se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Kati 7 me ashensor,vetem 3 hyrje ne kat.Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh i bre...


Mercedes 180 dizel 2009

Mercedes 180 dizel 2009


Makina esht ne super gjendje ka 5 dit qe ka ardh nga belgjika Dhe esht paisur me dokumendacjon shqiptar per 1 vit Kasetofon Cd Navi Memorikard Aux Dvd Sensor parkini para mbrapa Sedilje me ngrohje


Okazion apartament ne Sarande

Okazion apartament ne Sarande


Shitet apartament ne Sarande te rruga Gjergj Arianiti ( rruga e 5). Apartamenti edhe me hipoteke hyrje e re e mobiluar. Disponon dhome gjumi , sallon kuzhine,2 ballkone, koridor te bollshem edhe banje. Ne gjendje super. Cmimi 40000euro . Shitet per arsye emigrimi. Me pamje te pjesshme nga deti.


Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande

Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande


Ofrojme per shitje papafingo me pamje nga deti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 6-te ne rrugen Gjergj Arianiti,ka nje siperfaqe totale prej 326m2 pjeserisht e mobiluar.Eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,2 tualete dhe 1 verande te madhe me pamje ballore nga deti...


🔵Mercedes-benz E 270 cdi Avantgarde-Automatike

🔵Mercedes-benz E 270 cdi Avantgarde-Automatike


E klas 270 cdi Avantgarde Kamjo Automatike Klima Sedilje elektrike Kasetofon me cd.usb Hapje mbyllje me pult Drita xeno te bardha Pilot automat Xhama elektrik Pasqyra me palosje Larje feneresh Goma te reja Sallon lekure bezh E shum te tjera Makina esht ne super gjendje Nr 0697664111


Papafingo fantastike ne Sarande

Papafingo fantastike ne Sarande


Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te nje ndertese te re.Prona ndodhet shume prane plazhit 10 minuta distance ne kembe dhe ka siperfaqe totale 200m2.Eshte e organizuar ne:3 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,3 tualete dhe 3 bal...


Apartament 1+1 20 m larg detit

Apartament 1+1 20 m larg detit


Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime te mira disponon certifikate pronesie.I organizuar ne 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet me aspirim dhe ndricim natyral ballkon i madh.Apartamenti eshte i mobiluar 45000 euro 0035569...


Shitet Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

Shitet Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti


Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri,prane rruges kryesore.Ka nje siperfaqe totale prej 60 m2,eshte i organizuar nga 1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Pallati eshte i ri i pajisur...


Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande

Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande


Shitet Apartament i mobiluar me një dhomë gjumi në Sarandë.Apartamenti ndodhet në rrugën Mithat Hoxha disa minuta largësi nga plazhi. Prona është e organizuar në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontakt për informacione të mëtejshme ose për një vizitë në...


Shitet toke ne Dhermi 300 m larg detit

Shitet toke ne Dhermi 300 m larg detit


Toke per shitje ne Dhermi një nga zonat më të famshme bregdetare dhe atraksione turistike në Shqipër..Ka sipërfaqe totale 2700m2 dhe ndodhet, 300 metra larg detit dhe 100 m distance nga Hotel Splendor & Spa. Toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt dhe është ideale për qëllime investimi si...


Bora Bora Hotel

Bora Bora Hotel


Featuring free WiFi, Bora Bora Hotel is situated in Sarande. The property features a terrace, as well as a bar. Staff on site can arrange airport transfers. At the hotel, every room includes a balcony. Each room has a private bathroom with a bidet and free toiletries. Guest rooms at Bora Bora Ho...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.