U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Okazion!Mercedes Benz E200Kompressor Avantgarde 05

Okazion!Mercedes Benz E200Kompressor Avantgarde 05


Shitet Mercedes Benz E200 KOMPRESSOR Benzine Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!196Mije KM!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Timon druri origjinal timon me levizje elektrike Navigator drita bi xenon me vetepozicionim sipas terrenit larese fene...


APARTAMENT 1+1 TE RRUGA MINE PEZA

APARTAMENT 1+1 TE RRUGA MINE PEZA


Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 77m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor perball prokuroris ne nje zone shume te mire dhe te qete dhe ne mes te tre qendrave urbane vetem 5 minuta larg qendres, 5 minuta larg bulevardit zogu1 dhe me dalje te shpejt ne unaz ose te Harry fulzi vetem...


Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL

Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL


Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rruga: Kongresi i Lushnjes, lagje 12, Nr 18. Model i vilave italiane te larta dhe me dritare te medha. Vila eshte e rikonstruktuar dhe shume e mirembajtur. Kush eshte arkitekt ose inxhineir ja di vleren...


OKAZION!!! Shitet Shtepia e mobiluar.

OKAZION!!! Shitet Shtepia e mobiluar.


Shitet shtepia e mobiluar 3 kate + garazh.Adresa lagjia 18 rruga “ Muco Qulli” (zona ish SMT)...


Apartament 1+1 Ne Golem tek Mali i Robit

Apartament 1+1 Ne Golem tek Mali i Robit


Apartament 1+1 ne katin e 5.ESHTE ME HIPOTEKE.Ndodhet ne krahun e detit, afer Hotel Grint. Apartamenti perbehet nga nje korridor i vogel qe ndan shtepine me nje salle +kuzhine,ballkon me pamje nga deti,nje dhome gjumi + ballkon me pamje nga deti,nje banjo.Apartamenti eshte i mobiluar me gjerat kryso...


Okazion!Audi A6 2.4 Benzine-Gaz (Landi-Renzo)

Okazion!Audi A6 2.4 Benzine-Gaz (Landi-Renzo)


Shitet Audi A6 2.4 Benzine-Gaz 233Mije KM!Letra te sapo paguara per 1 vit Viti 2006 Makina disponon Kambio automatike dhe tip tronic Drita bi xenon antifurt origjinal me alarm Navigator satelitor tapiceri lekure shum e paster clima digitale bi zona (funksionale)Sendile me ngrohje ABS (sistem frenimi...


okazion apartament ne Qerret prane Detit

okazion apartament ne Qerret prane Detit


Shiten 2 apartamente me siperfaqe 63 m2 secili , ngjitur me njeri-tjetrin ne katin e 4 te nje pallati te ri ne Qerret Kavaje. Apartamentet fare pranë Brilliant Hotel , 50 m largesi nga deti. Cmimi per te dy apartamentet:58000 euro. Cmimi per nje apartament : 32000 euro Info:355696169630


Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje

Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje


Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje.Apartamenti 2+1 me dy ballkone me sip 104m ne total i hipotekuar me pamje nga deti.Cmimi 75.000€ i diskutushem


Apartament gazoniere

Apartament gazoniere


Shitet gazonier,kati i dyte,pallati i ri i mobiluar ne menyr bashkohore,me parking,vendodhja miami2 Kompleksi TID Cmimi i diskutueshem


Shite Apartament, ne Qerret prane detit i mobiluar

Shite Apartament, ne Qerret prane detit i mobiluar


Shitet apartament 1+1 (63m2) me Certifikate te rregullt pronesie ne Qerret, vija e dyte e ndertimit, 30m larg detit. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati kater katesh, ka mundsi per ndertimin e nje papafingoje sa siperfaqa e apartamentit (shkallet per ne tarace jane te ndertuara)....


Apartament plazhi ne Kavaje

Apartament plazhi ne Kavaje


Shes apartament i ri ne plazh Golem 300m larg bregut me cmim 400 euro/m2. Jam i interesuar dhe ta kembej me tok buqesore ne qark Tirane, Elbasan dhe Korce.


Shitet apartament 2+1 kati 5 lagja nr 5

Shitet apartament 2+1 kati 5 lagja nr 5


Shitet apartamenti 2+1 kati i 5 lagja nr 5 i imobiluar Tel :0676989620


Shtepi ne Golem, ngjitur me vilat e reja.

Shtepi ne Golem, ngjitur me vilat e reja.


Shitet apartament ne Golem. I mobiluar totalisht. Ka nje dhome te madhe, nje sallon te madh dhe nje ballkon te mbyllur qe perdoret si dhome gjumi e vogel. Ka mundesi fjetjeje per 8 persona. E pajisur me cdo elektroshtepiake, me kondicioner. Uje dhe drita 24 ore. Pallati eshte pallat nder te paret te...


shitje

shitje


shitet shtepi ne golem ,plazh me pamje nga deti e kompletuar me te gjithe orendite sipas standarteve,te reja.Perbehet dy dhoma gjumi,kuzhine,koridor parabanjo,banjo ,dy ballkone. Ndrohja me kondicioner cope 2.Me ashensor. Pallati ka siperfaqe te mjaftueshme gjelberimi dhe komunitet serioz dhe familj...


Hotel Korabi

Hotel Korabi


Hotel Korabi is situated in Golem and features a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Among the various facilities are a terrace and a bar. There is a restaurant. Guest rooms in the hotel are equipped with a flat-screen TV. Featuring a private bathroom, rooms at Hotel Korabi also have...


Mercedez -Benz Eklas viti 2000

Mercedez -Benz Eklas viti 2000


Mercedes Benz eklas ne gjendje shum te mire. Filtra e vaj te sapo ndrrura. Shitet sepse kam mare makine tjeter. Cmimi i negociueshem


APARTAMENT NE QERRET KOMPLEKSI MAREA

APARTAMENT NE QERRET KOMPLEKSI MAREA


Shitet apartament ne Qerret, Kavaje ne nje fshat turistik te mirorganizuar ! Organizohet nga dhoma ndenjes bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare ! Siperfaqe Totale 102.5 m/2 Certifikate Pronesie Kati 2 Kontakt 0693040629


SJITET PAPAFINGO NE GOLEM

SJITET PAPAFINGO NE GOLEM


Shitet papafingo ne Golem, Kavaje. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 70m/2 edhe nje verande me sip 85 m/2. Organizohet nga nje sallon i perbashket me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 verande te madhe dhe nje ballkon me pamje fantastike ! Per me teper informacion : 0693040629