U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Fiat Idea

Fiat Idea


Fiat idea 2006, 1.3 multijet me 220 000 km origjinale.Shume ekonomike.


A-CLASS 160 CDI,viti 2008,kamio automatike

A-CLASS 160 CDI,viti 2008,kamio automatike


Shitet A-Class 160 CDI,viti 2008,kambio automatike,ngjyra e zeze,5 porta ,komjuter bordi,klima,xhama elektirike dhe pasqyra me palosje,140000 km origjinale,airbag,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.me dogane te paguar.


Benz A class viti 2005 gaz benzine

Benz A class viti 2005 gaz benzine


Mercedes benz A classe 2005 1.5 Gas benzin impianti i montuar nga fabrika kamio manuale me 5 marshe me 5 porta i sapo ardhur nga Italia ne gjendje sh te mir me dogan te paguar


Opel Meriva 1.7 TDCi shitet

Opel Meriva 1.7 TDCi shitet


Shitet Opel Meriva 1.7 TDci, makina eshte ne gjendje shume te mire ,si nga ana motorike dhe xhenerike ashtu dhe estetike.me Goma te mira.kondisjoner, xhama elektrik kilametra original xhama te zinje te fabrikes. E gateshme per cdo prove.


Mercedes Benz C220 shitet

Mercedes Benz C220 shitet


Shitet Mercedes Benz C220, makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike, makina disponon xhama elektrik, kondisjoner goma te mira disqe alumini, e gateshme per cdo prove.


shitet shtepi e kompletuar

shitet shtepi e kompletuar


Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 sallone, 3 tualete, verande, sofite dhe vendparking me cati. Eshte e pajisu me sistem alarmi dhe kamera brenda dhe jashte. Eshte...


Shitet:Iphone X 64GB

Shitet:Iphone X 64GB


Shitet:Iphone X 64GB Vendoshja:Lushnje Telefoni eshte shume pak i perdorur ne gjendje shume te mir nuk ka as nje gerrvishje eshte brenda garacin akoma. Telefon:0692140222


Range Rover Sport

Range Rover Sport


Range Rover Sport viti 2010 motorr 5.0 benzin supercharged 515 hp km 167.000 (origjinale mund te verifikohen) ne gjendje perfekte me dogan cmimi 24.000€


Porche Cayenne

Porche Cayenne


Porsche cayenne Motorr 4.8 benzin (mban dhe gaz) Kamio Automat Km 233.000 Sherbime te bera Letra te prera Disqe goma te reja Gjendje perfekte Cmimi 13500 €


OKAZION - Vilë 2+1 me hipotekë ne Lushnje

OKAZION - Vilë 2+1 me hipotekë ne Lushnje


Shitet vila 2 kateshe, 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 130 m2 e mobiluar pjeserisht, me hipoteke, e pershtatshme per banim ose zyra dhe me prespektive per te ndertuar katin e trete. Ndodhet ne qender te Lushnjes, ne lagjen Çlirimi. Çmimi eshte i diskutueshem. Vila eshte e ndertuar ne dy kate ban...


Korrse bari Gjermane e Re

Korrse bari Gjermane e Re


Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh .