U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


Perkthyes

Perkthyes


ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Bullgarisht English-Bulgarian 2-Anglisht-Portugalisht English-Portugal 3-Anglisht-Arabisht English-Arabic 4-Anglisht-Boshnjake ( Bosnjane) English-Bosnian


Perkthyes

Perkthyes


ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: Anglisht-Arabisht Anglisht-Spanjisht Anglisht-Frengjisht


⛔⛔ OKAZION ⛔⛔ 1,4nafte

⛔⛔ OKAZION ⛔⛔ 1,4nafte


Shitet Peugeot 207, viti 2009, 81000 km origjinale, 1.4 nafte super ekonomike, pasqyra elektrike, klima, sensor parkimi, goma 90% te reja, bateria e re, vaj-filtra te sapobera, letrat deri ne qeshor 2020, liber sherbimesh, makina ka pasur vetem 1pronar, e gatshme per cdo lloj prove.


Apartament me qera vile 3kace: OKAZiON 250 €

Apartament me qera vile 3kace: OKAZiON 250 €


Jepen apartment me qera ne nje vile 3kace e ristauruar totalish, punime super cilesore, punimet cilesore u testuan me inxhinier termetin😂 e 26 nentorit : apartmenti eshte 1+1 jan ne proces mobilimi, behet gati der ne dat 15 /1/2020 : cdo gje po vendoset e re, apartmentet ndodhen afer komisariatit nr...


Apartament 1+1 per shitje tek rruga Him Kolli

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Him Kolli


Apartament 1+1 ne shitje tek Rruga Hime Kolli mbrapa super market Big market .Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi ,nje sallon bashke meambientin e gatimit ,nje tualet me dritare ,nje ballkon , .Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensoer kati i 4 banim .Apartamenti shitet i mobiluar . Dispono...


Shitet Apartament 2+1 te Komuna e Parisit

Shitet Apartament 2+1 te Komuna e Parisit


Komuna e Parisit, rr. Tish Dahija Shitet Apartament 2+1+1 tualet+2 ballkone, sip te brendshme 110m, ndertim i ri i viteve 2000, kati i 5 banim, i pajisur me ashensor, (cip). Eshte e pajisur me certifikate pronesie.Hipoteke. Cmimi 110.000 euro bosh dhe cmim ekstra i kompletuar.


Rruga Beqir Luga

Rruga Beqir Luga


Prsh Apartamen ne shitje shume prane qendres te Rruga Beqir Luga shitet apartament i sapu rinovuar brenda jashte i kompletuar dhe aktualisht i dhene me qera me 40.000lek ne muaj.Apartamenti perbehet nga sallon + tavoline ngeneje guzhine e ndare + dhome larje/tharje rrobash,koridor i madh dhome gjum...


SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET

SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET


SHITET - NDEROHET - FIAT BRAVO - CROM PACET - SHUM I VECNATE PER LLOJIN E VET - MOTORR 1.9 DIEZEL - KLIMA - 5 MARSHA - NGJYRA VISHNJE METALIZATO - SHIRIT INOKSI TE DYERT - TAPICERIA SHUM E PASER ME KOMBINIM SI NGJYRA MAKINES + KAMOSH - SENDILE M3 NGROHJE - KROSKOTI ESHTE FIBER KARBONI ORIGJINAL FABR...


Opel Corsa 1.3 Diezel. Viti 2006

Opel Corsa 1.3 Diezel. Viti 2006


Opel Corsa 1.3 Diezel viti 2006 Makina me Dogane e Ardhur nga Belgjika Cmimi 2800 Kondicioner CD ESP Km 220.000 Nr kontakti 067 6000 107


Golf 6 Benzine 2.5 Automatike viti 2010 me dogane

Golf 6 Benzine 2.5 Automatike viti 2010 me dogane


E Sapo ardhur ne gjendje shume te mire. Motor I pershtatshem plotesisht per impiant gazi. Klima, sendilje me ngrohje, disqe alumini, etj.0674731569 0683622225


Jeep Patriot Benzine 2008 Automatike me Dogane !

Jeep Patriot Benzine 2008 Automatike me Dogane !


I sapoardhur me dogane te paguar. Motor 2.4 me 4 pistona, plotesisht I pershtatshem per impiant gazi. Komanda ne Timon, pilot automatik, sendilje lekure me ngrohje, xhama te zinj, etj.0674731569 0683622225


Mercedes Benz C220 Diezel

Mercedes Benz C220 Diezel


Mercedes Benz C220 Diezel viti 2008 Makina me Dogane e Ardhur nga Gjermania Salloni alekure Cmimi 9.000€ SEDILE me Ngrofje TV DVD CD ESP KLIMA ZONE Sensor Parkimi Tavan Xhami Fari Ksenon Pasyra me apalosje Km 230.000 me Liber Servisi Nr Kontakti 067 6000 107


Hyundai Santaffe dizel 2009

Hyundai Santaffe dizel 2009


E Sapo ardhur nga Zvicra me 160.000 kilometra ,viti 2009 nafte 2.2. Klima multizona, xhama te zinj origjinal, sensor parkimi , Kamera, komanda ne Timon, sendilje me ngrohje, me 7 vende. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale.0674731569 0683622225


Volkswagen Passat CC Sport 2.0 Turbo Full!!!

Volkswagen Passat CC Sport 2.0 Turbo Full!!!


E sapotarguar, LOOK 2016, 🌟Makina nuk ka asnje gervishtje sepse eshte mbajtur gjithe kohes ne garazhd, 🆕️Vaj filtra te saponderruar, Bateri e re, Goma te REJA Continental 4-Stinet, Disqe Alumini 18" Origjinal, 📝Taksa,Siguracion,Kolaudim deri ne Korrik 2020, 🎆Fundi 2013 (Facelift: Prerja e re e...


Shitet Apartament 1+1 64m2 Don Bosko Super Cmim!

Shitet Apartament 1+1 64m2 Don Bosko Super Cmim!


Shitet Apartament 1+1 64m2 Don Bosko Super Cmim! Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. Me hipoteke. 64m2. Orientim Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri Kati 6 banim me Ashensor te ri i 2017. Apartamenti eshte i perbere nga Sallon + kuzhine, 1 dhome gjumi,1 tualet, 2 ballkone. Per vizit...


Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800€

Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800€


Jepet me qera Apartament 2+1 me parking 800€, 93m2 Rezidence ne Sauk. Ne cmim perfshihet gjithashtu : Pishina, Palestra, Kinema si dhe Dhome lojrash, Aprtamenti eshte ne katin e 2 i organizuar nga 1 sallon+kuzhine, 2 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon si dhe parkim i sigurt. Per nje vizite ne prone ko...


Shitet Apartament ne Bllok 1+1 79m2 144.500€

Shitet Apartament ne Bllok 1+1 79m2 144.500€


Shitet Apartament ne Bllok 1+1 79m2 144.500€ Me Hipoteke !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh me ashensore dhe me administrim shum te mire. Apartamenti ndodhet prane Gardes se Liqenit dhe eshte i organizuar nga 1 kuzhine, 1 aneks, 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet si dhe...


Shitet Apartament 2+1 75m2 te Brryli 67,000€

Shitet Apartament 2+1 75m2 te Brryli 67,000€


Shitet Apartament 2+1 75m2 te Brryli 67,000€ prane TiranaBank ,Apartamenti ndodhet ne pallat 5 katesh ekzistues ne katin e 5 dhe eshte i organizuar nga koridor shperndares , 2 dhoma gjumi , 1 kuzhine + dhom ndenje dhe 1 banjo. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt + hipoteke. Per nje vizite...


BMW X5 Benzine 7 Vende E Sapo Ardhur Me Dogane

BMW X5 Benzine 7 Vende E Sapo Ardhur Me Dogane


Motor 3.0 pa takse luksi. Plotesisht I pershtatshem per impiant gazi. Klima, Navigator, DVD, sendilje lekure me ngrohje, tavan panoramik, komanda ne timon, pilot automatik etj.0674731569 0683622225


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.