U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

🔴Shitet Super Apartament 2+1 Liqeni i Thate Rruga Peti.

🔴Shitet Super Apartament 2+1 Liqeni i Thate Rruga Peti.


🔴Shitet Super Apartament 2+1 Liqeni i Thate Rruga Peti. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, Rruga Peti. Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 99 m2 ku 70.37 m2 siperfaqe e brendshme, 12.17 m2 siperfaqe e perbashket dhe 16.15 m2 veranda, orje...


🔴Shitet Super Apartament 2+1 Liqeni i Thate Rruga Peti.

🔴Shitet Super Apartament 2+1 Liqeni i Thate Rruga Peti.


🔴Shitet Super Apartament 2+1 Liqeni i Thate Rruga Peti. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, Rruga Peti. Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 99 m2 ku 70.37 m2 siperfaqe e brendshme, 12.17 m2 siperfaqe e perbashket dhe 16.15 m2 veranda, orje...


Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !

Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !


Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit...


Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi.

Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi.


Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi. Ndodhet ne katin e 1 banim te nje vile dhe disponon nje siperfaqe totale prej 55m2. Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, i pershtatshem per zyra te ndryshme Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontakto...


Ofrohet me qera Shtëpia në Veterrnik

Ofrohet me qera Shtëpia në Veterrnik


Lokacioni:Prapa Grand Stores me saktësisht prapa Restaurantit të Peshkut ''Te Vela''. Shtëpia eshte 2 katëshe 200m² Kati parë: Salloni 60m² i bashkangjitue me kuzhinë, 1 Dhomë 20m² , Banjo14m², Shpajzi, lavanterija dhe kaldaja ndihmese për nxemjen qendrore. Me lokacion gjindemi në Ulpianë ,...


Shitet shtepi 2 Kateshe ne rrugen Sadik Petrela Tirane

Shitet shtepi 2 Kateshe ne rrugen Sadik Petrela Tirane


Shitet shtepi 2 Kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 130m2 ne rrugen Sadik Petrela Tirane.Shtepia eshte e ndare ne dy kate.Kati i pare eshte 60 m2 qe perbehet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi dhe tualeti.Kati i dyte organizohet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi dhe tualet...


SHITEN SHPIAT NË LAGJEN MË TË RE NË BESIAN

SHITEN SHPIAT NË LAGJEN MË TË RE NË BESIAN


LAGJJA MA E RE NE BESIAN AFER QYTETIT 5 MINUTA LARG NGA QYTETI , LAGJJA DO KET TE GJITHA KUSHTET PER JETES. SHPIAT FILLOJ NGA 180m2 DERI 200m2. plus garazhda Shpiat jon me standarde shum te Larta qe ndertohen. shiteten edhe vetem trojet nga 3 ari ne at lagje per kontak Me lokacion gjindemi në Ulp...


Shtepi me qira ne Fushe Kosove

Shtepi me qira ne Fushe Kosove


Ipet shtepia me qira. Shtepia gjindet afer furres Evropa,Proper pica. Shtepia posedon: *Sallon+kuzhin. *Dhom gjumi. *Banjo. *Teras* *Oborr 10 ari. *Shtepia ka 75m2. *Garazh per vetur. Qmimi:180euro. Tel+383 45 920 883 Viber+whatsApp. Facebook:Goldenpatundshmeri.


shitet vila

shitet vila


Shitet Vile 3 kateshe ne Qytet Studenti! Vila ka siperfaqe totale 400m2 ndertimi ( kati 1-110m2, kati i dyte dhe i trete 146m2 dhe 500 m2 toke. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te pershtatshme per banim ku ofrohen shume sherbime, eshte e rrethuar, e mireorganizuar dhe e mire administruar.Vila e...


Shitet shtepi dy kateshe tek Qyteti studenti Tirane

Shitet shtepi dy kateshe tek Qyteti studenti Tirane


Shitet shtepi dy kateshe me nje siperfaqe te brendshme ndertimi te hipotekuar 182 m2 ,dhe nje siperfaqe trualli 391 m2 ne rrugen Ejup Kastrati afer Qytetit Studenti Tirane. Shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande ne katin e dyte, ndersa kati i pare eshte...


Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane


Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane.Vila eshte me hipoteke.Vila ka rreth e perqark edhe 470 m2 truall me dokumentacion te rregullt hipotekor.Vila eshte e formes 3+1 + 2 tualete+korridor+ ballkon,secili kat.Vila ka shkallet nga jashte dhe eshte e pershtatshme per dy familje.Shitet perarsye emigrim...


KUKJA OD 342 m2 NA UL MARA UGRINOVA

KUKJA OD 342 m2 NA UL MARA UGRINOVA


SE PRODAVA KUKJA NA UL MARA UGRINOVA TEL 070 811 833


Shitet: SHTEPIA PREJ 260m2

Shitet: SHTEPIA PREJ 260m2


SHITET SHTEPIA PREJ 260-m2 TEL 070 811 833


SHITET VILE 2 kateshe ne Vala Mar Hamallaj Durres

SHITET VILE 2 kateshe ne Vala Mar Hamallaj Durres


Shitet vile me siperfaqe ndertimi 232m2 dhe 422 m2 hapesire e gjelber, ne Rezidencen "Vala Mar", destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon.Ne Kompleksin Turistik Vala Mar eshte ndërthur eksperienca, profesionalizmi dhe metodologjia...


Shitet shtepi 2 Kate ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane

Shitet shtepi 2 Kate ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane


Shitet shtepi 2 Kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 122 m2 ne rrugen Ibrahim Buzhiqi afer Medresese ne Tirane.Shtepia eshte e ndare ne dy kate.Kati i pare eshte 60 m2 qe perbehet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi,veranda dhe tualeti.Kati i dyte organizohet nga dhoma e ndenes/kuz...


Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko TIRANE

Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko TIRANE


Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges Don Bosko. Shtepia ka 3 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 116m2 dhe siperfaqe trualli prej 227m2, ndodhet buze rruges. Shtepia eshte e ndertuar prej disa vitesh por eshte e mirmbajtur dh...


SHITET NDERTESE 4 KATESHE NE RRUGEN "BESA " TIRANE

SHITET NDERTESE 4 KATESHE NE RRUGEN "BESA " TIRANE


Ne rrugen Jashar Erebara afer Bulevardit te ri,Shitet Ndertese 4 kate-she me nje siperfaqe ndertimi prej 790 m2 dhe siperfaqe trualli 343.4 m2.Ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne katin e pare ka 3 dyqane dhe 3 katet e tjera jane ambjente te pa investuara jane bere vetem muret ndarese te dhomave....


Shitet shtepi 2 Kateshe ne Rrugen e Dibres afer Medreses Tirane

Shitet shtepi 2 Kateshe ne Rrugen e Dibres afer Medreses Tirane


Shitet shtepi 2 Kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 122 m2 ne rrugen Ibrahim Buzhiqi afer Medresese ne Tirane.Shtepia eshte e ndare ne dy kate.Kati i pare eshte 60 m2 qe perbehet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi,veranda dhe tualeti.Kati i dyte organizohet nga dhoma e ndenes/kuz...


Shitet Shtepi dy kateshe tek Qyteti studenti Tirane

Shitet Shtepi dy kateshe tek Qyteti studenti Tirane


Shitet shtepi dy kateshe me nje siperfaqe te brendshme ndertimi te hipotekuar 182 m2 ,dhe nje siperfaqe trualli 391 m2 ne rrugen Ejup Kastrati afer Qytetit Studenti Tirane. Shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande ne katin e dyte, ndersa kati i pare eshte...


KAT SHPIE PREJ 90m2 ME OBOR 360m2 NE LAGJEN DUTLOK

KAT SHPIE PREJ 90m2 ME OBOR 360m2 NE LAGJEN DUTLOK


SHES 1 KAT TE SHTEPIS ME SIPERFAQE 90m2 PERDHES ME OBOR 360m2 PER BALL GJIMNASIT NE DUTLOK. TE GOSTIVARIT. BANESA ESHT ME HYRJE TE VECANT BANESA DHET TE RENOVOHED KATI MUND TE PERDORET EDHE PER LOKAL CMIMI DHE PAGESA SIPAS MARRVESHJES


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!