U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Vile 3 katshe prane kompleksit Grand 430m² Shitet nga: Viki Apartament Sot 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

Vile 3 katshe prane kompleksit Grand 430m² Shitet nga: Viki Apartament Sot 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj


Vile 3 kateshe prane kompleksit Grand, qytetit Studenti rr Kristaq Capo. Vila eshte e ndare ne dy seksione te cilat mund te bashkohen ne nje. Ajo perbehet nga 7 dhoma si dhe papafingo me hapsire te plote. Te 3 katet jane te aksesueshem ne dy menyra si dhe te orjentuara nga juglindja. Hapsire parking...


Apartament 86m2 arredim luksoz,plazh Durres

Apartament 86m2 arredim luksoz,plazh Durres


Shitet apartament buze detit, vije e pare! Ne kat te peste, me siperfaqe totale 85.95 m2! Prane Restorant Pineta. Punimet e kryera ne pallat jane teper cilesore, muret me kapot, dyert dhe dritaret termike, dere e jashtme e blinduar.I sapo mobiluar me pajisje te reja moderne.Apartamenti eshte i ri i...


Apartament 2+1 te Medreseja diskutushm

Apartament 2+1 te Medreseja diskutushm


Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga unaza,1 mbrapa.dhomat jan te ndricuara gjat gjith dites.nuk ka lageshtire. para dhe pas pallatit ka hapesir parkimi.pallati esht ekzistues,me rinovimet baze te bera.muret e jashtme dhe te brendshme 50 c...


OKAZION Vile/Hotel buze detit ne Spille

OKAZION Vile/Hotel buze detit ne Spille


Spille .. Vile 4 kate ne shitje e pershtatshme per Biznes Hotel Bar Restorant sip trualli 550 M2 sip ndertimi 100M 2 ne kat Totali 400 M2 Punime shume cilesore , Hipoteke dhe dokumentacion i rregullt Cmim i diskutueshem


Shitet Apartament 2+1 te Globi

Shitet Apartament 2+1 te Globi


Shitet Apartament 2+1 me sip 95m, te ish parku i autobusave, ne rrugen e Kavajes, ndertim i ri ne katin e 5, i pajisur me ashensor por nuk ka as verande dhe as ballkon. Me hipoteke Per me teper kontaktoni


SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA TE BRRYLI 350EURO

SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA TE BRRYLI 350EURO


Nje apartament tejet luksoz, sidomos per cmimin e qerase prej vetem 350 Euro/muaj. Ofron nje siperfaqe te madhe te ndare ne sallon te madh te mobiluar me shije, ambient gatii me kuzhine te re dhe te gjitha elektroshtepiaket, 2 dhoma gjumi te bukura dhe komode, tualet te rregulluar dhe ndodhet ne pal...


Shitet Shtepia

Shitet Shtepia


Shitet shtepia 1 kat e mobiluar 1+1.Shtepia ndodhet ne fshatin xhafzotaj te komunes rrashbull.Shtepia ndodhet ne nje lagje te qete te paprekur nga zhurmat.Shtepia disponon dhe nje ballkon i cili mund te perdoret per te varur rrobat.Eshte totalisht e mobiluar dhe nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi...


Apartment Vlore / Kompleksi Diamond Hill

Apartment Vlore / Kompleksi Diamond Hill


500m pas tunelit uji i ftohte. Mbi vilen qeveritare. Perfekt për pushime dhe fundjava. Kati 4 1 + 1 + ballkon Siperfaqe 50 m2 Vlera e mobilimit 4,000 Euro Cmimi i apartamentit pa mobilim 820 m2 Me dokument pronesie. Tel +355694075269


Shitet shtepi ne Himare, ngjitur me Bashkine.

Shitet shtepi ne Himare, ngjitur me Bashkine.


Shitet shtepi 2+1 ne Himare, ngjitur me Bashkine, dy pallatet e verdha 8 kateshe. Shtepia eshte e mobiluar me cdo orendi te nevojshme. Me hipoteke te rregullt. Shtepia shitet per arsye mosperdorimi.


Shtepi+Truall

Shtepi+Truall


Super Okazion!!! Shitet Shtepi Banimi+Truall,me siperfaqe ndertese 118.7 m2 dhe truall 103.3 m2, ne ne total 222m2,Lagjen Clirimi.Shtepia eshte e mobiluar dhe e rregulluar sipas standarteve bashkekohore.Cmimi 120.000 Euro


Shitet 3+1 ne Myslym Shyr, Te tregu Çam

Shitet 3+1 ne Myslym Shyr, Te tregu Çam


Shitet apartamet 3+1,i ndodhur te Myslym Shyri, Shume prane me Sheshin Skenderbe. Apartamenti eshte me organizim: sonxhorno + ambjent gatimi,3 dhoma gjumi,1 tualet, ballkon. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 4 (jo i fundit). Per me shume kontaktoni: 067 20 36 033


Shitet Vile me oborr Durres me ipoteke

Shitet Vile me oborr Durres me ipoteke


Shitet një vil me ipoteke në shkozet të Durrësit përballë përparimit Rruga haziz Shkupi me siperfaqe totale prej 418 metër vila është ndërtuar në vitin 2003 dhe është për 4 kate vila nr telefon whatsapp viber 00355 0692086393


Nderrohet Apartament 93 M 2+1 + GARAZH me HIPOTEK

Nderrohet Apartament 93 M 2+1 + GARAZH me HIPOTEK


Brenda në Durrës në lagjen nr 5 ish rajoni policisë ose ish llaçi rrugën Stefan Dhima ose edit durrham Shitet apartament me siperfaqe totale prej 93 m2 2+1 me dy dhoma gjumi, ku sadha është e shtruar me parket, shtepia ka 2 kondicionere një në dhome gjumi një në sadh Wc është me dritare, kati i 5. P...


Shitet në plazh Rrota e Kuqe Nderrohet makinë

Shitet në plazh Rrota e Kuqe Nderrohet makinë


SHITET APARTAMENTE Në Plazh 150 metër nga deti tek Rrota e Kuqe me siperfaqe 66 meter, 1+1, kati i dyte banim APARTAMENTI i kompletuar të gjitha pajisjet sa po jan ven të reja, Shtëpi është dhënë me qera shtepia shitet nga pronari jo agjensi apartamentit eshte 66. Meter shtepia është në proces legal...


Okazion apartament ne Sarande

Okazion apartament ne Sarande


Shitet apartament ne Sarande te rruga Gjergj Arianiti ( rruga e 5). Apartamenti edhe me hipoteke hyrje e re e mobiluar. Disponon dhome gjumi , sallon kuzhine,2 ballkone, koridor te bollshem edhe banje. Ne gjendje super. Cmimi 40000euro . Shitet per arsye emigrimi. Me pamje te pjesshme nga deti.


SHITET Shtepia LUKSOZE "Kompleksi Dielli" - Durres

SHITET Shtepia LUKSOZE "Kompleksi Dielli" - Durres


Shitet shtepia luksoze ne Kompleksin "Dieli" ne Kavaje-Durres. Shtepia gjinden një minutë larg Plazhit. Shtepia ka 7 ari truall dhe 270m2 siperfaqe te brendshme. Per informata shtese na kontaktoni ne +3864953775 Shtepia Posedon: Kati I: 1, Kuzhinë 1. Sallon 1. Banjo Kati II: 3 Dhoma Gjum...


Shitet 1+1 ne Vasil Shanto 60m2 62000Euro

Shitet 1+1 ne Vasil Shanto 60m2 62000Euro


Shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto ne UNAZE 60m2 me hipoteke 62000 Euro totalisht i arreduar! Apartamenti ndodhet ne zonen e Vasil Shantos, shume prane hotel Diplomatit, dhe ka nje hapesire prej 60m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon. Nd...


Me qera 2+1, 112m2 550Euro ne Bllok!

Me qera 2+1, 112m2 550Euro ne Bllok!


Jepet me qera apartament 2+1 112m2 550 euro ne muaj tek Ish Blloku i mobiluar! Apartamenti ka nje hapesire prej 112m2 , i organizuar ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje korridor shperndares. Ka akses me te gjitha rruget kryesore,duke qene se eshte ne nje nga zonat me te ker...


Shitet apartament 4+1 105m2,94500Euro

Shitet apartament 4+1 105m2,94500Euro


hitet apartament 4+1 me hipoteke 105m2 te Vasil Shanto 94500 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues pese katesh.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shpendares,nje sallon ndenje, nje ambient gatimi, kater dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Pallati ka pran...


Shitet 2+1, 114 m2, 104000 Euro Vasil Shanto

Shitet 2+1, 114 m2, 104000 Euro Vasil Shanto


Shitet apartament 2+1, 114 m2, 104000 Euro me hipoteke ne Vasil Shanto! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Irfan Tomini. Apartamenti eshte me orientim Jug -Lindje dhe Jug-Perendim eshte i oragnizuar ne nje dhome ndjene + kuzhine, dy dhoma gjumi, nj...