U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Prohibition Speakeasy Bar Tirana

Prohibition Speakeasy Bar Tirana


Prohibition Speakeasy bar is one of the most unique bars in Tirana inspired by the 1920s in the United States. Prohibition, is the name of the bar located on the heart of the blloku area. Here are served cocktails that you will not find in any other place, the first quality of alcohol, without the p...


Pata Negra Tirane

Pata Negra Tirane


Restorant Pata Negra, që prej 2016-tës , është pjesë e traditës së restoranteve Kryeqytetase. Një pikë takimi ku mblidhen të apasionuarit pas kuzhinës së mirë. Çdo vizitor ka kënaqësinë e të qenit në një ambient të qetë dhe familjar. Përforcuar nga arredimi me bazë drurin, si dhe nga përkujdesja e s...


Salt Tirana

Salt Tirana


Located in the iconic Blloku area, SALT is a restaurant nicety percepted from the people behind the REVO group, which are deeply experienced in hospitality services, property management, marketing, events and more. Salt is about tasting the Mediterranean cuisine, seafood and sushi. It is a one-stop...


Diplomat Hotel & SPA

Diplomat Hotel & SPA


Diplomat Hotel & Spa is quietly set in Tirana, 1 km from the Main Boulevard and Skanderbeg Square. Featuring free Wi-Fi and free parking, it offers air-conditioned rooms and free access to the spa centre. Overlooking the city or the Lana River, these rooms feature a TV, a safe and a minibar. The...


Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering

Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering


Kerkojme Motorrist per shperndarje katering me nje rroge shume te kenaqshme.


Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi


Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne Dyqanin Tone. Ofrojme per ju te gjitha Prodhimet e Fresketa te Detit. Per nje kohe jemi ne fushen e gastronomise, e duam ushqimin e sidomos ushqimin e detit. Pasioni yne qendron tek: freskia, shija dhe shumellojshmeria. Gatime sipas des...


Mr. Chicken-Sherbim Taxi

Mr. Chicken-Sherbim Taxi


Mr Chicken ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri dhe ofron produkte te ndryshme fast food si dhe gatime shtepie.Mr Chicken ofron sufllaq,sandwich,rizoto me pule etj. Mr chicken gjithashtu ofron dhe sherbim Taxi.


Kreperi Klajdi. Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Kreperi Klajdi. Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir


Kreperi Klajdi E para dhe e vetmja ne Astir 😍 Rruga sabri Prevesa pas furres Shinjatari


Arbin's Pizza Sherbim Taxi

Arbin's Pizza Sherbim Taxi


Me pikat e saj ne Tirane dhe Durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te embla dhe te kripura, etj. Ju ofrojme Produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. Ju mund te porosisni d...


Pasticeri Lika Sherbim Taxi

Pasticeri Lika Sherbim Taxi


Pasticeri Lika eshte nje nder pasticerite me te mira ne Tirane dhe e cila ofron sherbim Taxi.Pasticeri Lika shquhet per bakllavat e saj te mrekullueshme si nga dora e gjyshes,por gjithashtu tek Lika mund te porosisni torta per ditlindje,evente te ndryshme me shije dhe cmime fantastike.


Ramel Hotel

Ramel Hotel


Ramel Hotel features free WiFi and rooms with air conditioning in Tirana. This property is located a short distance from attractions such as Skanderbeg Square, Sky Tower, and National Arts Gallery. Dajti Express is 5 km away and National Sport Park is 2.9 km from the hotel. All units in the hote...


Bora Bora Hotel

Bora Bora Hotel


Featuring free WiFi, Bora Bora Hotel is situated in Sarande. The property features a terrace, as well as a bar. Staff on site can arrange airport transfers. At the hotel, every room includes a balcony. Each room has a private bathroom with a bidet and free toiletries. Guest rooms at Bora Bora Ho...


Hotel Korabi

Hotel Korabi


Hotel Korabi is situated in Golem and features a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Among the various facilities are a terrace and a bar. There is a restaurant. Guest rooms in the hotel are equipped with a flat-screen TV. Featuring a private bathroom, rooms at Hotel Korabi also have...


Hotel Eduard

Hotel Eduard


Hotel Eduard is offering accommodation in Shengjin. This 2-star hotel offers free WiFi. The accommodation provides a 24-hour front desk. The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 49 km from the hotel. The staff speak English at Hotel Eduard. Distance in proper...


Hotel Miami 2 - Golem Durres

Hotel Miami 2 - Golem Durres


Hotel Miami ofron sherbime cilesore ne hoteleri turizem ne zonen me te mire te Golemit, Durres. Me nje ndertese krejtesisht te re dhe gjithcka e kuruar ne detaje, pervec dhomave te mobiliara me stil per t'i bere sa me relaksuese pushimet tuaja ofron edhe sherbimin e restorantit me gatime cilesor...


Hotel Saranda Palace

Hotel Saranda Palace


Offering a private beach area, Hotel Saranda Palace also features a seasonal outdoor swimming pool and an on-site bar with a spacious sun terrace. Free WiFi and free private parking are provided by the hotel. The centre of Sarande is 1.5 km away. All rooms are air-conditioned and comprise a balc...


Bougainville Bay Hotel

Bougainville Bay Hotel


Situated in Sarande in the Vlore County Region, Bougainville Bay Hotel boasts an indoor pool, water sports facilities and a private beach area. Private parking is available on site and the hotel features free WIFI throught. All rooms are equipped with a flat-screen TV. Some units feature a seatin...


Jolly City Center Hotel

Jolly City Center Hotel


Only 550 m from Tirana Castle, Jolly Hotel is set in the centre of Tirana. Featuring free Wi-Fi and free parking 100 m away, it offers air-conditioned rooms. The Old Bazaar is just 20 m from the hotel. All rooms comprise a flat-screen TV with satellite channels, a minibar and a desk. Each unit al...