U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OKAZION

OKAZION


Shitet makinë për fëmije me bateri.Makina ka pult për ta komanduar prinderit radio,port usb. Shitet për arsye mospërdorimi


Prodhojme kende

Prodhojme kende


Bejm kende me porosi sipas deshires tuaj Me gjdo lloj cope sipas deshires dhe kerkeses tuaj ju ofrojm sherbim korrekt dhe te shpejt ju mbajm garanci per punen ton Per porosi ju lutem kontaktoni 0685721741 Adresa :fush-kruj


KARROCE CHICCO TRIO SET

KARROCE CHICCO TRIO SET


Shitet karroce Chicco per femije, mosha 0-3 vjec. Prodhim Italian cilesor { blere 980 Euro}. Perbehet nga tre pjese, njera sexholine per makine dhe te tjerat karroce shetitjeje verore dhe dimerore. Eshte ne gjendje shume te mire sepse eshte perdorur shume pak. Prodhim cilesor me skelet soli...


Shes mikrovale te re ne Vlore

Shes mikrovale te re ne Vlore


Shes nje mikrovale te paperdorur,marke Blu sky,e sjelle nga Greqia.


Shiten mobilje apartamenti komplet okazion

Shiten mobilje apartamenti komplet okazion


Shiten mobilje apartamenti te perdorura vetem 2 vjet me cmim okazion 1500 euro i diskutueshem. Ne cmim perfshihen te gjitha oriendite qe ndodhen ne foto. Per cdo interesim mund ti shikoni nga afer. Mundesi kontakti VETEM SMS ju lutem ora 8:00-22:00.


Mobilje dhe karrige.

Mobilje dhe karrige.


Shiten mobilje,karrige,kolltuqe,tavolina. te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit te meposhtem.


Rafte dhe banak

Rafte dhe banak


Shiten rafte dhe banak ne gjendje te shkelqyer me cmim okazion!


Karroce per femije Hauck

Karroce per femije Hauck


Karroce hauck prodhim gjerman


Soxhorno

Soxhorno


Ne gjendje shume te mire. 3 rafte muri+2 sirtare muri+3 sirtare horizontal+mbajtese TV


Tavolino Salloni me 6 karrige. Pagesë me 3 këste.

Tavolino Salloni me 6 karrige. Pagesë me 3 këste.


100% druri. Tavolinë për sallon me hapje plus 6 karrige te vetat. E importuar nga Suedia. Është.e përdorur por ne gjëndje shumë të mirë. çmimi 78.000 lekë te reja. Mundësi pagesë me 3 këste. Kësti i parë 26.000 lekë të reja në momentin e kaparimit. Kësti i dytë 26.000 lekë të reja brenda 3...


SUPER OKAZION, SHITET SALLONI I SAPO ARREDUAR

SUPER OKAZION, SHITET SALLONI I SAPO ARREDUAR


Shitet salloni i sapo arreduar, të gjitha të reja. I përbërë nga Minibarin me vendin për TV të madh, 2 tavolina mesi dhe Këndi i Kolltuqeve sëbashku me 1 pupë të madhe. Minibari i zi me vendin e TV në qendër me përmasa 220-145 cm, është thuajse i ri. TV mund të montohet si i varur në mur dhe ajo pj...


Shiten karrige per lokal

Shiten karrige per lokal


Shiten 19 karrige per lokal me konstrukt alumini, mbeshtetese druri dhe ulese me ekopele karriget jane shume te forta Cmimi: 28 mije leke copa


Krevat

Krevat


Shitet kok krevati modern dhe shum cilsor. Eshte blere 450 mije lek dhe nuk esht perdor fare ky ne foto esht tj si ai origjinal thjesht e kom ven ket per ide si ngja me dyshek shitet per arsye hapsire cmimi i padiskutushem fare. Nuk perfshihet dysheku dhe trina ne cmim. Me ato ka cmim tjeter.


6 pultrona lokali

6 pultrona lokali


Kam per shitje 6 pultrona lokali per ambjent te brenshem pothuajse te ri, ngjyre gri , shume te bukur dhe komode Cmimi 5000 leke te reja copa


Shiten minibare

Shiten minibare


Shiten 2 minibare per tv te rinj I ziu 80 mije leke vishnja 50 mije leke


Divan që bëhet krevat

Divan që bëhet krevat


Divan me hapje i cili kthehet në krevat tek 190*85 cm. Struktura dru. Është i përdorur. Super Gjëndje. Çmimi fillestar 350€. Oferte per vetem 220 Euro.(i padiskutueshem) Objektet ne oferte nuk jepen me keste.


Kend Lekure

Kend Lekure


Super Kend 100% Lekure. Kategoria e pare e lekures. Kend ekspozitori per Show-Room . Permasat 280x190 cm Cmimi fillestar 140.000 lekë te reja. Ofertë për pak ditë 90.000 lekë të reja.


Dollap Garderobe IKEA

Dollap Garderobe IKEA


Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea. Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kristal i temperuar (safty system). Me aksesore, Ndarje te kompletuara me sergjene dhe sirtare te brendshem si nje garderobe lluksi. Eshte i perdorur por ne super gjendje. ( Per te gjithe kuriozet...


Shiten divane

Shiten divane


Shiten 2 divane ne gjendje shume te mire dhe teper te rehatshem Cmimi: 180 mije leke


Tavoline arre

Tavoline arre


Shitet tavoline ngrenie dru arre.