U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop  nga 28 dhembe

Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop nga 28 dhembe


Shiten ingranazhe per motorr biciklete elektrike te importuara nga Anglia me 28 dhembe 3 cop . Cmimi 100 euro . Cel ; +355696511122


Shitet Biciklete

Serxholino Baby club

Serxholino Baby club


Serxholino Baby club 0-12 muajsh! Made in Italy !Fotot e serxholinos jan te verteta jo te marra nga interneti! Sic duket edhe ne foto serxholino eshte shum e mbajtur! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex!


Pompe elektrike per tullubace

Pompe elektrike per tullubace


Inflator per tullumbace e re! Porosia vjen brenda 24 oreve ne cdo qytet me posten Adex! Përshkrim: Pompë ajri me balona të dyfishtë, filloni kur shtypni grykën dhe ndaloni menjëherë kur lëshoni, nëse një numër i madh i balonave kanë nevojë për fryrje, mund të ndizni butonin për përdorim të vazhdue...


Etron Vintage 1978

Etron Vintage 1978


Etron Vintage 1978 Alarm+Snooze Water resistent Antimagnetic Fotoja e ores eshte origjinale jo e marr nga interneti!Ore eshte prodhuar ne vitin 1978 !Oferta eshte e vlefshe vetem diten e sotme! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex


Bicikleta WINORA CB2 26" model 2014

Bicikleta WINORA CB2 26" model 2014


Shitet ; Biciklet Winora cb2 Hibride model 2014 ne gjendje shume te mire pothuajse e re sistemi elektrik Bosch, frena me alkol Magura .Cmimi 800 euro oferta .Cel: +355696511122 . Per cdo informacion shiko ne linkun ;WINORA CB2 26" (MODEL 2014)


Nike Air Force 1 ***Te vecanta***

Nike Air Force 1 ***Te vecanta***


Nike Air Force 1 Numer UK 8.5 EU 43 100% Origjinale te blera ne angli tek MBC (instagram @mattbcustoms) Jane custom made Ne kutine origjinale Shiten sepse nuk eshte numri im 130 euro NEN KOSTON REALE Per me shum kontakt whatsup 355696993848


BIÇIKLETE Hercules

BIÇIKLETE Hercules


BIÇIKLETE HERCULES 28


Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta


Biciklete 29 LXTX 🕹Marrshe 9x3 🎮Frena me alkol 🎖Akse Bllok 🏆Susta para me regjistrim 🚴‍♀️Trup Alumini 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


🚴‍♀️Biciklete 26 mtb xl 🕹Marrshe 7x3 🎮Sistem frenimi me disk 🎖Akse bllok 🏆Susta para etj 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


🚴‍♀️Biciklete 26 mtb xl 🕹Marrshe 7x3 🎮Sistem frenimi me disk 🎖Akse bllok 🏆Susta para etj 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta per femije

Bicikleta per femije


Super Bike 16 👦👧per femije nga mosha 4 - 9 vjec 🌟Me zile, kosh,zgare & parafranga . 🏘 Vizitoni dyqanin tone.Adresa: 30 metra nga kryqezimi i rruges Siri Kodra


Biciklete per Femije

Biciklete per Femije


Biciklete 12 Origjinale e perdorur e pershtatshme per femije nga mosha 2 deri ne 5 vjec 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


Ktm bike... 28 city.. 7× 3 marshe..trup alumin Sistem ndricimi shimano me dinamo ne tambure. kontakt +355685196474


Bicikleta

Bicikleta


Biciklete Cirku 20


Bicikleta

Bicikleta


LXTX Bike 26 🕹9x3 marshe 🌟Dopiodisk 🌟Diskofren 🌟Amortizator perpara me regjistrim ✔Trup Alumini 🚲Pjese Origjinale 🌟Frena Alkol 🎖Akse bllok 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


Super bike 24 Marshe 7x3 Amortizator perpara Diskofren Akse bllok 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Biciklet 26 10000 ne gjendje shume te mir

Biciklet 26 10000 ne gjendje shume te mir


Biciklet 26 8000 ne gjendje shume te mir E bler ne gjermani