U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.


Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkëpunimi dhe përkushtimi, GotaNews ka arritur të ketë një kontent konkurues në tregun shqiptar dhe të huaj. Kompania kërkon...


JAKAMEN KERKON SHITESE

JAKAMEN KERKON SHITESE


Jakamen kerkon shitese Mosha; 25-35 vjec preferohen me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) dyqani ndodhet ne Rr. Myslym shyri tel.0692098108 +355699614717


Kerkoj Kamarjer. +. Banakjere ( F )

Kerkoj Kamarjer. +. Banakjere ( F )


Kerkoj Kamarjer,vetem turni 2+Nd. Banakjere te kete eksperjence pune.Nd. Bankjeraja eshte vetem turni ( 1 )Paga e kenqeshme, lokali ndodhet mbrapa Gjykates se krimeve te renda, tek pallatet “ usluga” poshte bakes BKT tek arkiva shtetit te Treni Kamarjeri vetem turni 2 Nr. 0692071545


Operator/e telefonik/e ne Vlore

Operator/e telefonik/e ne Vlore


Lider multinacionale në sektorin e shërbimit ndaj klientit për elektroshtëpiaket seleksionon 2 operator/e inbound me të paktën një eksperiencë minimale. Kërkohet: - Italishte fluente (C1 / C2); - Eksperiencë të paktën 6 muaj; - Disponibilitet për kurse të trainimit në Itali e/ose Zvicër; - Pref...


Success Lounge Cafe kerkon Kuzhiniere

Success Lounge Cafe kerkon Kuzhiniere


Success Lounge Cafe kerkon te punesoje Kuzhiniere: *Te jete e disponueshme me orar te plote. *Te zoteroje aftesi komunikuese dhe te jete i/e korrekte. *Te kete eksperience te meparshme si Kuzhiniere ne Restorante/Mensa/Katering. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0697052111


Ofrojme pune per punonjes ne mobiljeri

Ofrojme pune per punonjes ne mobiljeri


Ofrojme vende pune per: - Usta dhe Ndihmes marangoz me experience. - Operator per Sharre (Seksionatrice) dhe Bordatrice. Preferohen candidate me experience. Kushtet e punes shume te mira. Preferohen kandidatet ne moshen 25-40 vjeç


OPERATORE PER CALL CENTER ITALIAN

OPERATORE PER CALL CENTER ITALIAN


EASY FLOW GROUP Sh.p.k Ricerca Candidati per: TELEFONISTA PER CALL CENTER ITALIANO Easy Flow Sh.p.k. è un’azienda che opera da alcuni anni nella presa appuntamenti per offrire delle consulenze personalizzate ai privati e alle aziende del centro Italia. TELEFONISTA PER PRESA APPUNTAMENT...


JAP ME QERA TAKSI ME LICENCE 30000LEK NE MUAJ

JAP ME QERA TAKSI ME LICENCE 30000LEK NE MUAJ


Jap me qera makine fiat punto ngjyr e verdh me licenc te rregullut nga bashkia Tirane qysh ne vitin 2010. Cmimi 30000lek ne muaj per pordorin 24ore. Taksat e licences dhe dokumentat e makines i paguaj un. Per cdo detaj me kontaktoni ne nr 0693326867. Te interesuarit duhet te kene deshmin e taksistit...


Staf-Durres

Staf-Durres


Shoqeria UBI Group Sh.P.K kerkon te zgjeroje stafin. Kerkohen vajza qe te kene fleksibilitet dhe disponibilitet. Behet fjale per dy turne nga 8 ore. Pikat tona te shitjes Ubistore lagjia 6 rruga Aleksander Goga. Ubistore lagjia 1 rruga Taulantia. Ubistore lagjja 13 plazh, Durres Per me shume...


Kerkohen shofere me DOKUMENTA EU dhe patente cod95

Kerkohen shofere me DOKUMENTA EU dhe patente cod95


MUNDET DHE ME DOKUMENTAT TE SHQIPERISE DHE PASAPORTE, MIRPO PATENTA PATJETER DUHET TE JETE E EUROPES BASHKE ME KODIN 95. Per shkak te zgjerimit te biznesit te firmes tone me më shume kamione qe do te jene blere ne dhjetor 2017, kerkohen shofere me dokumentat te Europes, me kategori CE dhe me perv...


Punësim në fushën e ndërtimit në Danimarkë.

Punësim në fushën e ndërtimit në Danimarkë.


Punësim si punëtorë të përgjithshëm ndërtimi, teknik fasade, çatibërës, murator në Denmark. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes ; ✦ Mosha e preferuar është nga 25 deri në 50 vjeç. ✦ Duhet të keni minimalisht 2 vite përvojë pune. ✦ Kërkohet njohuri dhe aftësi specifike për këto lloj pun...


Kerkohet specialist ne dixhital marketing

Kerkohet specialist ne dixhital marketing


Saga Marketing kerkon te punesoje specialist per dixhital marketing. Aplikuesi te kete aftesi ne: ♦Njohje me bazat e marketingut ♦Të dije të planifikoje dhe të kete aftësinë për të menaxhuar kohën ♦Të kete aftësi krijuese dhe të mira prezantuese ♦Njohuri në fushat kryesore të marketingut (SEO...


CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE & TEAMLEADER

CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE & TEAMLEADER


Punesohu ne CTC Astir, thjesht dhe shpejt, vetem me nje interviste! Apliko tani edhe ne rast se nuk ke eksperience te meparshme si operator. Kerkohet vetem: - Njohje e gjuhes italiane - Njohuri baze ne perdorimin e kompjuterit - Eksperienca e meparshme perben avantazh Ofrojme per ju: -...


KERKOJME PUNONJES

KERKOJME PUNONJES


FIRMA ARJOLI SHPK KERKON. PASTICER & ND/ PASTICIER


Kuzhinier / e

Kuzhinier / e


Pershendetje! Po kerkoj Kuzhinier / e Sezonal 6-9 muaj . Restaurant jone ndodhet ne nje fshat turistik ne Tropoje ku funsioni jone eshte Hoteleri & Restorant. Ju Faleminderit Chestnut Hill .


Pune ne terren, 6 ore ne dite , Paga e kenaqshme

Pune ne terren, 6 ore ne dite , Paga e kenaqshme


Fondacjoni “Dhuro shprese”: Kerkon staf per aktivitet ne terren. Orari 6 ore ne dite ,full & part time sipas angazhimit Paga 45000 ne muaj (+bonuse sipas performances) Mosha 18 -28 vjec Kontakt me mesazh: 0699311467 Elisa kordinatore


Kurse për Patentë Jahte, Skafe, Motor Uji, Vela

Kurse për Patentë Jahte, Skafe, Motor Uji, Vela


Periudha Qershor - Korrik 2019 Cmimi OKAZION Kursi i Skiperit, për pajisjen me patentë detare (barka motorike, me vela ose motor uji), përfshin teorinë në lidhje me njohuritë teknike mbi përdorimin e pajisjeve të barkës dhe më pas praktikën reale në bord. Çdo element në planin mësimor është përga...


User Interface - User Experience Designer

User Interface - User Experience Designer


RIXALTO me më shumë se 20 vjet aktivitet, kërkon një figurë të re e të vendosur me deshirë për të ndërmarrë një rrugë pune të re e interesante. Në vecanti, kërkojmë një UI/UX designer që do të merret me zhvillimin e user experience e ndërfaqes së frontend e backoffice të projekteve me Brand të rënd...


MALTE, PUNESIM per CHEF DE PARTIE, SOUS CHEF, COMM

MALTE, PUNESIM per CHEF DE PARTIE, SOUS CHEF, COMM


🔖Pozicione te lira pune ne resorte me 4 dhe 5 yje ne MALTE, ♦️CHEF DE PARTIE ♦️SOUS CHEF ♦️COMMIS CHEF ♦️SOUS CHEF PASTRY ♦️BANQUETING CHEF ♦️KITCHEN ASSISTANTS 🔖Ofrohet; ♦️KONTRATE PUNE ♦️VIZE PUNE ♦️PAGESE BAZE ♦️BONUSE ♦️GUIDE AKOMODIMI ♦️USHQIM ♦️SIGURIME TE PAGUARA ⚡⚡APLI...


Kerkohen shofere taksie, Vlore

Kerkohen shofere taksie, Vlore


Njoftim Pune: Kompania Albes kërkon të punësojë Shofer Taksie. Ne Vlore. Shoferët të jenë të pajisur me patentë D. Me kontrate te regullt pune . Kushtet teper te kenaqeshme dhe komode Të interesuarit të kontaktojnë në numrin 0692290314