U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OFERTE.  MAKINERI POLIURETANI DHE POLIUREA ME CMIM TE PERGJYSMUAR

OFERTE. MAKINERI POLIURETANI DHE POLIUREA ME CMIM TE PERGJYSMUAR


Shesim makineri poliuretani dhe poliurea qe termoizolon dhe hidroizolin ndertesat e te gjitha tipeve. Makineria eshte e pajisur me gjithe linjen plotesuese (gjenerator; kompresor; furgon transporti; pistolete sprucimi me dy koka; rrota per tubat e sprucimit). Oferta eshte me çmim te pergjysmuar.


FMT GROUP OFRON GJENERATOR , STABILIZATOR , UPS

FMT GROUP OFRON GJENERATOR , STABILIZATOR , UPS


Kompania FMT Group ofron produktet si Gjeneratore, Stabilizatore, Ups/Inverter. * Markat te mira ne treg per Gjeneratoret - Volvo, Iveco, Perkins, Cummins, Doosan,Baudouin, FMT, etj. * Stabilizatoret dhe UPS gjithashtu te fuqive te ndryshme , profesional , monofaze/trefazore,etj. *Te gjitha prod...


Shes tomorrice gruri

Shes tomorrice gruri


Shes tomorrice gruri ne gjendje pune me tgjitha pajimet cmim I arsyeshem.


Korrse bari Gjermane e Re

Korrse bari Gjermane e Re


Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh .


Frigorifer

Frigorifer


Frigorifer OBODIN ne gjendje shume te mire pune.


shitet vinc per ngarkim shkarkim materiale/Mallra

shitet vinc per ngarkim shkarkim materiale/Mallra


shitet vinc levizes per ngarkim shkarkim materialesh/mallrash ne lartesi me kapacitet 300 kilogram * shume pak i perdorur bashke me kamalecat mbajtes 0682068059


Qafore metalike te reja per kollona

Qafore metalike te reja per kollona


Qafore metalike te reja per kollona, gjatesia 80 cm, bashke me kunjat fiksues , gjithsej 36 qafore komplete me cmim 18000 leke(te vjetra) /qafore Kontakt 0682068059


MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS

MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS


Samsung MG23F301TAS. Kapaciteti 23 litra Fuqia mikrovalë 800 W Power Grill 1100W Sistemi i Kontrollit Takt / Kontroll Dial? Qeramikë Brenda - Veshje qeramike 20 programe të shëndetshme gatimi Modaliteti Eko në gatishmëri për kursimin e energjisë deri në 40%. Funksioni Auto Defrost 6 nivelet...


Bosch BA51FN00 (HBA513BS00 + PKE645D17E)

Bosch BA51FN00 (HBA513BS00 + PKE645D17E)


Super furre inkaso Bosch + pianure qeramike me touch Made in Germany Prodhimi per BE. Garancia 2 vjet Cmimi i padiskutshem


Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu

Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu


super condizioner... 24 btu invereter super mallll. Made in Tajlande super cmim....me i lire ne te gjithe shqiperine. garanzia 3 vjet


Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro

Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro


Super lavatrice......me e mira nga te gjitha.... Vetem per njerezit qe kerkojne kualitet dhe cilesi...... MIELE vetem MIELE Ofroje edhe lavatrice 8 kg.... 9 kg...dhe tharese rrobash....


Furre inkaso italiane

Furre inkaso italiane


furre inkaso.....ne gjendje shume te mire.....


DAIKIN Siesta 9btu ATXN-25NB9

DAIKIN Siesta 9btu ATXN-25NB9


Programoni fillimin ose ndalimin e kondicionerit tuaj në kohën që dëshironi dhe shijoni ambient të përsosur. Krejtësisht i heshtur (deri në 21dBA) Funksionimi i qetë i njësisë së brendshme me nivel të presionit të tingullit 21dBA. Filtër ajri titanik fotokatalitik me shtresë apatiti Përthith...


MIDEA INVERTER 12 000 btu A++

MIDEA INVERTER 12 000 btu A++


OKAZIONNNN !!! MIDEA RF New MS12FU-12HRDN1-QRD0GW 12000 Btu Inverter A ++ / A ++ me jonizues Kondicioneri Midea RF MS12FU-12HRDN1 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për hapësirën tuaj me cilësi të ndërtimit dhe karakteristika të pazgjidhura. Ka një jonizues për të pastruar zonën tuaj të baktereve...


Fujitsu AOYG30LAT4 Inverter Air conditioner 30.000

Fujitsu AOYG30LAT4 Inverter Air conditioner 30.000


Fujitsu AOYG30LAT4 Inverter Air conditioner 30.000btu outdoor unit for multi. Super malll...me lire su kudo. Condizionatore Climatizzatore General Fujitsu Quadri Split Inverter Serie LMCA 9000+9000+9000+9000 Con AOHG30LAT4 2500 euro..total


Haier Tundra Green Wi-Fi Ready, R32 AS25TABHRA

Haier Tundra Green Wi-Fi Ready, R32 AS25TABHRA


Kondicionere Haier 09 btu A++ per nje siperfaqe deri 20 m katrore....... super condicionere,,,,,,,2018.modeli i ri R32 Super inverter. AS25TABHRA /1U25BEFFRA 8.870 Btu / h Ενεργειακή Κλάση - Ψύξη A++ Στάθµη Θορύβου Ψύξη (ΠΧ / Χ/Μ / Υ) 20/28/32/35 dB(A) Στάθµη Θορύβου Θέρµανση (ΠΧ / Χ/Μ /...


Shitet lavatrice mekanike

Shitet lavatrice mekanike


Shitet lavatrice 100% mekanike, te reja mall stok Cmimi: 120 mije leke


Shitet friteze profesionale

Shitet friteze profesionale


Shitet friteze profesionale me gaz me dy gropa 5+5 litra ne gjendje shume te mire Cmimi: 290 mije leke


Shitet sober per krepa

Shitet sober per krepa


Shitet sobe per krepa me gaz me dy plitka Cmimi: 200 mije leke


Hell pjekje pulash

Hell pjekje pulash


Shitet hell me gaz dhe korent me kapacitet deri 50 pula Cmimi : 800 mije leke