U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


Extra ponuda, Renault Twingo so samo 78000km od Mk

Extra ponuda, Renault Twingo so samo 78000km od Mk


Se prodava Renault Twingo 2004 god. kupeno vo Mk (vtor sopstvenik, kupeno od prijatel). Kolata ima neverojatni 78000 km, moze da se proveri kade sakate. Redovno servisirana (uredna kniska), nikogas seriozno udrena, pedantno cuvana.Mnogu povolna potrosuvacka, niski trosoci za servis (2000 den), edno...


Extra ponuda, Renault Twingo so samo 78000km od Mk

Extra ponuda, Renault Twingo so samo 78000km od Mk


Se prodava Renault Twingo 2004 god. kupeno vo Mk (vtor sopstvenik, kupeno od prijatel). Kolata ima neverojatni 78000 km, moze da se proveri kade sakate. Redovno servisirana (uredna kniska), nikogas seriozno udrena, pedantno cuvana.Mnogu povolna potrosuvacka, niski trosoci za servis (2000 den), edno...


⛔⛔ OKAZION ⛔⛔ 1,4nafte

⛔⛔ OKAZION ⛔⛔ 1,4nafte


Shitet Peugeot 207, viti 2009, 81000 km origjinale, 1.4 nafte super ekonomike, pasqyra elektrike, klima, sensor parkimi, goma 90% te reja, bateria e re, vaj-filtra te sapobera, letrat deri ne qeshor 2020, liber sherbimesh, makina ka pasur vetem 1pronar, e gatshme per cdo lloj prove.


SMART.FOR.TWO.2010.AUTOMAT.

SMART.FOR.TWO.2010.AUTOMAT.


Makina esht ne gjendje te mir shum epaster mrena dhe jasht.makina posedon ECO.PILOT AUTOMAT ABS.SBC.GOMA 80 PERQIND.


Audi Q7

Audi Q7


Audi Q7 Sline 30 000 € i diskutushem


Mercedes Benz ML 350 bluetec

Mercedes Benz ML 350 bluetec


Viti 2010, dokumenta të paguara për një vit,makina në gjendje shumë të mirë, motorr diesel 2987 cc Jo taksë luksi,kambio automatike, xhama të zinj origjinal të fabrikës,baxha xhami,kamera, navigator, sedilje me ngrohje dhe elektrike, drita inteligjente ksenon,stopa led...............si dhe mundësi n...


SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET

SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET


SHITET - NDEROHET - FIAT BRAVO - CROM PACET - SHUM I VECNATE PER LLOJIN E VET - MOTORR 1.9 DIEZEL - KLIMA - 5 MARSHA - NGJYRA VISHNJE METALIZATO - SHIRIT INOKSI TE DYERT - TAPICERIA SHUM E PASER ME KOMBINIM SI NGJYRA MAKINES + KAMOSH - SENDILE M3 NGROHJE - KROSKOTI ESHTE FIBER KARBONI ORIGJINAL FABR...


Opel Corsa 1.3 Diezel. Viti 2006

Opel Corsa 1.3 Diezel. Viti 2006


Opel Corsa 1.3 Diezel viti 2006 Makina me Dogane e Ardhur nga Belgjika Cmimi 2800 Kondicioner CD ESP Km 220.000 Nr kontakti 067 6000 107


Golf 6 Benzine 2.5 Automatike viti 2010 me dogane

Golf 6 Benzine 2.5 Automatike viti 2010 me dogane


E Sapo ardhur ne gjendje shume te mire. Motor I pershtatshem plotesisht per impiant gazi. Klima, sendilje me ngrohje, disqe alumini, etj.0674731569 0683622225


Jeep Patriot Benzine 2008 Automatike me Dogane !

Jeep Patriot Benzine 2008 Automatike me Dogane !


I sapoardhur me dogane te paguar. Motor 2.4 me 4 pistona, plotesisht I pershtatshem per impiant gazi. Komanda ne Timon, pilot automatik, sendilje lekure me ngrohje, xhama te zinj, etj.0674731569 0683622225


Mercedes Benz C220 Diezel

Mercedes Benz C220 Diezel


Mercedes Benz C220 Diezel viti 2008 Makina me Dogane e Ardhur nga Gjermania Salloni alekure Cmimi 9.000€ SEDILE me Ngrofje TV DVD CD ESP KLIMA ZONE Sensor Parkimi Tavan Xhami Fari Ksenon Pasyra me apalosje Km 230.000 me Liber Servisi Nr Kontakti 067 6000 107


Toyota Rav4 4x4 nafte viti 2006

Toyota Rav4 4x4 nafte viti 2006


Toyota Rav4 fundi 2006. Gjendje perfekte, letra per 1 vit, siguracion mini kasko. Cdo sherbim i bere, nuk ka nevoje per asgje. Motor 2.2 nafte, kambio manual, 4x4, sensor parkimi mbrapa, timon multifunksional etj. Mund ta kontrolloni ku te doni. Shitet per arsye mos perdorimi. Ofrohet mundesia e ble...


Hyundai Santaffe dizel 2009

Hyundai Santaffe dizel 2009


E Sapo ardhur nga Zvicra me 160.000 kilometra ,viti 2009 nafte 2.2. Klima multizona, xhama te zinj origjinal, sensor parkimi , Kamera, komanda ne Timon, sendilje me ngrohje, me 7 vende. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale.0674731569 0683622225


Volkswagen Passat CC Sport 2.0 Turbo Full!!!

Volkswagen Passat CC Sport 2.0 Turbo Full!!!


E sapotarguar, LOOK 2016, 🌟Makina nuk ka asnje gervishtje sepse eshte mbajtur gjithe kohes ne garazhd, 🆕️Vaj filtra te saponderruar, Bateri e re, Goma te REJA Continental 4-Stinet, Disqe Alumini 18" Origjinal, 📝Taksa,Siguracion,Kolaudim deri ne Korrik 2020, 🎆Fundi 2013 (Facelift: Prerja e re e...


BMW X5 Benzine 7 Vende E Sapo Ardhur Me Dogane

BMW X5 Benzine 7 Vende E Sapo Ardhur Me Dogane


Motor 3.0 pa takse luksi. Plotesisht I pershtatshem per impiant gazi. Klima, Navigator, DVD, sendilje lekure me ngrohje, tavan panoramik, komanda ne timon, pilot automatik etj.0674731569 0683622225


Vw Tiguana 2.0 tdi viti 2011 okazion .....

Vw Tiguana 2.0 tdi viti 2011 okazion .....


VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 nafte🔹 4 MOTION🔹 VITI 2011🔹 Kambio AUTOMATIKE (tip-tronic)🔹 205 mij KM (me liber sherbimesh)🔹 EMERTIMI I GAZRAVE EURO 5🔹 KLIMA DIGITALE🔹 🔹NAVI,AUX,BLUETOOTH, AUTO HOLD🔹VETPARKIM🔹 Sensor PARKIMI (para + mbrapa)🔹 SENSOR SHIU🔹 SENSOR DRITASH🔹TAPICERI E PASTER🔹 🔹 DISQE ALUMINI orig...


Ford fusion plus 1.6 tdci viti 06

Ford fusion plus 1.6 tdci viti 06


Ford fusion plus 1.6 tdci , viti 2006 , kamio manuale , 3 celsa , km origjinale , xhama te zinj origjinal , komanda ne timon , disqe alumin nr 16 , te gjitha sherbimet e bera , dogana e paguar . Cmimi : 3200 euro disk Nr te l : 069 97 95 888


💥 OKAZION ML 320 CDI 4 MATIC 💥

💥 OKAZION ML 320 CDI 4 MATIC 💥


✏ MB ML CLASS ✏ 320 CDI ( PA TAKS LUKSI) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2007 ✏OPSIONET -BAXHO XHAMI-NAVI I MADHE-MARSHA NE TIMONE-KSENO BIKSENO-BAGAZHIER 6 CD -SALLON LEKURE PLUS KAMOSH - SERDILE ME MEMORJE +FRYRJE + CFRYRJE-SERDILE ME NGROHJE-KOMANDA NE TIMON - TIMONI ME MEMORJE - SENSOR PARKIMI PARA M...


Ford Fiesta 2010 1.2 benzine

Ford Fiesta 2010 1.2 benzine


Shitet Ford Fiesta 1.2 benzine 80 HP Viti 2010, kambio Manuale 5+1, 161mij kilometra origjinale, sallon rrobe shume te paster, Airbag, ABS, A/C, Hapje Mbyllje qendrore me pult, xhama elektrik, goma 95% te reja, Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe super ekonomike, me te gjitha sherbimet e bera...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.