U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


Audi a1

Audi a1


Shitet audi A1 viti 2014,1,6 naft automat,me 100 klm, me dogane te paguar,me te gjitha opsionet,bej dhe ndrrim.


Audi a3

Audi a3


Shitet audi a3 viti 2016 1.6 naft atomat, me te gjitha sherbimet e bera, cimimi 16000 i diskutuesh bej dhe ndrrim me ndonje makin


Bmw xi

Bmw xi


Shitet bmw x1,viti 2010,2.0 naft, automat, me te gjitha sherbimet e bera, cmimi 14000 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim


Cla

Cla


Shitet mercedez benz cla, viti 2016,1.6 naft, automat, super full me dogan te paguar, me 0 klm, bej dhe ndrrim,cmimi 38000 euro i diskutueshem


Passat

Passat


Shitet passat viti 2016,automat,2.0 naft,super full,me dogan te paguar,cmimi 24000 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim.


Passat 2017

Passat 2017


Shitet passat viti 2017,2.0 naft,super full,me 0 klm,me dogan te paguar, cmimi 28000 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim.


Range rover

Range rover


Shitet range rover viti 2012,3.0 naft,super full,me dogan te paguar,cmimi 18500 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim.


Bmw X6

Bmw X6


Shitet bmw X6 viti 2009,me 90 klm,me te gjitha sherbimet e bera,cmimi 22000 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim me ndonje makin.


Audi A3

Audi A3


Shitet Audi A3,viti 2017,1.6 nafte,automat,me te gjitha sherbimet e bera,super full me te gjitha opsionet,me dogan te paguar


Polo 2004

Polo 2004


Shitet polo,viti 2004,benxin,me dogan te paguar me te gjitha sherbimet e bera,bej dhe ndrrim me ndonje makin,cmimi 3000 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim.


Audi A4

Audi A4


Shitet audi A4,viti 2012, 2.0 benzine,automat,me dokumenta te paguara per 1 vit,te gjitha sherbimet e bera,cmimi 15500 euro i diskutueshem,bej dhe ndrrim me ndonje makin


Cady

Cady


Shitet volkswagen cady viti 2013,1.9naft manual me te gjitha sherbimet e bera,cmimi 6800 euro i diskutueshem bej dhe ndrrim me ndonje makin....


Golf 5 benzin gaz

Golf 5 benzin gaz


•Shitet:Golf 5 •Viti:2009 •Kubiku:1.6 Benzin-Gaz •Me:165:km •Makina esht me dogan te paguar,me ekstra opsione esht full,impjantin e gazit e ka te fabrikes,sherbime te sapo bera,bej dhe ndrrim me ndonje makin,cmimi i aryshem dhe i diskutueshem.


Ford Fiesta 2011

Ford Fiesta 2011


•Shitet:Ford Fiesta •Viti:2011 •Kubiku:1.4 Benzin-Gaz •Me:113:km •Makina esht me dogan te paguar,me ekstra opsione esht full,impjantin e gazit e ka te fabrikes,sherbime te sapo bera,bej dhe ndrrim me ndonje makin,cmimi i aryshem dhe i diskutueshem.


Ford Fiesta 1.4 Naft

Ford Fiesta 1.4 Naft


•Shitet:Ford Fiesta •Viti:2009 •Kubiku:1.4 Naft •Me:113:km •Makina esht me dogan te paguar,me ekstra opsione esht full,sherbime te sapo bera,bej dhe ndrrim me ndonje makin,cmimi i aryshem dhe i diskutueshem.


TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D4D 2008

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D4D 2008


TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D4D,VITI 2007,KLIMATRONIK,START&STOP,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE,KEYLESS,DISQE ALUMINI,GOMA 90%,E ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,GATI PER TARGA 0692113525


TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN AUTOMAT FULL 2010

TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN AUTOMAT FULL 2010


TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN+GAZ,VITI 2010,KAMBJO AUTOMATIKE STEPTRONIK+-(me marsha ne timon F1),KOMPJUTER BORDI,NAVIGATOR,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,SENSOR PARKIMI,DRITA KSENON,MAKINA KA ARDHUR NGA ZVICRA DHE KA 3 MUAJ QE PERDORET NE SHQIPERI,ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE,TE GJITHA SHERBIMET E BERA,MOTORRI ES...


SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006


SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE,VITI 2006,KAMBJO AUTOMAT,4X4,KLIMATRONIK,KOMANDA NE TIMON,SERDILE ME NGROHJE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,behet 100%me gaz, 0692113525


SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 FULL

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 FULL


SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN,VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMATRONIK,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,SERDILJE LEKURE ME NGROHJE,DISQE ALUMINI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,ME LIBRA SHERBIMI,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE SHUME TE MIRE, 0692113525


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!