U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Pc+Monitor

Pc+Monitor


PC+Monitor HP Z210 Worksation + Philips 220BLP 22inch Core i5 2400-CPU @3.10GHz , 8GB RAM up to 16GB , 64bit , Windows 10 Pro 


HP WORKSTATION Z420 (SUPER OKAZION) SASI E LIMITUAR!

HP WORKSTATION Z420 (SUPER OKAZION) SASI E LIMITUAR!


~CPU XEON E5-1620 V2 3.7 GHZ TURBO 3.9 ~RAM 16 GB DDR3 ECC ~HDD 250GB SSD ~HDD 500 GB 7200 RPM ~GPU QUADRO K2000 2 GB DEDIKUAR UP 5GB ~WINDOWS 7 PROFESIONAL ~MAUS + TASTJERE Ky produkt ka 12 muaj Garanci! ~KODI: 946


HP PAVILION 14 (SI I RI) SUPER OKAZION E PERSHTATESHME PER PUNIME ING!

HP PAVILION 14 (SI I RI) SUPER OKAZION E PERSHTATESHME PER PUNIME ING!


~CPU i5-7200U TURBO 2.5 GHZ TURBO 3.1 ~MEM 12 GB DDR4 ~HDD 250SSD ~GPU HD520 ~GPU MX940 2GB DEDIKUAR ~SCR 14 INCH FULL HD 1920-1080 ~WEBCAMEA -USB 3.0 - Etj ~BATERIA 4-5 ORE ~WINDOWS 10 LICENSUAR Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! ~KODI: 1823


PC GAMING EXTREM I9 (SUPER OKAZION)

PC GAMING EXTREM I9 (SUPER OKAZION)


~CPU i9 9700KF 3.6GHZ OCTA CORE 4.9 GHZ ~MATHERBOARD MSI Z390 ~MEM 32GB HYPERX ME FTOHJE ~HDD 500GB SSD ~GPU GTX 1060 6GB DEDIKUAR ~PSU 500WAT CULLER MASTER ~MAUS TASTJERE 4TECH GAMING Ky produkt ka 12 Muaj Garanci! ~KODI: 1829


Laptop Lenovo Thinkpad T440p

Laptop Lenovo Thinkpad T440p


Oferte Lenovo ThinkPad T440p 🔥 ▶ Ekran 14.1" ▶ CPU: Intel Core i5-4300m 2.60 GHz ▶ RAM: 8 GB DDR3 Memory ▶ HDD: 1000 GB Sata ▶ GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 159 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁 Shitje me Karte BKT Prima ( 0%...


Hp Z440 Workstation

Hp Z440 Workstation


Oferte nga Planet Computers 🔶 Workstation HP Z440 🔶 i pershtatshem per programe 3D, CAD, paketat Autodesk, Adobe, programe Inxhinjerike etj 🔷 CPU: Xeon E5-1650 v3, 3.50 ghz 6 Core /12 Thread 🔷 RAM: 32 GB DDR4, 2400 MHz Memory 🔷 SSD: 250 GB Sata 🔷 HDD: 1000 GB Sata 🔷 Grafike: nVidia Quadro M50...


Lenovo Workstation S30

Lenovo Workstation S30


Oferte nga Planet Computers 🔶 Workstation Lenovo S30 Thinkstation 🔶 i pershtatshem per programe 3D, CAD, paketat Autodesk, Adobe, programe Inxhinjerike etj 🔷 CPU: Xeon E5-2690, 8 Core / 16 Thread 2.90 GHz 🔷 RAM: 16 GB DDR3, 🔷 SSD: 120 GB Sata 🔷 HDD: 500 GB Sata 🔷 Grafike: nVidia Quadro K2200,...


Laptop Hp Elitebook 850 G2

Laptop Hp Elitebook 850 G2


Oferte nga Planet Computers 🔶 Laptop HP EliteBook 850 G2 🔶 🔷 Ekran: 15.6" Full HD 🔷 CPU: Intel Core i5-5300U 🔷 RAM:8 GB DDR3 Memory 🔷 SSD: 250 GB Sata 🔷 GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 299 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁 Shit...


Laptop Lenovo Ideapad 320 Core i7-8th Gen ( Brand New )

Laptop Lenovo Ideapad 320 Core i7-8th Gen ( Brand New )


Oferte nga Planet Computers! 🔶 Lenovo IDEAPAD 320 BRAND NEW 🔶 🔷 Ekran 15.6" FHD 1920 x 1080 🔷 CPU: Intel Core i7-8550U up to 4.00 GHz 🔷 RAM: 8 GB DDR4 Memory 🔷 SSD: 250 GB Sata 🔷 GPU: Nvidia MX 150 2 GB Per me shume ------> https://cutt.ly/Lenovo-320-core-i7 Cmimi: 779 € per me shume ko...


Gaming Pc

Gaming Pc


Oferte nga Planet Computers! 🔶 GAMING PC 🔶 🔷 Kase: Sharkon Kase Gaming WINDOW LED 🔷 Bllok Ushqimi: Cooler Master PSU 600W 🔷 CPU: Ryzen 5 2600 X, 6 CORE 4.25 GHz 🔷 Motherboard: MSI B450 GAMING PLUS MAX 🔷 RAM: 16 GB DDR4 2400 MHz 🔷 SSD: 250 GB Kingston Sata 🔷 HDD: 1000 GB Toshiba Sata 🔷 K.Gra...


Router Dual Band AC1200

Router Dual Band AC1200


Oferte nga Planet Computers! 🔷TP Link Archer C50 AC1200 Wireless Dual Band Router Frequenca: 2.4GHz and 5GHz 2.4GHz: Up to 300Mbps 5GHz: Up to 867Mbps Wireless: IEEE 802.11n/g/b 2.4GHz IEEE 802.11ac/n/a 5GHz Cmimi 3999 Leke per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Munde...


Point of Sale Pos per Markele Restorante dhe pika shitje te ndryshme

Point of Sale Pos per Markele Restorante dhe pika shitje te ndryshme


Oferte nga Planet Computers, POS all in one i pershtatshem per Markete / Bar Restorante dhe Pika shitje te ndryshme. 🔶 COM01103 POS (Point of Sale) 🔶 🔷 Ekran 15" TOUCHSCREEN 🔷 CPU: Intel Core i3-3217U 🔷 RAM: 4 GB DDR4 Memory 🔷 SSD: 64 GB Sata 🔷 GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 79.900 Lek pe...


Laptop HP Elitebook 840 G3

Laptop HP Elitebook 840 G3


Oferte nga Planet Computers 🔶 HP EliteBook 840 G3 🔶 🔷 Ekran 14.1" FHD 1920 x 1280 🔷 CPU: Intel Core i5-6300uup to 3.00 GHz 🔷 RAM: 8 GB DDR3 Memory 🔷 SSD: 250 GB Sata 🔷 GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 289 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte I...


HP COMPAQ CQ58 ( Brand New )

HP COMPAQ CQ58 ( Brand New )


Oferte nga Planet Computers 🔶 HP COMPAQ CQ58 (i Ri) 🔶 🔷 Ekran 15.6" HD 720p 🔷 CPU: Intel Core i5-3230M 2.60 GHz 🔷 RAM: 8 GB DDR3 Memory 🔷 HDD: 500 GB 🔷 GPU: Intel HD Graphics Cmimi: 389 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁 Shi...


Acer Aspire R13 Core i7 ( i Ri )

Acer Aspire R13 Core i7 ( i Ri )


Oferte nga Planet Computers 🔶 ACER Aspire R13 (i Ri) 🔶 🔷 Laptop i konvertueshem ne Tablet 🔷 Ekran 13.3" FHD 1280p TouchScreen 🔷 CPU: Intel Core i7-5500u up to 3.00 GHz 🔷 RAM: 8 GB Memory 🔷 SSD: 250 GB 🔷 GPU: Intel® HD Graphics 5500 Cmimi: 649 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 /...


Acer Aspire R13 Core i7 ( i Ri )

Acer Aspire R13 Core i7 ( i Ri )


Oferte nga Planet Computers 🔶 ACER Aspire R13 (i Ri) 🔶 🔷 Laptop i konvertueshem ne Tablet 🔷 Ekran 13.3" FHD 1280p TouchScreen 🔷 CPU: Intel Core i7-5500u up to 3.00 GHz 🔷 RAM: 8 GB Memory 🔷 SSD: 250 GB 🔷 GPU: Intel® HD Graphics 5500 Cmimi: 649 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 /...


HP Prodesk 600 G2 Core i7-6700

HP Prodesk 600 G2 Core i7-6700


Oferte nga Planet Computers 🔶 HP ProDesk 600 G1 🔶 🔷 CPU: Intel Core i7-4770 3.40 GHz up to 3.90 GHz 🔷 RAM: 8 GB Memory DDR3 🔷 HDD: 500 GB 🔷 GPU: Intel® HD Graphics 4600 Cmimi:279 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁 Shitje me K...


HP Prodesk 600 G1 Core i7-4770

HP Prodesk 600 G1 Core i7-4770


Oferte nga Planet Computers 🔶 HP ProDesk 600 G2 🔶 🔷 CPU: Intel Core i7-6700 3.40 GHz up to 4.00 GHz 🔷 RAM: 8 GB Memory DDR4 🔷 HDD: 1000 GB 🔷 GPU: Intel® HD Graphics 530 Cmimi:449 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁 Shitje me K...


Laptop Lenovo Thinkpad X270

Laptop Lenovo Thinkpad X270


Oferte nga Planet Computers 🔶 Lenovo Thinkpad X270 🔶 🔷 Ekran: 13" HD 🔷 Intel Core i5-6300u, 2.40GHz up to 3.00 GHz 🔷 RAM: 8 GB Memory DDR3 🔷 SSD: 250 GB 🔷 GPU: Intel® HD Graphics 520 Cmimi:229 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti...


Laptop HP Probook 450 G5 ( i Ri )

Laptop HP Probook 450 G5 ( i Ri )


Oferte nga Planet Computers 🔶 HP ProBook 450 G5 (i Ri) 🔶 🔷 Ekran: 15.6" Full HD, 1280p 🔷 Intel Core i5-8250u, 1.60GHz up to 3.40 GHz 🔷 RAM: 8 GB Memory DDR4 🔷 SSD: 250 GB / HDD 500 GB 🔷 GPU: Intel® UHD Graphics 620 Cmimi:589 € per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925 🎁 Mu...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!