U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Baby Phone Voice

Baby Phone Voice


Baby Phone ! Radio per femije! Radio e cila lihet ne dhomen e bebit gjat gjumit, e cila sinjalizon kur ai zgjohet nga gjumi ! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex! Faleminderit


Super Laptop Dell Precision M4500

Super Laptop Dell Precision M4500


***OKAZION*** Shitet Laptop Super Performant Dell Precision M4500 Workstation. I Perdorur, Ne Gjendje Shume te Mire. ***SPECIFIKAT*** -Core i7 -Ram 8 GB -HDD 297 GB -Ekran 15.6 inch 1920x1080 HD Ultra Sharp LED -Karikues origjinal *Bonus> Canta dhurate Cmimi 37900 Leke.


Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian

Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian


Shitet Motorr Saci: Stab HH-100 Origjinal Italian. Marka numur nje ne bote. Hekur 100%, jo me pjese plastike. I perdorur por ne gjendje shume te mire, punon ne rregull 100%. Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha llojeve. Te dhenat: Motorr i antenës satelitore - USALS me SAT FINDER Prot...


JL BREAKER monopod

JL BREAKER monopod


JL BREAKER monopod! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex


Shitje dhe montime kamerash sigurimi (DAHUA)

Shitje dhe montime kamerash sigurimi (DAHUA)


shitje dhe montime kamerash dahua kamera 2 mgp kamera 2.4 mgp kamera 4 mgp kamera 6 mgp kamera 8 mgp kamera 12 mgp kamera me IPC


fujitsu

fujitsu


dual core ram 3 gb hdd 400 gb


laptop compaq 615

laptop compaq 615


procesor x2 dual core 2.20 ghz ram 3 gb hdd 320 gb bateri 30 min


laptop lenovo

laptop lenovo


shitet laptop lenovo procesor intel core 2 duo 2.00 Ghz ram 3 gb hdd 80 Gb bateri 1 ore


Mikrofon Sony DM-301

Mikrofon Sony DM-301


Mikrofon Sony DM-301! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex


Konig 4-Port Usb

Konig 4-Port Usb


Konig 4-port Usb Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve, me posten Adex


Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS

Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS


Shitet : Launch X 431 GDS diagnostifikim profesional i te gjitha autoveturave prodhuar ne Gjermani i certifikuar nga prodhuesi i launchit ne Gjermani. Cmimi 900 euro I perdorur update fri deri me 12. 2019. Te intresuarit te telefonojne:+355696511122


Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic

Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic


Shitet kompjuter laptop Lenovo Thinkpad T420s 237 ssd, i instaluar me programin Bosch KTS 540 Esi tronic 2.0 wireless bashke me multipleksin Dignostifikon programon te gjitha tipet e makinave . I blere tek Kadiu . Cmimi 1100 euro i diskutueshem . I gatshem per cdo lloj prove . Cel....+355696511122


Canon EOS 5D mark IV

Canon EOS 5D mark IV


Canon EOS 5D Mark IV Ekran 3.2" me prekje 30.1 Megapixel Full-frame CMOS Sensor 4K Video - 30 fps . FHD - 60fps .. HD - 120p Wi-Fi, NFC, Bluetooth dhe GPS Shoqerohet me Lente: - Sigma 35mm 1:1.4 Ø67 - Canon UltraSonic 85mm 1:1.8 - Canon UltraSonic 16-35mm 1:2.8 Aparati esh...


MacBookPRO 2018 TouchBar/ Core i7/ 16RAM/ 1TB SSD

MacBookPRO 2018 TouchBar/ Core i7/ 16RAM/ 1TB SSD


MacBook PRO 2018 TouchBar + Fingerprint (four Thunderbolt 3 Ports) Ekrani: 13inch True-Tone Display 2560x1600 (226ppi) CPU: Intel Core i7-8559U (gen 8) - 2.7 GHz TurboBoost 4.5GHz, 128MB eDRAM RAM: 16GB 2133MHz LPDDR3 SSD: 1 TB NVMe (1024 GB) GPU: Intel Iris Plus Graphics 655 - 1536MB...


Canon EOS 5D Mark III + Sigma 85mm

Canon EOS 5D Mark III + Sigma 85mm


Canon EOS 5D Mark III Ekran 3" 27.1 Megapixel Full-frame Sensor Shoqerohet me Lente: Sigma 85mm 1:1.4 Ø86 Aparati eshte ne gjendje shume te mire Me kontaktori ne whatsapp nese deshironi foto origjinale.


Step Motor 5v

OFERTE TABLETE 10core HI9 Air(1cop e fundit)

OFERTE TABLETE 10core HI9 Air(1cop e fundit)


RAM/ROM:4GB/64GB Network :4G LTE Display resolution:2560x1600 Display Size:10.1" Processor Core:10 core Performanca ne lojra: https://www.youtube.com/watch?v=e_X7Xy86cto 180mij leke te vjetra


!!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

!!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB


E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te tille perdor dhe vete 240mij lek te vjetra i diskutueshem


GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN


Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe eshte ne foto 210mij lek i diskutueshem whatsapp +355696993848


shitet ndrohet

shitet ndrohet


shitet lg v35 thinq.gjendja 9/10.6gb dhe 64gb.snapdragon 845.viti 2018.jepet me garanci.super ne cdo drejtim.tel mund te ndrohet me tel me parametra te njejte+- diferencen.