U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Biznesi

Shitet Biznesi


Shitet biznesi ne hyrje te Komunes se Parisit. 120m katror i kompletuar. Me hipoteke. Bar-Restorant-Catering. Shitet per arye emigrimi.


Ambient me qera, mbrapa TEG

Ambient me qera, mbrapa TEG


Mbrapa Tegut, ngjitur me shtypshkronjen Pegi, 1.200 M2, 3 euro i diskutueshem. Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 500m² trruall+500me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Sht...


SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE


Shitet biznesi i alfa market, perballe kompleksit molla, tek astiri. Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletuar si dhe monitorimi, ambient me punime bashkohore, shtruar me parket, shkalle druri., Me pune dhe klientele te ngritur prej 5 vitesh. Telefon:...


Natyral Green House Albania

Natyral Green House Albania


🍃Natyral Green House🍃 Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱 Natyral Green House Ofron edhe shitje Online 📲 +355699763943 Viber/Whatsapp Fb-Bio Natyral Page Fb-Bio-Natyral A & V Instagram-Natyral_Green_House_Albani...


PO KERKON AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE TE VOGEL?

PO KERKON AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE TE VOGEL?


NJESI SHERBIMI 23.7M2 NE KOMPLEKSIN MAGNET, AFER 21 DHJETORIT. E PERSHTATSHME PER ZHVILLIM BIZNESI POR EDHE ZYRE. ORIENTIMI I DYFISHTE JUG-PERENDIM. Ndodhet ne nje objket te ri me pamje nga kompleksi dhe afer rruges unazore te tij. PAGESA ME KESTE


SUPER AMBIENT BIZNESI ME QERA, TE GARDA

SUPER AMBIENT BIZNESI ME QERA, TE GARDA


Jepet Ambient me Qera per zhvillim Biznesi ose zyra tek Garda! Siperfaqe e përgjithshme 218 m2. ✔️Sistem Aspirimi ✔️Sistem Kondicionimi ✔️SisTem Antizjarr, Antitym ✔️Sistem Alarmi ✔️Sistem Survejim me Kamera ✔️Dere e Blinduar Antipanik ✔️Tualete te Ndara ✔️Fasade Xhami Kontakt: 📞+ 355 6...


Auto klima Gerti

Auto klima Gerti


Valvula kompresorash per automjete te ndryshme.


Bëni kredinë tuaj në 48 orë pa asnjë aluzion

Bëni kredinë tuaj në 48 orë pa asnjë aluzion


Kam një kapital prej 4,000,000 € që u ofroj të gjithë njerëzve seriozë që dëshirojnë të marrin një kredi për realizimin e një projekti. Kjo hua do të ishte afatshkurtër dhe afatgjatë nga 1000 në 2.7 milion euro të akorduara për të gjithë personat me reputacion; Të gjithë personat që duan këtë kredi....


Huazoni financimin

Huazoni financimin


Ne ju ofrojmë një kredi prej 1000 deri 500.000 € me kushte shumë të thjeshta. Ne gjithashtu bëjmë investime dhe hua midis të gjitha llojeve. Ne ofrojmë kredi afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë, pavarësisht sasisë së kredive të kredisë tuaj me një normë interesi prej 2% dhe kushteve të ripagimit t...


Hyrje me qera

Hyrje me qera


Hyrja ndodhet ne katin e 6 Perballe stadiumit ne durres