U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop  nga 28 dhembe

Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop nga 28 dhembe


Shiten ingranazhe per motorr biciklete elektrike te importuara nga Anglia me 28 dhembe 3 cop . Cmimi 100 euro . Cel ; +355696511122


Shitet Biciklete

Bicikleta WINORA CB2 26" model 2014

Bicikleta WINORA CB2 26" model 2014


Shitet ; Biciklet Winora cb2 Hibride model 2014 ne gjendje shume te mire pothuajse e re sistemi elektrik Bosch, frena me alkol Magura .Cmimi 800 euro oferta .Cel: +355696511122 . Per cdo informacion shiko ne linkun ;WINORA CB2 26" (MODEL 2014)


BIÇIKLETE Hercules

BIÇIKLETE Hercules


BIÇIKLETE HERCULES 28


Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta


Biciklete 29 LXTX 🕹Marrshe 9x3 🎮Frena me alkol 🎖Akse Bllok 🏆Susta para me regjistrim 🚴‍♀️Trup Alumini 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


🚴‍♀️Biciklete 26 mtb xl 🕹Marrshe 7x3 🎮Sistem frenimi me disk 🎖Akse bllok 🏆Susta para etj 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


🚴‍♀️Biciklete 26 mtb xl 🕹Marrshe 7x3 🎮Sistem frenimi me disk 🎖Akse bllok 🏆Susta para etj 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta per femije

Bicikleta per femije


Super Bike 16 👦👧per femije nga mosha 4 - 9 vjec 🌟Me zile, kosh,zgare & parafranga . 🏘 Vizitoni dyqanin tone.Adresa: 30 metra nga kryqezimi i rruges Siri Kodra


Biciklete per Femije

Biciklete per Femije


Biciklete 12 Origjinale e perdorur e pershtatshme per femije nga mosha 2 deri ne 5 vjec 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


Ktm bike... 28 city.. 7× 3 marshe..trup alumin Sistem ndricimi shimano me dinamo ne tambure. kontakt +355685196474


Bicikleta

Bicikleta


Biciklete Cirku 20


Bicikleta

Bicikleta


LXTX Bike 26 🕹9x3 marshe 🌟Dopiodisk 🌟Diskofren 🌟Amortizator perpara me regjistrim ✔Trup Alumini 🚲Pjese Origjinale 🌟Frena Alkol 🎖Akse bllok 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


Super bike 24 Marshe 7x3 Amortizator perpara Diskofren Akse bllok 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Biciklet 26 10000 ne gjendje shume te mir

Biciklet 26 10000 ne gjendje shume te mir


Biciklet 26 8000 ne gjendje shume te mir E bler ne gjermani