U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


OKAZIONNN Mercedes Benz R Class 320CDI 4 MATIC

OKAZIONNN Mercedes Benz R Class 320CDI 4 MATIC


Mercedes Benz R320 CDI Diesel 4 MATIC , Viti Prodhimit 2006,Automatik marshat ne timone, paketë sport, LUNGO 6 vendsh , navigator , sallon gjysem lekure gjysem kamosh , sedilje elektrike + ngrohje , disqe alumini , drita kseno , sensor parkimi , klima , letra te paguara, ne gjendje shume te mire mot...


130 000 - 139 999

130 000 - 139 999


BMW X5 xDrive ” Me doganë TË PAGUAR. Viti 2011. Motor NAFTË. Cilindrata 2993. “JO TAKS LLUKSI” 141,000 mijë KM me garanci 100%... Tavan PANORAMIK. Kamera ,Kambjo AUTOMATIKE. Sensor PARKIMI,PARA/MBRAPA. KLIMATRONIK,Para/Mbrapa. Serdile ELEKTRIK,MEMORY,NGROHJE. Sallon LËKURE. Xhama TË ERRËT ORIGJINAL....


BMW X6 xdrive 3,5

BMW X6 xdrive 3,5


BMW X6 X-DRIVER 3,5 Benzinë , Viti Prodhimit 2010 me 186,174 km origjiale, E sapo ardhur me dogan te paguar, nuk ka taks luksi..sensor parkimi, klima bizonale marsha ne timon, sedilje elektrike ngrohje+ftohje,xhama te zinj origjinal, pasqyrat me mbyllje, hapje mbyllje qendore, baxha xhami, navigator...


Nissan Navara 2.5dci 2006 Automatik

Nissan Navara 2.5dci 2006 Automatik


Makina esht importuar para 2muj prej Suedi, para 2 muj eshte ber servis ne Suedi per mbi 1000euro- frena me gjith diske, gjith filteret, e vaj motori, vaj te automatikut e gjera te tjer. Makina esht 100% ne top forme, Makina esht ne Struga Maqedoni 8km larg prej Prenjas mundt ne cdo kohe te shifet d...


1000KM VW GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION OKAZION-16

1000KM VW GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION OKAZION-16


VOLKSWAGEN GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -MAKINE 1000 KM -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR 2015 MODEL 2016 - MAKINE SHOWROOM (MAKINE SALLONI) -FACELIFT -BAXHO PANORAMIKE -Seria GTI- INDIVIDUAL -1600 KM ORIGJINALE VW -Kambio MANUALE -PARK DISTANCE CONTROL...


OKAZION ↘️ AUDI A6 2.0 dizel 2005 ↘️

OKAZION ↘️ AUDI A6 2.0 dizel 2005 ↘️


Shitet Audi A6.viti 2005,motor 2.0 naft.makina esht ne gjendje perfekte,motorike, xhenerike,dhe vizuale.ME NAVIGATOR,6 CD PLAYER,PILOT AUTOMATIK,DRITAT XENON,ABS,SRS,ESP, SENSOR PARKIMI,ETJ....letrat te paguara deri mars 2020.goma 100% te reja te sapovendosura. JO NDRIM.


Okazion!Mercedes Benz E200Kompressor Avantgarde 05

Okazion!Mercedes Benz E200Kompressor Avantgarde 05


Shitet Mercedes Benz E200 KOMPRESSOR Benzine Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!196Mije KM!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Timon druri origjinal timon me levizje elektrike Navigator drita bi xenon me vetepozicionim sipas terrenit larese fene...


SHITET NDROHET A KLAS 200 CDI ELEGANCE AUTOMAT2007

SHITET NDROHET A KLAS 200 CDI ELEGANCE AUTOMAT2007


SHITET OSE NDERROHET - MERCEDES - A KLAS 200 CDI -KM 203 000 ORIGJINALE ME.LIBER SERVISI TE VETAT - MODEL ELEGANCE - VITI- 2007 - NGJYRA GRI E HALUR METALIK NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - KAMBIO AUTOMATIKE - TAPICERIA GRI E ERRET COPE SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 16 - GOMA 90 % -...


volvo XC 90 benzi 3.2

volvo XC 90 benzi 3.2


shitet volvo xc90 viti 2007 3.2 bwnzi makina esht me dogan te prer gjendje perfekte nga te gjitha anet motorrik si dhe xhenerike cemimi pak i diskutushem 6400 euro pranoj dhe nderrim flm


Shitet-Nderrohet Chrysler2.7 Benzin Gaz Automatik

Shitet-Nderrohet Chrysler2.7 Benzin Gaz Automatik


Chrysler modeli 300 c motor 2.7 Benzin Gaz (nuk e kap taksa e luksit) Shume makine e mbajtur dhe shume ekonomike,me prove Pogradec Tirane 15 mij lek te vjetra. Ndezje me pult e motorrit nga larg ,shume e pershtatshme ne Dimer. Per me shume informacione telefononi ose shkruani ne Whatsapp. Cmimi sh...


EVO 220 CDI Automat (i ardhur nga zvicra)

EVO 220 CDI Automat (i ardhur nga zvicra)


MB E-Class 200 cdi EVO Kamio automatike Viti: 08/2007 (2 celsa perkates) Km: 320.000 I sapo ardhur nga zvicra (dogane e paguar) Cmimi: 5900€ Mundesi financimi me keste Cel: 0693511095 Auto Motal


VW POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION LED PANORAM*2016

VW POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION LED PANORAM*2016


VOLKSWAGEN POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR 2015 MODEL 2016 - 1 DORE MAKINE -FACELIFT -PANORAME -Seria R-Line - INDIVIDUAL -65000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV -Kambio MANUALE -PARK DISTANCE CONTROL -CAMERA -DCC- D...


Shitet ose nderohet

Shitet ose nderohet


Shitet ose nderohet ne gjendje shume te mire dhe shume shume ekonomike


Volvo xc90 2.4 nafte Automat 7 vendeshe 🇨🇭

Volvo xc90 2.4 nafte Automat 7 vendeshe 🇨🇭


Volvo xc90 2.4 nafte kamio automatike me 7vende e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar (ne cmim perfshin dhe targat letrat e paguara per 1 vit) makina esht full Opsion. 210.000km viti 06/2005. Cel: 0693511095 Auto Motal


E klas 220 cdi Automatike

E klas 220 cdi Automatike


Shes E klas 220 cdi Automatik ne gjendje shum te mir dhe shum i paster me letra te paguara per nji vit e gatshme per çdo lloj prove nga ana juaj per ma shum kontakyoni me tel


🔹TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE ~ 2007 ~AUTOMATIKE🔹

🔹TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE ~ 2007 ~AUTOMATIKE🔹


TOYOTA YARIS 1.4 nafte 🔹 VITI 2007🔹 Kambio AUTOMATIKE🔹 163447 KM me liber servisi 🔹 Radio cd origjinal + komanda ne timon🔹KLIMA DIGITALE🔹 Pasqyra elektrike + xhama elektrike🔹 SENSOR SHIU🔹 SENSOR DRITASH🔹 DRITA MJEGULLE🔹KEYLESS GO HAPJE MBYLLJE QENDRORE + NDEZJE 🔹GOMA TE SAPOVENDOSURA 100 % te REJA🔹...


OKAZIONNN Smart forfour 1.3

OKAZIONNN Smart forfour 1.3


Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicra. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.


OKAZIONNN AUDI S4 quattro 333 hp

OKAZIONNN AUDI S4 quattro 333 hp


Audi S4 quattro ose 4x4 2010 179 mij km origjinale me liber sherbimi 3.0 TFSI Makina ka ardhur nga Zvicra Ka Xhama te zi origjinal Bixenon dhe levizje feneresh majtas djathtas dhe lart poshte sipas terrenit Ngrohje sedilesh Navi Ndezje Start/Stop pa celes ne kuader Ka 4 Opsione Guide: Econo...


golf IV super gjendje!!

golf IV super gjendje!!


Mororr 2.0,TDI Automat 7G DSG TRONIC Sedilje me ngrohje Klima tronic Xhama te zinje origjinal Goma te reja Pireli, te sapovendosura Letra per nje vit 2 çelsa Full option.