U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Super Apartament 1+1 Komuna e Parisit

Super Apartament 1+1 Komuna e Parisit


Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, mbi Kristal Center tek Big Market. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri kati i 1 banim, sipërfaqe banimi e apartamentit 67.5 m2, me hipoteke. Organizimi: salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, korridori, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni, bosh. Per me...


Super Apartament 2+1 per zyra ne Tirane

Super Apartament 2+1 per zyra ne Tirane


Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut buze rruge kryesore. Informacion mbi apartamentin: ndërtim ekzistues kati 3 banim, sipërfaqja e apartamentit 90 m2. Organizimi: 4 dhoma, 2 ambiente gatimi, 2 tualete, i investuar me sistem ngrohje me gaz, kondicioner, i shtruar me parket i pershta...


Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, prane Proper Pizza parkimi i perfshire ne cmim.

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, prane Proper Pizza parkimi i perfshire ne cmim.


Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane proper pizza. Informacion mbi apartamentin: kati 2 banim i nje pallati 8 katesh, sipërfaqe totale 103 m2, dokumentacion i rregullt hipotekor. Organizimi: sallonin ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma...


Shitet apartament 3+1 tek Rruga Besim Alla, Misto Mame.

Shitet apartament 3+1 tek Rruga Besim Alla, Misto Mame.


Shitet apartament 3+1 tek Rruga Besim Alla, Misto Mame. Aprtamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 123.5 m2 . Organizimi: 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe ballkoni. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familj...


Jepet apartament me qera tek Selvia, 2 minuta prane qendres.

Jepet apartament me qera tek Selvia, 2 minuta prane qendres.


Jepet apartament me qera tek Selvia, 2 minuta prane qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri. Organizimi: ambient ndenje dhe gatim-ngrenie, dy dhoma gjumi, nje tualetdhe nje ballkon. Ka nje siperfaqe neto prej 90 m2 si dhe eshte i orientuar nga lindja. Mobilimi eshte...


Apartament 2+1 Sheshi Willson.

Apartament 2+1 Sheshi Willson.


Apartamenti është i pozicionuar në zonën Sheshi Willson. Informacion mbi apartamentin: Kati 11 banim, sipërfaqja e apartamentit 100 m2, orientim veri – lindje. Organizimi : salloni i ndenjes ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi 1 tualet, i investuar, i mobiluar, ndertim i ri. Per me shume informacio...


Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, prane bar Univers.

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, prane bar Univers.


Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane bar univers. Informacion mbi apartamentin: kati 6 banim godine 8 kateshe, sipërfaqe totale 96 m2, dokumentacion i rregullt hipotekor. Organizimi: sallonin ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 2...


Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, mbi Kristal Center tek Big Market.

Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, mbi Kristal Center tek Big Market.


Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, mbi Kristal Center tek Big Market. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri kati i 1 banim, sipërfaqe banimi e apartamentit 67.5 m2, me hipoteke. Organizimi: salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, korridori, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni, kondicjoner,...


Shitet apartament 3+1 tek Pazari i Ri.

Shitet apartament 3+1 tek Pazari i Ri.


Shitet apartament 3+1 tek Pazari i Ri. Disponon nje siperfaqe prej 114.11 m2 siperfqe apartamenti dhe 103.83 m2 siperfaqe verande ndodhet ne katin e 6-re te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore . Organizimi: salloni, 3 dhoma e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni. Per me shume info...


Shitet apartament në Lungo Mare Vlore me pamje fantastike.

Shitet apartament në Lungo Mare Vlore me pamje fantastike.


Shitet apartament në zonën e Lungo Mares ne Vlore me pamje fantastike. Informacion mbi apartamentin: kati 3 banim, sipërfaqja totale e apartamentit 119 m2 siperfaqe e brendshme 110 m2. Organizimi : salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, 2 ballkone. Cilësime të tjera: I mob...


Shitet apartament 2+1 Durres

Shitet apartament 2+1 Durres


Shiten apartamente 2+1 Rruga Taulantia, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 1, 3, 18 banim te nje pallati te ri dhe disponon nje siperfaqe totale prej 85.4m2 118 m2. Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Per me shume informacion apo nje vizite ne pron...


Shitet apartament 2+1 Vasil Shanto

Shitet apartament 2+1 Vasil Shanto


Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos. Apartamenti disponon siperfaqe totale 123 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim mundesi shfrytezimi tarrace. Organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike, orientim jug-lindje, pallat i viteve 1999 pa...


Shitet apartament 2+1 Rezidenca Fiori Di Bosko

Shitet apartament 2+1 Rezidenca Fiori Di Bosko


Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al. Apartamenti disponon siperfaqe totale: 95.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim. Organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike, orientim jug-lindje. A...


Apartament 2+1 Rezidenca ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al.Cmimi i Diskutueshem

Apartament 2+1 Rezidenca ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al.Cmimi i Diskutueshem


Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al. Apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim. Organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike, orientim jug-lindje....


Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit


Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit buze rruge kryesore. Ndodhet në katin 4 banim, në një pallat të ri 7 katesh me 2 ashensore, me dokumentacion të rregullt hipotekor, totalisht i investuar , me sipërfaqe totale 109.37 m2 ndersa siperfaqe e brendshme...


Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama Harry Fultz,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama Harry Fultz,


Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama Harry Fultz, 5 minuta larg nga Qendra. Apartamenti është i pozicionuar në katin 8 të një pallat të ri i me sipërfaqe totale prej 75 m2. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatmi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon, me ashensor. Per me shume inform...


Jepet apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut tek Kinema Agimi.

Jepet apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut tek Kinema Agimi.


Jepet apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut tek Kinema Agimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe disponon nje siperfaqe prej 80 m2. Organizimi: ambient ndenje dhe gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni n...


Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit


Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 64 m2. Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon kati 4 banim. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori...


Shitet apartament 2+1, Rruga e Kavajes prane Globe.

Shitet apartament 2+1, Rruga e Kavajes prane Globe.


Shitet apartament 2+1, Rruga e Kavajes prane Globe. Informacioni mbi apartamentin: sipërfaqe totale e apartamentit 104 m2, 10 m2 siperfaqe e jashtme dhe 94 m2 siperfaqe apartamenti, kati i 6 banim. Apartamenti ka: ambient ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, kubaturë rregullt. Disponon dok...


Shitet apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra.

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra.


Shitet apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues 6-katësh. Disponon nje sipërfaqe totale prej 75 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën t...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!