U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

IPHONE 11 PRO MAX 256GB GREE (NEW BOX) (EUROPIAN)

IPHONE 11 PRO MAX 256GB GREE (NEW BOX) (EUROPIAN)


~MEM 256GB ~COVER XHAM DHURATE! Ky produkt ka 12 Muaj Garanci! ~KODI: 1785


IPHONE XSMAX (USED BOX) EUROPIAN SUPER OKAZION

IPHONE XSMAX (USED BOX) EUROPIAN SUPER OKAZION


~MEM 64GB ~AKSESORE ORG TE KUTIS ~COVER XHAM DHURATE Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! ~KODI: 1755


Samsunung J6+ 32GB dhe J4+ 32GB European models

Samsunung J6+ 32GB dhe J4+ 32GB European models


🔥 SAMSUNG Galaxy J6+, 2018🔥 🔶 SM-J610FN/DS 🔶 3 GB Memory / 32 GB Internal 🔶 6" Ekran / Dual Camera / Dual Sim Cmimi 165 € 🔥 SAMSUNG Galaxy J4+, 2018🔥 🔶 SM-J415FN/DS Model Europian 🔶 2 GB Memory / 32 GB Internal 🔶 6" Ekran / Dual Camera / Dual Sim Cmimi 135 € 🎁🎁Mundesi Blerje me Kar...


Oferte Xiaomi Redmi Celular + Smartwatch

Oferte Xiaomi Redmi Celular + Smartwatch


🔶 OFERTE SMARTPHONE + ORE 🔶 🔷 Xiaomi RedMi 6A. 2/32 GB + MiBand2 🔷 Cmimi 139 € 🎁🎁Mundesi Blerje me Karte Identiteti🎁🎁 Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)👍👍 per me shume kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925


Samsung Note 9

Samsung Note 9


OFERTA TE CMENDURA! ~Shitet Samsung Note 9 (new) Transporti falas ne gjithe Shqiperine. Mundesi ta marresh me keste me karte ID. ~Garanci 6 muaj. ~Xham, Cover, Karikues Dhurate! ~Rr. Medar Shtylla (Kingoffice) 3 dyqane ngjitur me Oslo Bar. ~Email: officeking01@gmail.com


iPhone 7 plus 32Gb

iPhone 7 plus 32Gb


OFERTA TE CMENDURA! ~Shitet iPhone 7+ 32GB Transporti falas ne gjithe Shqiperine. Mundesi ta marresh me keste me karte ID. ~Garanci 6 muaj. ~Xham, Cover, Karikues Dhurate! ~Rr. Medar Shtylla (Kingoffice) 3 dyqane ngjitur me Oslo Bar. ~Email: officeking01@gmail.com


iPhone 6s 16GB

iPhone 6s 16GB


Super oferta! Blini cilesine dhe ne ju japim garancine! iPhone 6s 16GB. Kane garanci 6 muaj. Bejme dhe nderrime. Keni mundesi ta merrni me keste vetemme karte ID. Bejme transport ne te gjithe Shqiperine. ~Rr. Medar Shtylla (Kingoffice) 3 dyqane ngjitur me Oslo Bar. ~Email: officeking01@gmail.com


iPhone Pro Max 64 GB

iPhone Pro Max 64 GB


OFERTA TE CMENDURA! ~Shitet iPhone Pro Max 64GB. ~Brand: iPhone ~Model: iPhone Pro Max 64 GB ~Ram: 4GB ~Rom: 64 GB Transporti falas ne gjithe Shqiperine. Mundesi ta marresh me keste me karte ID. ~Garanci 12 muaj. ~Rr. Medar Shtylla (Kingoffice) 3 dyqane ngjitur me Oslo Bar. ~Email: officek...


iPhone X 64Gb !

iPhone X 64Gb !


OFERTA TE CMENDURA! ~Shitet iPhone X 64GB. ~Brand: iPhone ~Model: iPhone X ~Ram: 3GB ~Rom: 64 GB Transporti falas ne gjithe Shqiperine. Mundesi ta marresh me keste me karte ID. ~Garanci 6 muaj. ~Rr. Medar Shtylla (Kingoffice) 3 dyqane ngjitur me Oslo Bar. ~Email: officeking01@gmail.com


iPhone 6s Plus 16Gb i ZI SI I RI

iPhone 6s Plus 16Gb i ZI SI I RI


Shes iPhone 6s Plus 16Gb i ZI SI I RI.telefoni eshte akull fare shum i paster i ardhur nga Amerika.punon super me cip 3G/LTE.vjen bashk me karikuesin e vet origjinal.


Iphone XR 128giga akoma brenda garancise

Iphone XR 128giga akoma brenda garancise


Whatsapp: 0692286881 Ne gjendje si i ri. Pak i perdorur pa gervishtje e pa demtime. I mbajtur me mbrojtes. Bateria 97% Mund ta kontrolloni te ndonje dyqan per difekte ose demtime. Nuk nderrohet!


GOOGLE PIXEL XL 3A (SI I RI) SUPER OKAZION

GOOGLE PIXEL XL 3A (SI I RI) SUPER OKAZION


~MEM 64GB ~NGJYRA E ZEZE ~COVER DHURATE! Eshte si i ri dhe ka 3 Muaj Garanci garanci! ~KODI: 1835


Samsung shitet/nderrohet

Samsung shitet/nderrohet


Samsung a7 i 2018 4gb ram 64g model EU.tel esht pothuajse si i ri asnje shenje perdorimi asnje problem mban dhe shum bateri.shitet ose nderrohet me samsung s8 ose s9 +/- diferenc.


IPHONE PRO 11 64 GB GREEN (NEW BOX)!

IPHONE PRO 11 64 GB GREEN (NEW BOX)!


APPLE IPHONE PRO MAX 64GB SPACE GRAY BOX I PAHAPUR! Ky produkt ka 12 Muaj Garanci! "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 69 43 39723 Mail:info@crs.al Web:crs.al


SAMSUNG TAB A 2019 4G LTE 10.1 INCH !

SAMSUNG TAB A 2019 4G LTE 10.1 INCH !


-MEM 32GB -RAM 2GB -10.1 INCH -WIFI - 4G LTE -COVER DHURATE Produkti eshte i ri dhe k a 6 muaj garanci! -KODI: 1836


Shitet Asus Zenfone 5

Shitet Asus Zenfone 5


Shes Asus zenfone 5 ( i zi ) , Ram 2 GB , storage 16GB . I pajisur me dy karta . Telefoni eshte ne gjendje shume te mire , mbajtur me xham mbrojtes dhe kase armor , gjendja 9\10 .SHoqerohet me aksesor origjinal Shitet per arsye mosperdorimi . Cmimi 10000 leke, i diskutueshem.


Iphone 7 OKAZION

Iphone 7 OKAZION


Iphone 7 gjendja 10/10 asnje dallim nga i riu xham brojtes + cover asnje lloj problemi nofinger kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne Whatsapp


SAMSUNG A 50

SAMSUNG A 50


SHITET TEL SAMSUNG A 50 NË GJENDJE 10/10 ME KARIKUES ORIGJINAL FAST ME XHAM MBROJTËS DHE KLLËF MBROJTËS PËR MË SHUMË SHIKONI FOTOT SHITET 26000LEK FLM!


samsung s8 pluse

samsung s8 pluse


shitet s8 pluse ose nderrohet me iphoon 7 128 giga ose 7 pluse 32 giga


Shitet LG G6!

Shitet LG G6!


LG G6 ThinQ ne super gjendje. Pa shenja perdorimi. Ram 4gb. Finger print. Water resistant. 2 kamera 13mp. Bateria ne gjendje shum te mire. Shitet ne kuti me aksesoret origjinal. Karikues, kufje, karikues makine si dhe 3 kasa mbrojtese.


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!