U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014

Krijuar nga: makina makin

WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014 kilometra te garantuara mod. FRESH 049595560

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 9,300
Kategoria: Makina
Shteti : Kosova
Qyteti: Prishtina

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Polo
viti: 2014
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.