U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION LED PANORAM*2016

Krijuar nga: makina.2019

VOLKSWAGEN POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR 2015 MODEL 2016 - 1 DORE MAKINE -FACELIFT -PANORAME -Seria R-Line - INDIVIDUAL -65000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV -Kambio MANUALE -PARK DISTANCE CONTROL -CAMERA -DCC- DISTRONIC (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet) -ACC (Njohja e shenjes se trafikut) -AUTO HOLD -PARK ASSIST/ PARK PILOT -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -NAVIGATOR ME SISTEM " DISCOVER PRO"ME TOUCHSCREEN -DVD-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM -TELEFON VW -SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) -Tapiceri R-LINE ALCANTARA LEKURE NAPE 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE -TAVAN DISEGNO I ZI -KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA) -SENSORE PARKIMI VW Origjinale -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -SOUND PACKET MARMITA R-LINE -AMORTIZATORE SPORTIV ME ULJE NGRITJE -START/STOP -PILOT AUTOMATIK -XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE -PAKETA CHROME OUTSIDE -PAKETA SPORT -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.) -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, -BORD KOMPJUTER -FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE -FENERE BIXENON - AIRMATIC AIR SUSPENSION SYSTEM COMFORT AND SPORT -NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -5 koka sediljesh, -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -SEDILE ME NGROHJE -TIMON R-LINE MULTI FUNCTIONAL -Timon hidraulik, -Disqe alumini 18 inches te Markes ` VW R-LINE 2016 -Goma të sapovendosura (90%) -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005

Krijuar 4 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Polo
viti: 2016
kilometrat: 65 000 - 69 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Benzinë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni