U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW PASSAT CC 2.0 TDI 2015(Dogana paguar dhe targa

Krijuar nga: makina.2019

Shikime: 2818

Vw passat cc 2.0 TDI bluemotion,kamjo automatike DSG .Pilot automatik,navigator,mp3,karte memorie.Tapiceri lekure zeze,sedilje me ngrohje 4+1.Start/stop per fikje n trafik, AutoHold.Sensor shiu,sensor dritash per ndezje automatike, pasqyrat me rezistence ngrohje dhe erresim automatik kundra verbimit,sensor parkimi.Stopat led, fenerer bixenon +led me opsionin qe kthehen ne baze te kthesave(me levizjen e timonit).Xhama te zinj origjinale.Makina ka dy pal goma vere dhe dimer bashke me disqet njera 18 dhe tjetra 17.Gjendje visuale, xhenerike ,motorrike eshe prefekte dhe e gatshme per cdo lloj prove.Makina eshte me liber servisi dhe me te gjitha sherbimet e bera ne VW.Doganen e ka te paguar dhe me targa Shqiptare.

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 14,700
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Volkswagen
modeli: CC
viti: 2015
kilometrat: 150 000 - 159 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E bardhë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!