U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW PASSAT CC 2.0 tdi (170ps) 🇨🇭AUTO DEDA🇨🇭

Krijuar nga: Shop Al

CC 🇨🇭🇨🇭VW PASSAT CC🇨🇭🇨🇭 🏷vit prodhimi 12.2009 🏷motorr 2.0 tdi (170 ps) 🏷kambio automat DSG 🏷park assist (sistem vetparkimi) 🏷navigador GPS 🏷kompiuter bordi 🏷komanda ne timon F1 🏷interior lekure/kamosh sport 🏷sendile me ngrohje 🏷Auto HOLD 🏷isofix 🏷amortizim sport/comfort sipas rruges 🏷bluetooth 🏷klimatronic 🏷174000 km te certifikuara 🏷disqe 18” 🏷bixenon me direksione 🏷me dogane te paguar 🏷importuar nga zvicra 🏷cmimi: 9900 euro okazion vetem sot 🏷kontakt: 0696117484 ; 0682033049

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 9,900
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Passat CC
viti: 2009
kilometrat: 170 000 - 189 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.