U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW Golf 6 Tdi 2.0

Krijuar nga: makina

Shikime: 2885

🔵Shes Golf 6 Dizel 2.0 Tdi 110PS 🔵Viti i prodhimit 2010,5 Shpejtsi 🔵Abs ,ASR ,Airbag, Gjama elektronik I ruajtun si mrenda dhe jasht. 🚙Vetura osht Pa Dogan TEL:📞049145415 VIBER: +38349145415

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 6,200
Kategoria: Makina
Shteti : Kosova
Qyteti: Pejë

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Golf
viti: 2010
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!