U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

🔹VW CADDY 1.6 nafte ~2011~kambio MANUALE🔹

Krijuar nga: makina.2019

VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte👍 versione LIFE👍 Viti 12//2011 👍 Kambio MANUALE👍173447 KM(mund te kontrrollohet ne cdo lloj servisi te gjitha sherbimet te vw)👍 ✅KATALITI EURO 5✅KLIMA 👍8 AIRBAG👍ABS👍 ESP(sistem kundrra rreshqitjes)👍XHAMA TE ZI 👍 SENSOR SHIU👍 SENSOR DRITASH👍 Sensor parkimi👍 DRITA MJEGULLE👍RADIO CD ORIGJINAL,MP3👍5 VENDE👍PASQYRA ELEKTRIKE👍GOMA TE SAPOVENDOSURA 90%👍MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA GJERMANIA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (t.v.sh)👍 CMIMI 7999 EURO I DISKUTUSHEM ☎️ 0695223320 📞 0682046441

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 7,999
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Caddy
viti: 2011
kilometrat: 160 000 - 169 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.