U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Volvo xc90 2.4 nafte Automat 7 vendeshe 🇨🇭

Krijuar nga: makina.2019

Volvo xc90 2.4 nafte kamio automatike me 7vende e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar (ne cmim perfshin dhe targat letrat e paguara per 1 vit) makina esht full Opsion. 210.000km viti 06/2005. Cel: 0693511095 Auto Motal

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 6,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Elbasan

prodhuesi: Volvo
modeli: XC90
viti: 2006
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.