U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

volvo XC 90 benzi 3.2

Krijuar nga: makina.2019

shitet volvo xc90 viti 2007 3.2 bwnzi makina esht me dogan te prer gjendje perfekte nga te gjitha anet motorrik si dhe xhenerike cemimi pak i diskutushem 6400 euro pranoj dhe nderrim flm

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 6,400
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Fier

prodhuesi: Volvo
modeli: XC90
viti: 2007
kilometrat: 15 000 - 19 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Benzinë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.