U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION

Krijuar nga: Shop Al

Shikime: 3228

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR 2011 MODEL 2012 - 1 DORE MAKINE -FACELIFT -44000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV -Kambio MANUALE -PARK DISTANCE CONTROL -ACC (Njohja e shenjes se trafikut) -AUTO HOLD -PARK ASSIST/ PARK PILOT -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM -TELEFON VW -SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) -Tapiceri SPORT LINE EDITION 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE -KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA) -SENSORE PARKIMI VW Origjinale -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -PAKETA CHROME OUTSIDE -PAKETA SPORT -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.) -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, -BORD KOMPJUTER -FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE -NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -5 koka sediljesh, -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -SEDILE ME NGROHJE -Timon hidraulik, -Disqe 15 inches te Markes ` VW -Goma të sapovendosura (90%) -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005

Krijuar 9 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 5,800
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!