MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Vegla pune


Rreth Produktit


Shiten saldatriqe n 160 A 150 mije leke 180 A 170 mije leke 300 A 180 mije leke 350A 200 mije leke 500 A 230 mije leke matrapik trapan dhe gure i vogel te ardhura nga gjermanija prove jane te gjitha

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Tirana
çmimi: i Diskutueshem
Kontakt: 0685666795
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Tirana

4 muaj më parë

Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva


Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatsh...

Tirana

4 muaj më parë

Frigorifer


Frigorifer OBODIN ne gjendje shume te mire pune.

Durrës

1 javë më parë

Kontaktor (Leshusa)


Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 12 mij lek.(Te vje...