U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Toyota Verso

Krijuar nga: makina.2019

Toyota Verso 1.8 benzine - gaz me inpjant gaxi princ nje muaj i vene me garanci 5 vite makina ka 100 mij kilometra me liber sherbimesh ka goma dimri 4 te reja dhe goma vere 4 gati te reja makina eshte e gatshme per cfaredolloj prove . Flm

Krijuar 3 ditë më parë

Specifikat


Cmimi: 6,200
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Toyota
modeli: Verso
viti: 2007
kilometrat: 5 000 - 9 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Gaz/Benzinë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet