U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Toyota corolla verso

Krijuar nga: makina.2019

Toyota Collora Verso vitit 2005 7 vende,2.2 nafte me 7 marsha. Buton start and stop,dy celsa origjinal,sensor parkimi vetem pas,gomat e para 90% te reja. Te gjitha sherbimet e kryera. Taksa siguracion te paguara deri ne 02/2020 0696042958

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Vlorë

prodhuesi: Toyota
modeli: Corolla Verso
viti: 2005
kilometrat: 15 000 - 19 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.