U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Touran

Krijuar nga: makina.2019

Vw touran. Viti 2008. Kilometra 223000. 2.0 TDI Kamio automatike dsg, sedile lekure,para me ngrohje, sensor parkimi mbrapa, navigator origjinal i vw. Xhamat e zinje origjinal. Te gjitha sherbimet e bera (te gjitha gjerat jan bler ne itali) nuk na nevoj per asnje sherbim. Cmimi 6700€ diskutushem. Cel 0692818108

Krijuar 1 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Touran
viti: 2008
kilometrat: 20 000 - 24 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.